Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný
Aktualizováno Včera 14:15
Co bude dál?

Kramný má ještě šanci! PĚT možností, jak se může dostat ven

Nejvyšší soud nejspíše zamítl dovolání Petra Kramného pravomocně odsouzeného na 28 let za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě. Kramný trvá na své nevině a jeho advokátka Jana Rejžková se chystá využít dalších možností, které Kramnému naše zákony dávají. Jaké kroky budou následovat?

Byt, kde žil Petr Kramný
Aktualizováno Předevčírem 20:49
Byt po Kramných

Byt, kde žil Petr Kramný, je na prodej. Jen za 450 tisíc! FOTKY

Byt, ve kterém žil Petr Kramný s manželkou Monikou a dcerou Klárkou, je na prodej. Po odsouzení Petra Kramného a dědickém řízení se majitelem bytu stal otec Moniky Kramné Erich. Ten teď byt nabídl prostřednictvím realitní kanceláře ke koupi. Za 2+1 v centru Karviné chce jen 450 tisíc korun!

Důležité rozhodnutí

Kauza Kramný: Policie řekla, jak to bylo s manipulací s důkazy!

Další rána pro Petra Kramného! Krom toho, že Nejvyšší soud zřejmě zamítl jeho dovolání, v případu údajné manipulace s důkazy padlo klíčové rozhodnutí. Brněnští policisté zjistili, že s důkazy skutečně bylo manipulováno, rozhodli ale, že jen vinou lidské chyby a trestní oznámení, které podal spolek Šalamoun, odložili.

Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Kramný u Nejvyššího soudu

Jsou všichni podjatí? Kauzu Kramný vzdali další tři soudci

Jednou z posledních nadějí na zvrat v kauze je pro Petra Kramného Nejvyšší soud. Jenže stání u soudu se zase odkládá. V polovině prosince se z projednávání případu vyloučil soudce, který se sešel se soudním znalcem a případ s ním rozebíral! Teď se z případu museli vyloučit další soudci.

Dopis od Petra Kramného - 2
Aktualizováno 28.4. 2016 20:26
Celý dopis EXKLUZIVNĚ

Petr Kramný: "Do mého smutku nikomu nic není!"

Redakce TN.cz se spojila s Petrem Kramným. Ten ve Vazební věznici v Ostravě čeká, až jeho případ začne projednávat Vrchní soud. Ve svém dopise, který poslal prostřednictvím své advokátky Jany Rejžkové, prozradil, jak tráví čas ve vazbě, jaké má názory na českou justici, nebo co by udělal jinak, kdyby mohl.

Dopis od Petra Kramného
Aktualizováno 28.4. 2016 17:21
Dopis z vazby

Petr Kramný píše z vazby! Tohle exkluzivně prozradil pro TN.cz

Redakce TN.cz se spojila s Petrem Kramným. Ten pobývá už přes dva roky v ostravské vazební věznici. Kramný byl v lednu odsouzen k osmadvacetiletému vězení, rozsudek je zatím nepravomocný. Teď se exkluzivně vyjádřil ke svému případu.

Petr Kramný - důkazy
Aktualizováno 18.4. 2016 20:55
Kauza Kramný

ZVRAT? Státní zastupitelství prošetřuje manipulaci s důkazy

Okresní státní zastupitelství v Ostravě prověřuje trestní oznámení, které v případu Petra Kramného podal spolek Šalamoun. Ten je přesvědčený, že klíčové důkazy, na jejichž základě odsoudil Krajský soud v Ostravě Petra Kramného k osmadvacetiletému vězení, jsou padělané.

Právník, Kramný
Aktualizováno 11.4. 2016 15:28
sledovaná kauza

Případ Kramný právníkovi zlomil vaz. Za fotky z pitvy ho vyhodili!

Egyptský právník Keroles Ezzat Bashier doadvokátoval. Česká advokátní komora (ČAK) ho vyhodila ze seznamu advokátů, protože médiím poskytl snímky mrtvé Moniky a Kláry z pitevny. Zastupování Kramného a tento přestupek ho tak přišel draho. V Česku už nesmí dělat advokáta.

Státní zástupce Vít Legerský
Aktualizováno 10.3. 2016 15:44
Kauza Kramný

Kramnému hrozí přísnější trest! Žalobce Legerský se odvolal

Případ Petra Kramného míří před Vrchní soud v Olomouci. Ten nebude rozhodovat jen o tom, jestli Petra Kramného zprostit viny nebo mu trest potvrdit, Kramný si od něj bude moci odnést i přísnější trest, než je 28 let ve vězení a osmimilionové odškodné, které musí zaplatit rodině. Proti verdiktu soudkyně Renaty Gilové se totiž odvolal i státní zástupce Vít Legerský.

Petr Kramný - kartářka
Aktualizováno 25.2. 2016 12:30
exkluzivní zpověď

Kartářka Kramného promluvila: O milenkách i dopisech z vězení

Redakci TN.cz se podařilo exkluzivně vyzpovídat osobní kartářku Petra Kramného! Co si myslí o událostech v Egyptě a proč bezmezně Kramnému věří jeho nevinu? I o tom si mimo jiné s námi povídala v dlouhém telefonickém rozhovoru.