Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nezkušený řidič
dnes 17:12
Mladistvý "řidič"

Školák (14) se projížděl v audi, při úprku před hlídkou naboural!

Hlídka policistů v Broumově na Náchodsku v neděli večer pronásledovala řidiče v audi, který odmítal zastavit a nechat se zkontrolovat. Pak za volantem objevili teenagera.

Pouta
aktualizováno 18.05.
Neobvyklý zásah

Sex v Hradci Králové se zvrhnul! Ženu vysvobodili až policisté

Velmi kuriózní zásah za sebou mají policisté z Hradce Králové. Do svého bytu v centru města je přivolal pár, kterému se zvrhly sexuální hrátky. Muž totiž ženu spoutal a následně zjistil, že k poutům nemají klíček. Naštěstí policisté měli jednoduché řešení.

Neschopenka
17.05.
Neuvěřitelný případ

Muž změnil platnost neschopenky o jediný den, hrozí mu roky vězení

Až tři roky za mřížemi může strávit šestatřicetiletý muž z Hradce Králové, který přepsal platnost neschopenky o jeden jediný den. Jeho zásahu si všimla pozorná pracovnice sociálky a dostala ho do pořádných problémů.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 17.05.
Žalobci rozhodli

Muž, který měl v Lázních Bělohrad zabít tři lidi, do vězení nepůjde

Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové dnes zastavilo trestní stíhání muže, který byl obviněn z vraždy dvou žen a dítěte v rodinném domě v Lázních Bělohrad v okrese Jičín.

Žena na kolejích
17.05.
Dráhy se brání

ČD po omylu nezajistily dopravu! "Děti šly podél trati," tvrdí svědek

Cestující z vlaku, který se málem srazil s jiným, tvrdí, že České dráhy situaci vůbec nezvládly. Nezajistily náhradní dopravu, proto někteří pasažéři včetně dětí šli do jiné zastávky pěšky podél tratě. Dráhy se brání, že lépe se to vyřešit nedalo.

Lukáš Nečesaný znovu u soudu
aktualizováno 14.05.
Nekonečný případ

Krajský soud znovu osvobodil Nečesaného, rozhodoval popáté

Krajský soud v Hradci Králové dnes znovu zprostil Lukáše Nečesaného viny v případu pokusu o vraždu hořické kadeřnice z února 2013. Rozsudek není pravomocný, státní zástupkyně Lenka Faltusová se proti verdiktu odvolala. Soud se zabýval kauzou už popáté. Třikrát Nečesaného uznal vinným. Ten odmítl rozsudek novinářům komentovat.

Vražda v Lázních Bělohrad
13.05.
tři mrtví, i dítě!

Masakr v Lázních Bělohrad: Vyhne se vrah vězení? Dorazily posudky!

Muž, který loni v Lázních Bělohrad na Jičínsku podle policie zabil dvouletého syna, svou přítelkyni a její matku, je pravděpodobně duševně nemocný. Štáb televize Nova zjistil, že na krajské zastupitelství už dorazily znalecké posudky. Žalobce tak trestní stíhání s velkou pravděpodobností zastaví.

Sražení cyklisty na Táborsku - 2
13.05.
tragická nehoda

Smetl cyklistu a narazil do domu! Řidič se zranil, 2 lidé jsou po smrti

Smrtí dvou lidí skončila nedělní trragická nehoda v Machově na Náchodsku. Řidič osobního auto tu za doposud nezjištěných příčin srazil cyklistu. Ten zemřel, stejně tak spolujezdkyně z auta, se kterým řidič o chvíli později narazil do stěny domu.

Požár vlaku
12.05.
incident u Převýšova

Vlak nezastavil a naproti jel další. Svědkyně: 'Málem jsme se srazili!'

Na zhruba tři hodiny musel být v sobotu večer omezen provoz na železniční trati mezi Převýšovem a Chlumcem nad Cidlinou. Důvodem byla zřejmě nepozornost strojvůdce, který podle policie projel návěstidlo na červenou a zastavil o desítky metrů dál. V tu dobu jel proti němu další vlak, který musel prudce brzdit.

Požár domku v Lejšovce - 2
aktualizováno 10.05.
Pomohl soused

Žena při vaření oběda zkolabovala, dům začal hořet! Zbyl jen popel

Příprava oběda se změnila v tragédii v domku na Hradecku. Žena začala při vaření kolabovat, od sporáku pak začalo hořet. Na místo zamířily postupně čtyři jednotky hasičů, oheň rychle zlikvidovaly. I přesto vznikla škoda asi 100 tisíc korun.