Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda u Písku
23.11.
Tragická nehoda

Auto na Písecku vyletělo ze silnice. Řidič na místě zemřel

Ve čtvrtek večer před sedmou hodinou se za obcí Lety na Písecku stala tragická nehoda. Čtyřiapadesátiletý řidič s autem vyletěl ze silnice, i přes okamžitou pomoc záchranářů na místě zemřel.

Tragická nehoda u Písku - 1
aktualizováno 09.11.
vyšetřování nehody

Smrt čtyř lidí na Písecku: Kamion vjel z vedlejší osobáku do cesty

Více než šest hodin byla uzavřená hlavní silnice mezi Strakonicemi a Prahou po tragické dopravní nehodě, která si vyžádala si 4 mrtvé a jednoho zraněného. Nehodu nejspíš zavinil řidič nákladního auta, který nedal přednost v jízdě.

Tragická nehoda u Písku - 3
aktualizováno 08.11.
Smrtelná nehoda

Při nehodě u Písku zemřeli čtyři lidé, náraz urval kamionu kabinu!

Na frekventované křižovatce silnic první třídy číslo čtyři a dvacet na Písecku se ve čtvrtek odpoledne srazil osobák s náklaďákem. Podle prvotních informací si nehoda vyžádala čtyři životy, hlavní silniční tah bude podle odhadů uzavřený až do večera.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Brutální vražda matky a dcery na Písecku
aktualizováno 08.11.
mord na písecku

Brutální vražda kvůli lásce: Když přijela záchranka, ženy ještě žily!

Motivem brutální dvojnásobné vraždy dvou žen, která se stala minulý čtvrtek v Protivíně na Písecku, byly partnerské problémy. Ve čtvrtek odpoledne to oznámili kriminalisté na mimořádné tiskové konferenci. Domnívají se, že podezřelý muž následně spáchal sebevraždu skokem pod projíždějící vlak.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.11.
Lednové neštěstí

Vražda manželů na Písecku: Podezřelí se vrátili na místo činu!

Kriminalisté se znovu vrátili na místo, kde se začátkem letošního roku odehrála brutální vražda manželského páru ze Záhoří u Písku. Společně s dvojicí, která je z vraždy obviněna, prováděli rekonstrukci.

Brutální vražda matky a dcery na Písecku
aktualizováno 01.11.
vražda na písecku

Matka s dcerou nepřežily krvavé běsnění. Měl je ubodat jejich přítel

Dvojnásobnou vraždu od rána vyšetřuje jihočeská kriminálka. Zločin se stal u Boru nedaleko Protivína na Písecku. Oběťmi jsou s největší pravděpodobností matka s dcerou.

Volby - lístky
aktualizováno 25.10.
Manipulace na Písecku

Podvod u voleb: Zastupitelka měla 200 hlasů, volilo ale jen 209 lidí

Krajský soud v Českých Budějovicích odhalil závažnou chybu u voleb. V obci Dobev na Písecku měla komise přičíst 200 hlasů Občanské demokratické straně, a tím ovlivnit výsledek voleb. Podle vyjádření soudu šlo o úmysl.

Srážka vlaku s traktorem ve Smrkovicích - 4
09.10.
Zranilo se 6 lidí

Traktorista vjel na přejezdu přímo před vlak! Policie ho obvinila

Až osm let vězení hrozí traktoristovi, který v červenci vjel na železniční přejezd ve Smrkovicích na Písecku před osobní vlak. Souprava po nárazu vykolejila a zranili se čtyři cestující a strojvedoucí.

Požár chatky na Písecku - 4
aktualizováno 14.09.
Požár na Písecku

Tragédie na Písecku! Při požáru chatky zemřelo čtyřleté dítě!

V pátek ráno na Písecku vypukl požár chatky s tragickými následky. Hasiči chatce našli mrtvé čtyřleté dítě. Další člověk byl převezen s popáleninami do nemocnice.

Smrtelná nehoda na Písecku - 2
17.08.
Rodinná tragédie

Otec se synem si vyjeli na motorkách, starší z mužů nepřežil!

V obrovskou tragédii se ve čtvrtek pozdě odpoledne změnila na Písecku projížďka otce se synem na motorkách. Starší z mužů, který jel první, totiž nezvládl řízení, havaroval do stromu a zemřel.