Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uvázaná štěňata na Tachovsku - 6
aktualizováno 24.09.
Opuštění psi

Bezcitný majitel uvázal tři štěňata k plotu. Jejich matka je bránila

V pondělí vyjížděla policie k nepochopitelnému případu na Tachovsku, kde někdo uvázal tři štěňata k plotu. Rodiče štěňat byli výrazně pohublí a zanedbaní a nervózně pobíhali kolem. Přivolané strážníky k štěňatům ani nechtěli pustit.

Záchrana psů před hurikánem Florence
17.09.
Hurikán Florence

Rodinu zachránili díky tweetu, psi se málem utopili v kotcích

Vyděšené a odříznuté od světa se choulily tři ženy v hurikánem Florence zasažené Severní Karolíně a doufaly, že na se na půdě domu zachrání před stoupající vodou. Šestici psů zachránili ze zamčeného kotce dobrovolníci. To jsou jen některé příběhy z řádění živlů v USA z posledních dnů.

Majitel má 24 psů.
aktualizováno 26.08.
Horor na Pardubicku

Drsné záběry z Pardubicka: Muž má 24 psů. Navzájem se trhají!

Psi, kteří se mezi sebou zabíjejí, utíkají a hlukem obtěžují sousedy. Taková situace je v Brozanech na Pardubicku. Dvacet čtyři psů má na svém pozemku muž, kterého už policisté začali vyšetřovat kvůli možnému týrání.

Prásk.tv píše:

Jaké pejsky mají celebrity - 1
čtěte o tématu psi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Roztomilá policejní štěňata 2
25.08.
Roztomilé video

Policejní štěnata: Tihle chlupáči jednou budou lovit zločince

Záběry z chovatelské stanice Policejního sboru Slovenské republiky zahřejí u srdce nejednoho milovníka zvířat. Policejní štěňata vypadají zatím roztomile a neškodně, čeká je však přísný výcvik.

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo
21.07.
Chlupatí hladovci

Nakrmte mě! Nejvtipnější příběhy a fotky psů žebrajících o jídlo

Každý majitel psa vám odpřísáhne, že když dojde na jídlo, jsou chlupáči vytrvalejší než japonští vojáci, kteří nikdy nezjistili, že druhá světová válka už dávno skončila. V době letních prázdnin, kdy se ve velkém griluje.

Množírna v Plzni
aktualizováno 16.07.
Jsou v karanténě

Psi z množírny skončili v útulku. S ženou měli problémy i chovatelé

Se ženou, která měla v plzeňském panelákovém bytě v otřesných podmínkách množit psy, nemají dobré zkušenosti nejen sousedé, ale ani další chovatelé. Desítky psů, které měla v klecích v třípokojovém bytě na sídlišti, skončily v městském útulku. Zatím jsou v karanténě.

Množírna v Plzni
aktualizováno 13.07.
Nelidské zacházení

Horor v Plzni: Žena měla v bytě 80 psů! Žili v šílených podmínkách

Nelidské zacházení a desítka mrtvých pejsků. Takový se naskytl pohled policii a veterinární správě při čtvrtečním zásahu u Starého Plzence. Zděšení všech pokračovalo v bytě v Plzni, kde měla žena dalších téměr osmdesát psů.

Zachráněný pes z rozžhaveného auta
aktualizováno 09.07.
nutný zásah

V rozpálených autech šlo o život. Děti i pejsky se podařilo zachránit

Letní teploty se nevyplácí podceňovat. V minulém týdnu byly nutné hned dvě záchrany z rozpálených aut. Pražští strážníci vysvobodili tři pejsky v kritickém stavu, zlínští hasiči se zase postarali o záchranu dvou malých dětí.

V domě v Birminghamu našli policisté 82 čivav
30.06.
strašlivé podmínky

Čivavy byly všude! V domě hrůzy v Anglii našli 82 malých psů

Britští policisté vyrazili prošetřit smrt ženy, která zemřela na infekci po nehoděve svém domově. Když ale vešli strážníci dovnitř, čekal je skutečně šok. Uvnitř odporně špinavého a přeplněného domu nalezli celkem 82 čivav, některé z nich se na ně okamžitě vrhly. Původně měla mít žena jen dvě čivavy, ty se ale nekontrolovatelně rozmnožily.

Odebrání 53 psů chovatelce z Podkrkonoší
21.06.
Vyšetřování policie

Chovatelce odebrali 53 týraných pejsků! Byli vyhublí a zablešení

Více než 50 psů odebrali veterináři ve spolupráci s policií chovatelce z Podkrkonoší. Pejskové byli vyhublí, kožich měli plný blech a báli se lidí. Reagovali agresivně, možná jim bylo i ubližováno. Policisté případ vyšetřují pro podezření z týrání.