Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - VYBÍRAL JAROSLAV
06.03.
policejní pátrání

Jaroslav (49) odešel z plzeňské nemocnice. Slehla se po něm zem!

Policie už dva týdny marně hledá Jaroslava Vybírala (49) z Domažlicka. Pohřešovaný muž byl naposledy spatřen v plzeňské fakultní nemocnici a podle lékařů by mohl být v ohrožení života.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
31.01.
Udělala hloupost

Dívce z Domažlicka hrozí 3 roky. Kvůli sexu a strachu z babičky

Tři roky může strávit ve vězení 20letá dívka z Domažlicka. Tu policisté obvinili z křivého obvinění a křivé výpovědi. Dívka totiž obvinila na začátku roku o čtyři roky staršího muže z toho, že ji zatáhl k sobě do bytu a znásilnil. Všechno ale bylo úplně jinak.

Roman Šandor
aktualizováno 16.11.
známý producent

Dělal pro Gotta i Maxu. Producent boural pod vlivem alkoholu!

Známý producent v neděli boural. Roman "Masha" Šandor nezvládl řízení a sjel do příkopu. Policie zjistila, že byl pod vlivem alkoholu.

Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Noční srážka aut na Domažlicku
aktualizováno 02.10.
Vážná nehoda

Na Domažlicku se srazilo auto s dodávkou: Čtyři zranění

Čtyři lidé byly zraněni při noční srážce dvou aut u Meclova na Domažlicku. Celkem v nich cestovalo 9 lidí a na místě zasahoval i vrtulník.

Policie
aktualizováno 13.09.
Plánovali také útěk

Chovanci z ústavu chystali vraždu. Chtěli podříznout vychovatele

Policisté v pondělí obvinili tři chovance výchovného ústavu Hostouň na Domažlicku z pokusu o vraždu! Dva chlapci ve věku 16 let a jeden jejich o rok starší kamarád chtěli zavraždit vychovatele a z ústavu uniknout! Teď je čeká vazba.

Nehoda na Domažlicku - 2
aktualizováno 23.08.
vážná nehoda

Osobák se srazil s traktorem. Dvě malé dívky jsou v kritickém stavu

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v úterý večer domažličtí záchranáři. Mezi obcemi Březí a Horšovský Týn se srazil traktor s osobním autem. Dvě malé holčičky jsou v kritickém stavu, tři dospělí se vážně zranili.

Muž havaroval pod vlivem alkoholu - 4
14.08.
Alkohol za volantem

Opilec nezvládl řízení, projel plotem a porazil strom v zahradě

Vypitý alkohol stál v sobotu večer za dopravní nehodou v Holýšově na Domažlicku. Devětadvacetiletý řidič tu nezvládl zatáčku, vyletěl ze silnice a vzápětí projel plotem na zahradu rodinného domu. Tam ještě pokácel strom.

Nehoda U Klenčí pod Čerchovem - 3
11.07.
na poslední chvíli

To jsou hrdinové! Zachránili dívku z hořícího auta, sami mohli zemřít

Ještě se mezi námi najdou hrdinové. Potvrdili to dva mladíci, kteří v pondělí odpoledne zachránili vážně zraněnou ženu z hořícího auta na Domažlicku. Bez jejich pomoci by neměla šanci přežít.

Kuriózní nehoda v obci Ohůčov - 2
aktualizováno 13.06.
Jak se jí to povedlo?

Postrach z Domažlicka: Prorazila plot, pod svahem auto převrátila!

Dvacetiletá řidička nezvládla u Staňkova na Domažlicku řízení dodávky. S autem najela na krajnici a sjela do příkopu, kde narazila do plotu. Ani to ji ale nezastavilo a pokračovala dál z kopce, kde dodávku převrátila. Celková škoda dosahuje 200 tisíc.

Víko z autobusu useklo cyklistovi ruku
aktualizováno 21.05.
Děsivá nehoda

Autobusu se za jízdy otevřelo víko motoru. Cyklistovi uřízlo ruku!

O levou ruku přišel v neděli před polednem sedmasedmdesátiletý cyklista na Domažlicku. Autobusu, který projížděl kolem, se totiž náhle otevřel jeden z postranních panelů a muže na kole vážně zranil.