Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 6
aktualizováno 12.07.
Galerie Děsivá nehoda

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

Muž přejel instruktora autoškoly, který ho šel napomenout
08.06.
Kuriózní nehoda

Instruktor autoškoly šel vynadat řidiči, ten ho srazil a zranil!

Kuriózní nehodu vyšetřují od čtvrtečního dopoledne policisté z Horšovského Týna na Domažlicku. Jejími aktéry jsou instruktor autoškoly a řidič, kterého chtěl učitel řízení napomenout. "Lekce" ovšem nedopadla podle plánu.

Stopař Ilustrační snímek
07.06.
Pro dobrotu na žebrotu

Řidičku okradli stopaři. Přišla i o očkovací průkaz svého králíka

Domažličtí kriminalisté od středy pátrají po stopařích, kteří se řidičce, která je svezla, "odvděčili" tím, že ji okradli. Žena přišla o peněženku s doklady, platební kartou nebo očkovacím průkazem svého králíka.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Záchrana - zasažení bleskem
aktualizováno 10.05.
neštěstí na Domažlicku

Dítě zasáhl blesk! O jeho život dlouhé minuty bojovali svědci

V Klenčí pod Čerchovem na Domažlicku ve čtvrtek odpoledne zasáhl blesk devítiletého chlapce. V době příjezdu bylo dítě v bezvědomí, naštěstí se ho resuscitací podařilo probrat. Jak vážná poranění má, není jasné.

Nehoda na Domažlicku - 7
04.04.
Nezbedný synek

Mladík zničil auto. Utekl k dědovi a místo policie zavolal maminku

Domažličtí policisté vyšetřují od soboty nehodu, při které jednadvacetiletý mladík zničil na silnici II. třídy auto. Řidič s ním vyletěl ze silnice a naboural do stromu. Nehodu ale neoznámil a místo přivolání pomoci utekl ke svému dědovi. Kdo auto řídil, zjistili policisté až o 12 hodin později, když se mladík přiznal své matce.

Auto mrtvého Němce
22.03.
Užíval si s prostitutkou

Smrt při sexu! Muži u Domažlic se staly osudnými hrátky v autě

Srdce dvaašedesátiletého Němce nevydrželo výlet za sexem na Domažlicko. Muž si s ženou užíval v autě na polní cestě. Po vyvrcholení ale zkolaboval, auto se rozjelo, sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Žena se při tom lehce zranila.

Pátrání - VYBÍRAL JAROSLAV
06.03.
policejní pátrání

Jaroslav (49) odešel z plzeňské nemocnice. Slehla se po něm zem!

Policie už dva týdny marně hledá Jaroslava Vybírala (49) z Domažlicka. Pohřešovaný muž byl naposledy spatřen v plzeňské fakultní nemocnici a podle lékařů by mohl být v ohrožení života.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
31.01.
Udělala hloupost

Dívce z Domažlicka hrozí 3 roky. Kvůli sexu a strachu z babičky

Tři roky může strávit ve vězení 20letá dívka z Domažlicka. Tu policisté obvinili z křivého obvinění a křivé výpovědi. Dívka totiž obvinila na začátku roku o čtyři roky staršího muže z toho, že ji zatáhl k sobě do bytu a znásilnil. Všechno ale bylo úplně jinak.

Roman Šandor
aktualizováno 16.11.
známý producent

Dělal pro Gotta i Maxu. Producent boural pod vlivem alkoholu!

Známý producent v neděli boural. Roman "Masha" Šandor nezvládl řízení a sjel do příkopu. Policie zjistila, že byl pod vlivem alkoholu.

Noční srážka aut na Domažlicku
aktualizováno 02.10.
Vážná nehoda

Na Domažlicku se srazilo auto s dodávkou: Čtyři zranění

Čtyři lidé byly zraněni při noční srážce dvou aut u Meclova na Domažlicku. Celkem v nich cestovalo 9 lidí a na místě zasahoval i vrtulník.