Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jakub Szedela
Aktualizováno Předevčírem 13:14
Ubitý bezdomovec

Vypil 21 piv, litr a půl vína a vraždil. Já to nebyl, tvrdí soudu

Jakubu Szedelovi, 21tiletému mladíkovi hrozí až výjimečný trest. Podle obžaloby totiž kvůli banální zámince ubil osmapadesátiletého bezdomovce. A i když se krátce po činu policistům přiznal, u soudu tvrdí, že on vrahem není.

Radikální krok

Prevence před pytláky: Česká zoo odřezala rohy nosorožcům!

Zoo Dvůr Králové zkrátila rohy prvnímu ze svých nosorožců. Jde o jedno z bezpečnostních opatření, kterým se zahrada snaží snížit riziko případného útoku na zoo. Reaguje tak na incident ve francouzské Zoo Thoiry, kde pytláci kvůli rohovině usmrtili nosorožce.

Gumová mrtvola
Aktualizováno 20.3. 2017 18:13
Třebechovice pod Orebem

Z křoví čouhala ženská noha, našel ji dělník! Mrtvola to nebyla

Na tísňovou linku policie o víkendu volal vyděšený údržbář z Třebechovic pod Orebem, že u silnice na Hradec Králové našel mrtvolu. Nakonec se ale ukázalo, že v křoví ležela zahrabaná nafukovací panna.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Petr Novotný
Aktualizováno 20.3. 2017 13:43
přísnější trest

Tekutá extáze málem zabila tři lidi. Mladík si za to odsedí o rok déle

Petr Novotný, který podal tekutou extázi třem lidem na diskotéce ve Špindlerově Mlýně, půjde na pět let do vězení. Vrchní soud v Praze o jeden rok zpřísnil původní trest.

Nadměrný náklad na Královéhradecku
Aktualizováno 17.3. 2017 21:01
kompletní trasa královéhradecký kraj

Pozor na ohromný kolos! Řidičům komplikuje cestu 180 tun nákladu

Řidičům v Královéhradeckém kraji zkomplikuje život vozidlo převážející nadměrný náklad o hmotnosti kolem 180 tun. Ohromný kolos doprovází vozy policie, v úsecích, kde se bude vozidlo zrovna nacházet, budou komunikace postupně uzavírány.

Zasypaný muž u lomu Rumchalpa na Jičínsku
Aktualizováno 15.3. 2017 10:02
galerie nepřístupný terén

Zavalený muž nad lomem na Jičínsku utrpěl vážná zranění

Vážná zranění utrpěl muž, kterého v hluboké jámě nad lomem Rumchalpa na Jičínsku zasypalo kamení a zemina. Ze závalu ho ve velmi vážném stavu dostali hasiči, kteří ho museli resuscitovat na místě. Následoval přenos z těžko přístupného terénu k vrtulníku, který ho převezl do nemocnice.

Výstava výrobků Tesla
Aktualizováno 13.3. 2017 17:31
foto+video výrobky tesla

Výstava RETRO elektroniky: Který magneťák jste měli doma vy?

Tuto výstavu si nesmí nechat ujít žádný fanoušek techniky a elektroniky! A možná nemusíte být ani technologickým maniakem, ale jen si rádi připomenete doby dávno minulé. Tak nebo tak, budete spokojeni!

Třída
Aktualizováno 12.3. 2017 21:26
Záškolačka rekordmanka

Dívka ve škole zameškala 1800 hodin, matce hrozí kriminál

Českou rekordmankou v záškoláctví je zřejmě šestnáctiletá deváťačka z Jaroměře. Jen za posledního dva a půl školního roku zameškala téměř 1800 hodin a kriminalisté to kladou za vinu hlavně její matce. Té za to teď hrozí až 5 let vězení.

Tragická nehoda

Kamion přehlédl odbočující vůz, jedna žena zemřela, 5 zraněných

Vážná dopravní nehoda zastavila v pondělí po poledni provoz na hlavním silničním tahu od Hradce Králové do Polska. Řidič kamionu přehlédl odbočující vůz, zezadu do něj narazil a postrčil jej do protisměru, kde do něj narazilo další auto. Starší žena zemřela, dalších pět lidí se zranilo.

Unesl svoji dceru
Aktualizováno 4.3. 2017 22:32
život psanců

ZPOVĚĎ: Otec unesl vlastní dceru (5), našli je až po půl roce

Noemi Rabinská (5), kterou unesl vlastní otec, je po půl roce zpátky u matky. Soudem ji měl svěřenou na tři hodiny a zatímco matka čekala před aqua centrem v Hradci Králové, utekl s dívkou bočním východem. Policisté je našli až na Slovensku.