Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelné nehody na jihu Čech
aktualizováno 29.05.
hrozivé následky

Tragické úterý na jihu Čech: Smrtí skončily tři nehody! Umíraly ženy

Hned tři smrtelné nehody se odehrály během jediného dne na jihu Čech. Tragicky skončila srážka dvou aut na Písecku, kdy řidička zřejmě přejela do protisměru a střetla se s jiným autem. Nepřežila, spolujezdec a řidič z druhého vozu jsou těžce zraněni. Na Českobudějovicku pak po poledni zemřela manželka řidiče, který zřejmě nedal přednost. A další žena zemřela při nehodě kamionu a tři osobních aut u Štěpánovic.

Opuštěný vepřín v Letech
aktualizováno 14.03.
Nahradí ho památník

Vepřín v Letech skončil. Na jatka odvezli poslední prasata

Z vepřína v Letech u Písku, kde byl za války koncentrační tábor, dnes odvezli poslední prasata. Areál je tak v tuto chvíli prázdný a státu by měl být předán do konce března. Na jeho místě vznikne památník romského holocaustu.

Policie. Ilustrační foto.
aktualizováno 23.02.
Nutili ho podepsat dokumenty

Kvůli dluhům odvezli muže do lesa. Tam mu vyhrožovali pistolí

Jihočeští policisté vyšetřují závažný případ vydírání. Dva muži a jedna žena jsou podezřelí, že na začátku roku donutili jednoho muže nastoupit do auta, odvezli jej do lesa a tam jej muži mlátili a vyhrožovali mu zbraní. Vše kvůli údajnému dluhu.

Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 17.02.
Vražda na Písecku

Dvojice měla ubodat manžele, jsou ve vazbě. Žena pár znala!

Dvojice, zadržená v Rumunsku za vraždu manželů na jihu Čech, už je ve vazbě. Podle vyšetřovatelů obviněná žena zavražděný pár znala, motiv ale policie zatím nezveřejnila.

Vražda na Písecku
aktualizováno 13.02.
Vydali je z Rumunska

Zavražděné manžele našel syn! Podezřelí z ubodání už jsou v ČR

Muž a žena ze Slovenska, kteří jsou podezřelí z vraždy manželů na Písecku, vydalo Rumunsko zpět do Česka. Dvojici měli ubodat na začátku ledna v mobilním domku, mrtvoly našel druhý den jejich syn.

Vražda na Písecku
aktualizováno 31.01.
brutální mord

Dvojvražda manželů na jihu Čech: Podezřelé našli až v Rumunsku!

Až v Rumunsku se policistům podařilo zadržet dva podezřelé z brutální vraždy manželů na Písecku. Muže a ženu měli 7. ledna ubodat v mobilním domku. Mrtvoly našel jejich syn.

Dobrovolní hasiči
aktualizováno 25.01.
zachraňují životy

Situace dobrovolných hasičů je lepší, většina ale stále nemá plat

Už třetí den likvidují hasiči požár dřevěné štěpky v Chlaponicích na Písecku. Během krátké doby se jedná už o druhý několik dnů trvající požár. Právě u takových zásahů velkou část práce odvádějí dobrovolní hasiči, kterých je v Česku asi 70 tisíc. Většina z nich přitom nedostává žádný plat a jedinou jejich odměnou je dobrý pocit.

Vražda na Písecku
20.01.
Násilná smrt

Manžele zavraždili v chatce. Policie stále tápe, motiv nezná

Policisté na jihu Čech už více než týden pátrají po vrahovi manželského páru ze Záhoří u Písku. Muže a ženu někdo brutálně ubodal v mobilním domku, později je tam našel jejich syn. Motiv vraždy zůstává nejasný.

Vražda v chatové oblasti na Písecku
aktualizováno 10.01.
Rozsáhlé pátrání

V chatové oblasti na Písecku našli dvě mrtvoly. Mohlo jít o vraždy

Zatímco Českem stále otřásá brutální vražda, která se odehrála v zahrádkářské oblasti v Ústeckém kraji, další dvě těla našla policie v úterý odpoledne na Písecku. Podle sousedů jsou oběťmi cizinci.

Hospodský na Písecku ubodal hosta
aktualizováno 08.01.
Fatální hádka

Krvavý spor v hospodě: Hostinský ubodal na jihu Čech hosta!

V noci ze soboty na neděli jihočeští policisté vyjížděli do hospody v chatové oblasti na Písecku. Podle dosavadních informací to vypadá, že se tu hospodský pohádal s jedním z hostů a zaútočil na něj nožem.