Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kuriózní nehoda v obci Ohůčov - 2
Aktualizováno 13.6. 2017 15:50
Jak se jí to povedlo?

Postrach z Domažlicka: Prorazila plot, pod svahem auto převrátila!

Dvacetiletá řidička nezvládla u Staňkova na Domažlicku řízení dodávky. S autem najela na krajnici a sjela do příkopu, kde narazila do plotu. Ani to ji ale nezastavilo a pokračovala dál z kopce, kde dodávku převrátila. Celková škoda dosahuje 200 tisíc.

Víko z autobusu useklo cyklistovi ruku
Aktualizováno 21.5. 2017 15:29
Děsivá nehoda

Autobusu se za jízdy otevřelo víko motoru. Cyklistovi uřízlo ruku!

O levou ruku přišel v neděli před polednem sedmasedmdesátiletý cyklista na Domažlicku. Autobusu, který projížděl kolem, se totiž náhle otevřel jeden z postranních panelů a muže na kole vážně zranil.

Chlapeček spadl do jímky
Aktualizováno 19.5. 2017 22:05
nehoda na domažlicku

Chlapeček (2), který se topil v žumpě, zemřel v nemocnici

V Únějovicích na Domažlicku včera večer spadl do zahradní žumpy dvouletý chlapeček. Rodiče ho našli asi až po patnácti minutách. Přivolaní záchranáři dítě resuscitovali a vrtulníkem převezli v kritickém stavu do Fakultní nemocnice v Plzni. Tam dnes ale zemřel.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

tragická nehoda

Chlapce srazilo auto. Převážel ho vrtulník, ale v nemocnici zemřel

Tragická dopravní nehoda se stala včera odpoledne v Chodské Lhotě na Domažlicku. Před osobní auto tam vběhl sedmiletý chlapec. Na svá zranění později v nemocnici zemřel.

foto střet pejskařek

Při drsné nehodě tří řidiček zemřel pes! Ženy jsou zraněné. GALERIE

U Ohučova na Domažlicku se v úterý srazila auta tří řidiček, z nichž dvě převážely psy. Při nehodě zemřel pyrenejský horský pes, další se zranil. V péči lékařů skončily i tři ženy.

Podříznutá májka při pádu zničila telefonní vedení a zlomila sloup
Aktualizováno 2.5. 2017 15:31
Poničené vedení

Podříznutí májky se ošklivě zvrtlo, za tradiční zvyk jim hrozí vězení!

K oslavám Prvního máje odnepaměti patří i stavění májek a jejich hlídání, aby stožár nepoškodili "záškodníci" z okolních vesnic. Na Domažlicku ovšem má jedna taková krádež májky ošklivou dohru.

Nebezpečná bouřka

Požár zničil střechu domu, zřejmě ho zažehnul blesk! FOTO

Profesionálové z Domažlic, Staňkova a tři jednotky dobrovolných hasičů zasahovali v pondělí večer u požáru rodinného domu v obci Chocomyšl na Domažlicku. Plameny zničily většinu střechy rodinného domu. Podle hasičů je pravděpodobné, že střechu zapálil blesk.

tragická nehoda

Při ponoru pod led umřel potápěč. Oživili ho jen na pár hodin

Smrtí potápěče skončilo v sobotu zimní potápění pod ledem v Lomečku v Mrákově, v osadě Starý Klíčov na Domažlicku. Muže se podařilo resuscitovat a v kritickém stavu dopravit do nemocnice, kde pak zemřel.

Požár ve Stříbrnicích - 1
Aktualizováno 27.1. 2017 12:48
Galerie Šílená noc pro hasiče!

Tragická noc plná požárů: Jeden mrtvý a milionové škody

Pernou noc mají za sebou hasiči z celé České republiky. Asi největší požár vypukl pod lyžařským vlekem ve Stříbrnicích na Šumpersku, škody jdou do milionů korun. První letošní oběť požáru v Jihomoravském kraji hlásí Měnín na Brněnsku, kde uhořel člověk se svým psem v maringotce. Záchranné službě předali hasiči dva lidi také v Holýšově na Domažlicku, kde hořel rodinný dům.

Exploze propanbutanové láhve v bytě v Drahotíně - 1
Aktualizováno 5.12. 2016 14:30
exploze v kuchyni

Výbuch plynu zničil bytovku! Zraněné musel převézt vrtulník

Byty v Drahotíně na Domažlicku v pondělí těsně před polednem otřásl hlasitý výbuch, po kterém se v jednom z nich rozhořel oheň. Při explozi se zranili dva lidé, které musel převézt do nemocnice vrtulník. Výbuch silně poškodil statiku budovy.