Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád mladého páru z vyhlídky - 4
včera 15:34
z osmi metrů do rokle

Milenci napodobovali scénu z Titanicu! Spadli z vyhlídky v Jičíně

Tragicky mohla skončit romantická schůzka mladého páru v Jičíně. Na vyhlídce Milohlídky si chtěli přehrát slavnou scénu z filmu Titanic. Jenže na rozdíl od herečky oni skutečně letěli - z osmimetrové výšky dolů do rokle.

Salmonela
aktualizováno 19.09.
nákaza se šíří

Na Rychnovsku řádí salmonela! Děti se nakazily ve školní jídelně

Na základních školách v Týništi nad Orlicí a také v nedalekých Albrechticích se objevila salmonela. K dnešnímu ránu je hlášených 37 nemocných dětí. Salmonela byla nejspíš v salátu, který tam měli k obědu.

Sražená cyklistka
12.09.
Hrozivá zranění

Tragédie u Rychnova: Cyklistku přejel náklaďák. Na místě zemřela

K tragické nehodě došlo v půl desáté večer na silnici I. třídy číslo 11 v obci Čestice na Rychnovsku. Po střetu s kamionem zemřela cyklistka. Provoz v místě nehody byl kvůli vyšetřování omezen až do pozdních nočních hodin.

Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Pistole - 1
aktualizováno 09.09.
všem lhal

Policistu postřelila dcera o Vánocích jeho zbraní! Zapíral to

Téměř dvacetitisícovou pokutu dostal policista z Hradce Králové, který tvrdil, že se loni na Štědrý večer sám postřelil. Nakonec se ukázalo, že to byla jeho dcera, kdo střílel.

Podezřelí z vraždy Lázní Bělohrad
aktualizováno 08.09.
nová fakta

Lázně Bělohrad: Vraždící manželé chtěli zabít i dalšího sběratele

Manželé z Jilemnice, kteří se přiznali k vraždě numismatika u Lázní Bělohrad, měli zřejmě v úmyslu ten samý den zavraždit ještě dalšího sběratele. Ten tvrdí, že pravděpodobně žije jen díly shodě náhod a také díky tomu, že u sebe nenosí hotovost.

Sběratel u Lázní Bělohrad
aktualizováno 07.09.
Objasněná vražda

Muže u Lázní Bělohrad zavraždili mladí manželé. Šli po penězích!

Policistům se podařilo objasnit druhou z vražd v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Po trojnásobné rodinné tragédii už mají jasno i o těle pohozeném v kukuřičném poli. Vraždu mají podle kriminalistů na svědomí manželé, kteří prahli po penězích.

Hradecký soud případ Lukáše Nečesaného řeší už počtvrté
aktualizováno 06.09.
Zapeklitá kauza

Nečesaný je u soudu za pokus o vraždu počtvrté. Soudce je nový

Přednesem obžaloby dnes u Krajského soudu v Hradci Králové začalo nové hlavní líčení v případu Lukáše Nečesaného, který byl za pokus o vraždu kadeřnice pravomocně odsouzen k 13 letům vězení.

Ilustrační foto-11
aktualizováno 04.09.
kompletní uzavírka

Po čelním střetu zůstal řidič s těžkým zraněním zaklíněný v autě

Kvůli vážné dopravní nehodě tří aut u obce Miletín na Jičínsku byla až do pozdních odpoledních hodin zcela uzavřena silnice číslo 300. Po nehodě museli jednoho z řidičů z auta vyprostit hasiči. S těžkými zraněními převezl do nemocnice vrtulník.

Popelářské auto zachytilo seniora, lékaři se snaží zachránit mu ruku
04.09.
vážná zranění

Popelářské auto zachytilo seniora, lékaři se snaží zachránit mu ruku

Vážnou dopravní nehodu vyšetřovali celé dopoledne policisté v Hradci Králové. Hlavní roli v ní sehráli popeláři. Při vyvážení popelnic se totiž pod kola několikatunového vozu dostal starší muž (87).

Čelní srážka
aktualizováno 04.09.
Čelní srážka

Vážná nehoda: Auto vjelo do protisměru. 1 mrtvý a 3 zranění!

Jeden život si v neděli odpoledne vyžádala čelní srážka dvou osobních aut poblíž Milovic u Hořic na Jičínsku. Záchranáři také museli ošetřit tři zraněné a chytat psa, který pobíhal kolem.