Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muži stojí za týrání spoluvězně před soudem
Aktualizováno 27.4. 2017 22:09
žaloba: hrůza za mřížemi

Vězni z Pardubic u soudu! Dělali si ze spoluvězňů sexuální otroky

Krajský soud v Hradci Králové soudí dva vězně, kteří podle obžaloby měli v roce 2015 znásilňovat a vydírat spoluvězně. Verdikt může padnout už v pátek, hrozí jim až 12 let vězení.

Dramatická záchrana

Strážník zkolaboval, nedýchal čtvrt hodiny! Tohle teď vzkázal

Obyčejný nákup v obchodě se změnil v boj o život. Zákazníkovi se náhle zastavilo srdce a zkolaboval mezi regály! Naštěstí byli poblíž strážníci městské policie, kteří hned začali resuscitovat. Nevěděli přitom, že zachraňují kolegu. Ten jim jen o pár hodin později z nemocnice poděkoval.

unikátní metoda

Dřevěný kostel napadli červotoči! Pro záchranu z něj udělali saunu

Do dřevěného kostelíku v Hradci Králové se pustil dřevokazný hmyz, odborníci z Česka proto vůbec poprvé vyzkoušeli unikátní metodu, kterou používají i v Německu. Jde o termosanaci, kdy zaměstnanci specializované firmy obalí celou stavbu igelitem a dovnitř pak vhání horký vzduch, který hmyz zahubí.

Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Sabina Kapurová
Aktualizováno 25.4. 2017 20:46
hrozí jí 12 let vězení

Prostitutka z Hradce Králové šířila HIV! V ohrožení jsou stovky mužů

Před soudem dnes poprvé stála Sabina Kapurová - prostitutka z Hradce Králové, která podle obžaloby provozovala nechráněný pohlavní styk s několika desítkami mužů. A to i přesto, že od roku 2012 ví, že je HIV pozitivní. Teď jí hrozí až 12leté vězení.

Roman Rác
Aktualizováno 19.4. 2017 21:20
Lidé mají strach

Náchod terorizuje agresivní chlap, strážníci ho řeší i víckrát za den

Obyvatele Náchoda terorizuje Roman Rác, kterého strážníci i policisté zklidňují i několikrát denně. Většinou jde ale jen o přestupky, a tak je vždy za několik hodin zase zpátky na ulici. Jeho stupňující se agresivity se lidé bojí čím dál víc. Úřady jsou ale bezmocné.

podivné okolnosti

Smrt matky s dcerou v sauně: Tyto chyby je stály život! ANALÝZA

Dvě ženy zemřely v podomácku vyrobené sauně. Případ, o kterém píší média po celém světě, vyvolává řadu otázek. Kde všude se stala chyba?

Lukáš Nečesaný s otcem
Aktualizováno 18.4. 2017 20:56
do vězení se nevrátí

Soud Nečesanému znovu zrušil trest! Kauzu bude řešit od začátku

Nejvyšší soud už podruhé vrátil na začátek kauzu Lukáše Nečesaného. Toho soudci v minulosti za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku poslali na 13 let do vězení. Případ bude nyní řešit Krajský soud v Hradci Králové.

Horor v sauně: Ženy zlomily kliku a zemřely uvnitř - 5
Aktualizováno 16.4. 2017 21:29
tragédie na jičínsku

Smrtelná chyba při saunování: Dveře na zámek byly past!

Smrt dvou žen v sauně vyvolala otázky o bezpečném saunování. Podomácku vyrobená místnost nesplňovala podle odborníků základní kritéria bezpečnosti. Dveře musí jít vždy lehce otevřít. Existují i další prvky, jimiž lze případně přivolat pomoc. Nic takového ženy v sauně neměly.

Matka s dcerou zemřely v sauně! Zlomily kliku. Našli je až za hodinu
Aktualizováno 16.4. 2017 12:02
galerie obrovské neštěstí

Matka s dcerou zemřely v sauně! Zlomily kliku. Našli je až za hodinu

Matka s dcerou zemřely tragicky při saunování v Robousech na Jičínsku. Zlomila se jim klika ve dveřích a ženy se nedokázaly dostat ven.

Policie zasahuje u trafostanice
Aktualizováno 14.4. 2017 20:34
Rtyně v Podkrkonoší

Velká tragédie! Chlapce (†12) na Trutnovsku zabil elektrický proud

Velká tragédie otřásla ve čtvrtek v podvečer městečkem Rtyně v Podkrkonoší na Trutnovsku. Teprve dvanáctiletého chlapce, který si hrál s kamarádem, zasáhl proud. I přes rychlou pomoc záchranářů se zraněného nepodařilo zachránit.