Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Josef Švancara
Aktualizováno 8.3. 2017 20:56
Odvolací soud

Přistihla ho s milenkou, tak partnerku bodl. Hájí se podivně

Vzal si domů milenku a když ho přistihla jeho přítelkyně, podle obžaloby ji bodl nožem. Tak by se dal ve stručnosti shrnout případ, který dnes projednával olomoucký Vrchní soud. Hlavní aktér Josef Švancara sice tvrdil, že se jeho družka bodla sama, ale soud mu to neuvěřil - do vězení ho poslal na 12 let.

jak to poznáte?

Profesionální milenka promluvila: 5 signálů, že vás partner podvádí

Jste čerstvě zamilovaní, nebo cítíte, že váš vztah už není takový jako na začátku? Možná je v tom někdo třetí! Jak to poznáte? To prozradila profesionální společnice starších mužů.

Krutá pomsta

Žena nachytala muže s milenkou. Nahou ji vláčela ulicemi! VIDEO

Žena nachytala svého manžela s milenkou v posteli. Pomstila se velmi krutým způsobem. Ženu svlékla a vláčela ji ulicemi.

Prásk.tv píše:

Andrea Jiskrová a Gábina Dvořáková - 1
čtěte o tématu milenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

narušení soukromí

Chyba v aplikaci stála záletníka manželství, soudí se o miliardu

Společnost Uber čelí žalobě o 45 milionů eur kvůli scénáři, který připomíná epizodu z amerického seriálu, kde se lidé snaží usvědčit své partnery z nevěry. Záletník z Francie žaluje firmu kvůli tomu, že mu manželka přišla na nevěru kvůli chybě v jejich aplikaci.

den nevěrníků

Zavřete partnera doma! Dnes je den, kdy nejvíc lidí podvádí

Kdo chce podvádět, tomu je nejspíš jedno, jaké datum si k tomu vybere. Podle provozovatelů seznamek pro zadané ale přeci jen existuje jeden den v roce, kdy se podvádí víc než jindy. Je to dnes!

Betsy po manželově nevěře zhubla 46 kilo - 8
Aktualizováno 31.12. 2016 20:14
Zhubla 46 kilo

Nevěrný manžel s milenkou se smáli, jak tloustne. Je z ní kočka!

Jen půl roku po porodu zjistila Betsy, že ji manžel podvádí. Když se navíc dozvěděla, jak se jí muž za jejími zády s milenkou směje a nadává jí do tlusťošky, řekla si dost. Manželovi dala sbohem a zhubla neuvěřitelných 46 kilo.

Pořádná krutost

To nevymyslíš! Nejkrutější pomsty zhrzených milenek

Asi každý si někdy představoval, jak se strašlivě pomstí expartnerovi, který byl nevěrný nebo ze vztahu bez varování utekl. Pro většinu lidí ovšem pomsty zůstaly opravdu jen v rovině fantazie. Ale ne pro všechny.

Nevěra
Aktualizováno 14.10. 2016 10:32
odhalte lháře

Podvádí vás? Pomocí těchto šesti triků zjistíte, jestli je vám nevěrný!

Jste zamilovaní až po uši, ale zdá se vám, že se váš partner najednou začala chovat jinak, než doposud? Možná vás podvádí. Nevěra je totiž věc, která může potkat kohokoli.

galerie dvojí život

Je Putin ženatý? "Tajná" milenka ukázala snubní prsten a děti!

Ruský prezident Vladimir Putin zřejmě vede dvojí život. Jeho veřejně tajná milenka a bývalá gymnastka Alina Kabajevová, o které se už dříve spekulovalo, že porodila prezidentovo dítě, totiž ukázala snubní prsten. Před fotoaparáty se navíc ukázala po boku dvou roztomilých chlapců.

Vražednice z Náchoda
Aktualizováno 13.8. 2016 21:43
Útok v Náchodě

Zhrzenou lásku řešila nožem, hrozí jí 20 let natvrdo! Útočila zezadu

Osmačtyřicetiletá útočnice, která v pátek Náchodě na ulici pobodala nožem o sedm let mladší ženu, skončila ve vazbě. Dnes o tom rozhodl soudce Okresního soudu v Náchodě. Vyšlo totiž najevo, že si na svoji partnerku počkala a čin plánovala. U soudu jí za pokus o vraždu hrozí až dvacetiletý trest.