Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pil a řídil

Namol opilý řidič zdemoloval, co mohl. Pak nadýchal přes 3 promile

Jako jednočlenná demoliční četa si v úterý večer počínal opilý cizinec za volantem červeného peugeotu. Ve Staré Pace na Jičínsku bezohlednou jízdou poničil, co mohl. A pak policistům skoro strhnul alkoholtester.

Smrtelná nehoda

Návrat z noční skončil tragicky, řidič narazil do stromu a nepřežil

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahovaly ve čtvrtek ráno ve Vysokově na Náchodsku. Šestačtyřicetiletý řidič se podle informací TV Nova vracel z noční směny, ze zatím nezjištěným příčin sjel do kopce a narazil do stromu. Záchranáři mu už nedokázali pomoct.

Vážná nehoda dvou aut v Náchodě - 3
Aktualizováno 19.6. 2017 15:06
Vážná nehoda

V centru Náchoda se čelně srazila auta, zraněné museli vystříhat

V sobotu kolem půl šesté odpoledne se v centru Náchoda stala velmi vážná nehoda, při níž se čelně střetla dvě osobní auta. Přivolaní hasiči museli dva zraněné vystříhat, zasahoval i záchranářský vrtulník.

Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Lidské hyeny

Dvojice okradla invalidu o desítky tisíc! Svěřil jim svou kartu

Soud v Náchodě vynesl tresty nad dvojicí, která využila zdravotního hendikepu 64letého invalidy a několik měsíců ho okrádala. Z jeho účtu vybrala skoro 100 tisíc korun. V pondělí muže a ženu policie obvinila a o den později už padly tresty.

Prodej prošlých a zkažených masných výrobků v Královéhradeckém kraji
Aktualizováno 14.6. 2017 18:03
Kontrola SVS

To je hnus! V řeznictví prodávali zkažené a prošlé maso i klobásy

V prodejně PMU CZ v Hořicích na Královéhradecku prodávali 60 kg prošlého nebo zkaženého masa a polotovarů! Některé už byly nepříjemně cítit, uvedla Státní veterinární správa (SVS). Společnost PMU provozuje prodejny Procházka.

Razie proti pytlákům
Aktualizováno 9.6. 2017 13:37
galerie razie na severu

Policie dopadla gang pytláků. Měli 69 zbraní, lasery i trhaviny

Trutnovská policie obvinila sedm mužů z nedovoleného ozbrojování, pytláctví a výroby a nakládání s psychotropními látkami a jedy. Při úterní rozsáhlé razii a domovních prohlídkách detektivové zajistili 69 střelných zbraní, tlumiče, přístroje pro noční vidění, laserové zaměřovače a různé výbušniny. Část zbraní muži drželi nelegálně.

Divoké prase se vloupalo do obchodu
Aktualizováno 7.6. 2017 14:45
nečekaný lupič

Divoké prase se "vloupalo" do prodejny s oblečením! VIDEO

Velmi kuriózního lupiče odhalily průmyslové kamery v jednom z obchodů v nákupní zóně v Hradci Králové. Ozbrojené policejní hlídce se ho ale zatknout nepodařilo, v obchodě s oblečením se totiž zdržel jen několik sekund. Přes bezpečnostní dveře se sem vloupalo divoké prase.

Sebevražda - ilustrační foto
Aktualizováno 5.6. 2017 18:01
teplice nad metují

Další vražda a sebevražda? Policie našla mrtvá těla manželů

Policisté vyšetřují druhou smrt manželského páru během jediného dne - tentokrát na severovýchodě Čech. Podobně jako v případě nedělního úmrtí na Teplicku, vše nasvědčuje tomu, že šlo o vraždu a sebevraždu.

Nakažení virem HIV prostitutku v práci nezastavilo
Aktualizováno 30.5. 2017 18:25
Nezodpovědná nevěstka

Prostitutka Sabina měla HIV, pracovala dál. Dostala sedm let

Sedmiletý trest dostala u Krajského soudu v Hradci Králové Sabina Kapurová. Osmadvacetiletá prostitutka měla s klienty nechráněný pohlavní styk, přestože věděla, že je nakažená virem HIV. Přenos viru se ale zatím u žádného muže neprokázal.

Motocyklista v bouřce
Aktualizováno 30.5. 2017 17:37
nebezpečná bouřka

Do motorkáře za jízdy udeřil blesk! Mladík skončil v nemocnici

Mladík (18) si v úterý vyjel na motorce, při jízdě ho ale zasáhl blesk. Incident se stal jen kousek od kosických rybníků nedaleko Chlumce nad Cidlinou, muž skončil na traumacentru v nemocnici.