Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Červený kříž
aktualizováno 13.12.
Královéhradecká buňka

Šéf Červeného kříže měl podvádět na dotacích! Pobočka má dluhy

Královéhradecká pobočka Českého Červeného kříže je v insolvenci. Dostala se do ní poté, co kriminalisté obvinili jejího vedoucího z několika trestných činů - například i z dotačního podvodu. Hrozí mu až osmileté vězení a v celé kauze přibyli další dva obvinění.

Vánoční stromky Ilustrační snímek
13.12.
Adventní krádeže

Zloději ve vánoční náladě: Zmizely stromky i ozdoby ze zahrady!

Olomoučtí policisté od středy vyšetřují případ "vánočního" zloděje či zlodějů. Zmizelo několik desítek vánočních stromků - jedlí i smrků. U Náchoda pro změnu někdo "očesal" nazdobený stromek na zahradě rodinného dom u.

policie ilustrační
aktualizováno 07.12.
Odešly i se spacáky

Pohřešované dívky z Jaroměře jsou v pořádku! Našli je na cestě

Celé odpoledne pátrali policisté z Náchodska po dvou pohřešovaných dívkách, kterým je 10 a 11 let. Najít ztracená děvčata nakonec pomohla veřejnost. Policisté je objevili na silnici u obce Velichovky.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Pokus vraždy na Milohlídce
aktualizováno 05.12.
Ukončili vyšetřování

Pád páru vypadal jako nehoda, teď chtějí mladíka obžalovat z vraždy

Po ročním vyšetřování navrhli policisté obžalovat dnes 19letého mladíka z vraždy kvůli pádu mladého páru z vyhlídky Milohlídka na Jičínsku. Původně to přitom vypadalo, že se pár zřítil ze skály nešťastnou náhodou. Policisté ale zjistili, že se muž snažil svou partnerku zabít.

Požár ve Verneřovicích
aktualizováno 29.11.
Výjezd hasičů

Prokletý komín. Saze v něm vzplály dvakrát za jediný den

Dvakrát během jednoho dne vyjížděli hasiči do rodinného domu ve Verneřovicích na Královéhradecku, kde hořely saze v komíně. Po prvním zásahu zakázali majiteli topit. O pár hodin později tam ale museli znovu, protože od teplého komína chytila dřevěná konstrukce.

Výbuch plynu v Hradci Králové - 2
aktualizováno 28.11.
Hrozí mu vězení

Žena s malým dítětem zázrakem přežila výbuch. Mohl za to plynař

Policisté po více než roce pokročili ve vyšetřování výbuchu plynu Hradci Králové. V bytě se tenkrát nacházela žena s malým dítětem. Za výbuch mohl nejspíš nedbalý instalatér, kterému teď hrozí vězení!

Ilustrační foto
25.11.
nehoda u Hradce Králové

Řidič předjížděl na zákazu, po srážce s dalším autem tři zranění

Osobní auto značky Audi se srazilo v neděli večer u Hradce Králové s dodávkou. Dva z cestujících jsou těžce zranění, třetí je na tom o něco lépe.

Otravy oxidem uhelnatým
24.11.
Otrava plynem

Oxid uhelnatý je tichý zabiják. Na tohle si dejte pozor! PŘÍZNAKY

Takzvaný tichý zabiják, oxid uhelnatý, si málem vyžádal další oběti. Na Královéhradecku přiotrávil tři ženy. Všechny přežily jen díky rychlému zásahu záchranářů, které na přítomnost oxidu uhelnatého upozornily alarmy.

Býk - býci - ilustrační foto - 1
aktualizováno 21.11.
nedostaly ani vodu

Krávy umíraly v hromadě výkalů. Farmu hrůzy řeší policie

Pětapadesátiletý muž z Trutnovska na svém hospodářství podle policie utýral nejméně osm krav včetně telat. Nezajistil jim vodu, krmení ani vhodné podmínky. Zvířata uhynula buď sama, nebo musela být následně usmrcena veterinářem.

V Krkonoších v noci hořela travnatá plocha - 2
aktualizováno 18.11.
Zachytily ho kamery

V Krkonoších vypukl obří požár! Byl vidět na kilometry daleko

V Krkonoších poblíž Labské boudy vypukl obří požár. Plameny, které zachvátily louku, byly vidět na kilometry daleko - zachytily je dokonce i meteorologické kamery! Zhruba po třech hodinách se hasičům podařilo oheň uhasit.