Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vladimír Mikuš zabil milenku
aktualizováno 13.02.
odpykává si 14 let

Lékař-vrah chce na svobodu! Zabil milenku, po smrti se mu pomstila

Lékař Vladimír Mikuš, který si odpykává 14letý trest za vraždu milenky, nevzdává snahu dostat se předčasně na svobodu. Jeho žádostí o podmínečné propuštění se opět zabývá soud. Loni ji přitom zamítl. Muž zavraždil svou milenku a tělo hodil v bedně do Orlické přehrady. A skoro by mu to bývalo možná i vyšlo, kdyby o sobě milenka nedala znovu vědět.

Radka Panošková
aktualizováno 18.01.
Milostný trojúhelník

Strážnice je první ženou v Česku, která jde do vězení za stalking!

Krajský soud v Liberci dnes potvrdil čtyř měsíční vězení bývalé městské strážnici. Stává se tak první ženou v Česku, která si má ve vězení odpykat trest za roky trvající stalking.

Prezidentská debata
aktualizováno 11.01.
Rodinné vztahy

"Máte milenku?" Podívejte se, kdo odpověděl a kdo se vykrucoval

Redakce TN.cz rozeslala všem kandidátům na prezidenta dotazník, ve kterém zjišťovala i jejich rodinné poměry. Ptali jsme se na jejich rodinný stav, zda mají děti nebo na to, jestli mají milenku. Součástí dotazu na rodinné poměry bylo i to, zda chovají nějaké zvíře.

Prásk.tv píše:

Rachael Biscoe - 1
čtěte o tématu milenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

sex - ilustrační
aktualizováno 06.01.
dostal trest

Při sexu dělal to, co většina mužů. Milenka ho ale zažalovala, vyhrála!

Noc plná vášně skončila pro britského lékaře (37) velmi potupně. Při sexu se nechal až příliš unést a milence opakovaně sahal na prsa a to i přesto, že ho prosila, ať to nedělá. Muž ale neposlechl a za tento akt se tak dostal až před soud, který následně prohrál.

Svědkyně v kauze Nečesaný
aktualizováno 08.11.
Závažné svědectví

Milenka detektiva: Přiznal, že u Nečesaného manipuloval s důkazy

Ve středu pokračuje soudní proces s Lukášem Nečesaným, který je obviněný z pokusu o vraždu kadeřnice. U soudu vypovídala bývalá milenka vyšetřovatele Milana Jušty Jana T. Ta tvrdí, že jí detektiv přiznal, že s důkazy bylo manipulováno v neprospěch Lukáše Nečesaného.

Znásilněná chili papričkou
21.07.
podvádět se nemá

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky

Podvádět se nevyplácí. Přesvědčila se o tom i mladá žena z Vietnamu, která si začala se ženatým mužem. Zhrzená manželka se jí hodně bolestivě pomstila.

Josef Švancara
aktualizováno 08.03.
Odvolací soud

Přistihla ho s milenkou, tak partnerku bodl. Hájí se podivně

Vzal si domů milenku a když ho přistihla jeho přítelkyně, podle obžaloby ji bodl nožem. Tak by se dal ve stručnosti shrnout případ, který dnes projednával olomoucký Vrchní soud. Hlavní aktér Josef Švancara sice tvrdil, že se jeho družka bodla sama, ale soud mu to neuvěřil - do vězení ho poslal na 12 let.

Nevěra
16.02.
jak to poznáte?

Profesionální milenka promluvila: 5 signálů, že vás partner podvádí

Jste čerstvě zamilovaní, nebo cítíte, že váš vztah už není takový jako na začátku? Možná je v tom někdo třetí! Jak to poznáte? To prozradila profesionální společnice starších mužů.

Nachytaná záletnice
10.02.
Krutá pomsta

Žena nachytala muže s milenkou. Nahou ji vláčela ulicemi! VIDEO

Žena nachytala svého manžela s milenkou v posteli. Pomstila se velmi krutým způsobem. Ženu svlékla a vláčela ji ulicemi.

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
09.02.
narušení soukromí

Chyba v aplikaci stála záletníka manželství, soudí se o miliardu

Společnost Uber čelí žalobě o 45 milionů eur kvůli scénáři, který připomíná epizodu z amerického seriálu, kde se lidé snaží usvědčit své partnery z nevěry. Záletník z Francie žaluje firmu kvůli tomu, že mu manželka přišla na nevěru kvůli chybě v jejich aplikaci.