Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lulu
Aktualizováno 21.3. 2017 13:52
Ničivá epidemie

Záhadná nemoc požírá psy zaživa, veterináři jsou v koncích

Veterináři marně bojují s děsivou chorobou, která psům požírá maso zaživa, vede k silnému zvracení a v krajním případě až ke smrti. A nejhorší je, že experti vůbec netuší, co nemoc způsobuje.

Nejsou to jen myši

Na pokusech v ČR umírají tisíce zvířat! Mezi nimi i psi a kočky

Psi, kočky, opice. Vědci v laboratořích netrápí jen myši a potkany, využívají desítky druhů. Za loňský rok podstoupily pokusy v Česku stovky tisíc zvířat! Co na nich testují nejvíce?

VÍKEND: Český pes v Bílém domě

Americký prezident je nejhlídanějším člověkem na světě. Kromě opancéřovaného auta s přezdívkou Bestie a letadla Air Force One, které prý odolá i tlakové vlně po jaderném výbuchu, nad jeho bezpečím bdí i hlídací psi z České republiky.

Prásk.tv píše:

Věrný pes - 1
čtěte o tématu psi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Ztraceného chlapečka našli v křoví
Aktualizováno 9.3. 2017 10:18
šťastné pátrání

Ztraceného chlapečka (5) našli v křoví. V zimě ho zahřívali psi!

Velké manévry se včera odehrály na Mladoboleslavsku. Ztraceného chlapce tam hledali desítky lidí, psovod i vrtulník. Pátrání mělo šťastný a překvapivý konec - chlapec se ztratil i se svými psy. Když zbloudilou skupinku policisté našli, psi chlapce zahřívali.

otřesná tragédie

Petra roztrhala smečka lítých psů! Manželka se drží díky jediné věci

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka. O necvičené smečce se to ale říct nedá. Doplatil na to i 34letý Peter ze Stupavy, kterého psi doslova roztrhali. Utrpěl taková zranění, že zemřel.

Psi, kteří zakousli malého chlapce
Aktualizováno 28.2. 2017 18:08
Tragická smrt

Otec hocha, kterého zakousli psi, u soudu vzlykal! Hrozí mu 6 let

Okresní soud v Hradci Králové dnes začal řešit případ z loňského září, kdy v Lužci nad Cidlinou psi zaútočili na pětiletého chlapce a zabili ho. Kvůli smrti dítěte jsou obžalovaní dva lidé - majitel psů, který je nechal pobíhat po zahradě, a pětapadesátiletý otec chlapce, který syna nechal bez dozoru.

To jsou věci

Psi mají stejnou morálku jako lidé, ukázaly experimenty!

Psi žijí po boku svých lidských pánů už tisíce let. A jak ukázaly unikátní experimenty vědců z kjótské univerzity, vypadá to, že naši čtyřnozí parťáci toho od nás spoustu okoukali. Třeba to, že není radno se kamarádit se sobci.

ohrožení života

Zuřiví kanci znovu útočili v Praze: Zuzaně zachránili život její psi!

Divoká prasata v hlavním městě znovu zaútočila na člověka. Tentokrát se to stalo na Černém Mostě. Zuzana Dvořáčková tady zrovna venčila své psy a nebýt jich, mohla dopadnout hodně špatně. Informoval o tom Blesk.

Žebříček pejsků

Psi podle inteligence: Tato plemena patří k nejhloupějším!

Mezi nejchytřejší psy patří border kolie, pudl nebo německý ovčák. Vědec, který se psí inteligencí zabýval, však stanovil i mazlíčky na druhé straně škály. Těchto jedenáct plemen nepřímo řadí mezi "hloupá".

Muž se psi
Aktualizováno 2.2. 2017 09:06
Psí inteligence

Kteří psi jsou nejchytřejší? Vědec sestavil žebříček plemen!

I u psů se dá měřit inteligence. Existuje několik aspektů, podle kterých kynologové psí inteligenci měří. Která plemena patří k nejchytřejším?

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay