Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prezidentská debata
aktualizováno 11.01.
Rodinné vztahy

"Máte milenku?" Podívejte se, kdo odpověděl a kdo se vykrucoval

Redakce TN.cz rozeslala všem kandidátům na prezidenta dotazník, ve kterém zjišťovala i jejich rodinné poměry. Ptali jsme se na jejich rodinný stav, zda mají děti nebo na to, jestli mají milenku. Součástí dotazu na rodinné poměry bylo i to, zda chovají nějaké zvíře.

sex - ilustrační
aktualizováno 06.01.
dostal trest

Při sexu dělal to, co většina mužů. Milenka ho ale zažalovala, vyhrála!

Noc plná vášně skončila pro britského lékaře (37) velmi potupně. Při sexu se nechal až příliš unést a milence opakovaně sahal na prsa a to i přesto, že ho prosila, ať to nedělá. Muž ale neposlechl a za tento akt se tak dostal až před soud, který následně prohrál.

Svědkyně v kauze Nečesaný
aktualizováno 08.11.
Závažné svědectví

Milenka detektiva: Přiznal, že u Nečesaného manipuloval s důkazy

Ve středu pokračuje soudní proces s Lukášem Nečesaným, který je obviněný z pokusu o vraždu kadeřnice. U soudu vypovídala bývalá milenka vyšetřovatele Milana Jušty Jana T. Ta tvrdí, že jí detektiv přiznal, že s důkazy bylo manipulováno v neprospěch Lukáše Nečesaného.

Prásk.tv píše:

Kat Leszkowska - 1
čtěte o tématu milenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Znásilněná chili papričkou
21.07.
podvádět se nemá

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky

Podvádět se nevyplácí. Přesvědčila se o tom i mladá žena z Vietnamu, která si začala se ženatým mužem. Zhrzená manželka se jí hodně bolestivě pomstila.

Josef Švancara
aktualizováno 08.03.
Odvolací soud

Přistihla ho s milenkou, tak partnerku bodl. Hájí se podivně

Vzal si domů milenku a když ho přistihla jeho přítelkyně, podle obžaloby ji bodl nožem. Tak by se dal ve stručnosti shrnout případ, který dnes projednával olomoucký Vrchní soud. Hlavní aktér Josef Švancara sice tvrdil, že se jeho družka bodla sama, ale soud mu to neuvěřil - do vězení ho poslal na 12 let.

Nevěra
16.02.
jak to poznáte?

Profesionální milenka promluvila: 5 signálů, že vás partner podvádí

Jste čerstvě zamilovaní, nebo cítíte, že váš vztah už není takový jako na začátku? Možná je v tom někdo třetí! Jak to poznáte? To prozradila profesionální společnice starších mužů.

Nachytaná záletnice
10.02.
Krutá pomsta

Žena nachytala muže s milenkou. Nahou ji vláčela ulicemi! VIDEO

Žena nachytala svého manžela s milenkou v posteli. Pomstila se velmi krutým způsobem. Ženu svlékla a vláčela ji ulicemi.

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
09.02.
narušení soukromí

Chyba v aplikaci stála záletníka manželství, soudí se o miliardu

Společnost Uber čelí žalobě o 45 milionů eur kvůli scénáři, který připomíná epizodu z amerického seriálu, kde se lidé snaží usvědčit své partnery z nevěry. Záletník z Francie žaluje firmu kvůli tomu, že mu manželka přišla na nevěru kvůli chybě v jejich aplikaci.

Muž načapal manželku s jiným - ilustrační foto
09.01.
den nevěrníků

Zavřete partnera doma! Dnes je den, kdy nejvíc lidí podvádí

Kdo chce podvádět, tomu je nejspíš jedno, jaké datum si k tomu vybere. Podle provozovatelů seznamek pro zadané ale přeci jen existuje jeden den v roce, kdy se podvádí víc než jindy. Je to dnes!

Betsy po manželově nevěře zhubla 46 kilo - 8
aktualizováno 31.12.
Zhubla 46 kilo

Nevěrný manžel s milenkou se smáli, jak tloustne. Je z ní kočka!

Jen půl roku po porodu zjistila Betsy, že ji manžel podvádí. Když se navíc dozvěděla, jak se jí muž za jejími zády s milenkou směje a nadává jí do tlusťošky, řekla si dost. Manželovi dala sbohem a zhubla neuvěřitelných 46 kilo.