Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena nutila dceru k prostituci
Aktualizováno 24.7. 2017 18:08
"Povedená" rodina

Matka nutila dceru k prostituci, teď jí hrozí tvrdý trest!

Až dvanáctileté tresty hrozí ženě a jejímu druhovi z Trutnovska. Podle obžaloby nutili k prostituci osmnáctiletou dceru obžalované ženy. Případ začal řešit krajský soud v Hradci Králové.

Žena hrozila, že se zastřelí jateční pistolí
Aktualizováno 19.7. 2017 21:54
drama na Trutnovsku

Žena se chtěla zabít jateční pistolí, přemlouvali ji 32 hodin! VIDEO

Neskutečných 32 hodin vyjednávali v nedávné době policisté na Trutnovsku s mladou ženou, která vyhrožovala, že si sáhne na život. Chtěla se zabít jateční pistolí, policiii se ale nakonec podařilo ženu včas zadržet. Umístili ji zpět do psychiatrické léčebny, odkud dříve utekla.

Záchrana
Aktualizováno 18.7. 2017 10:55
smutná zpráva

Další utonutí dítěte! U Lanškrouna se v rybníku utopila holčička (†2)

V rybníku nedaleko obce Lanškroun na Orlickoústecku se v pondělí utopila dvouletá holčička. Záchranáři o smutném případu ifnormovali dnes - a to s tím, že o život dívenky bojovali více než hodinu. Bohužel marně. Holčičku se oživit nepodařilo.

Obchodní sdělení

Hybridní diamant se sportovní duší Toyota C-HR

Líbí se vám auta, která si nikdo nesplete? Hybridní crossover Toyota C-HR budí emoce všude, kde se ukáže.

Smrt v sauně
Aktualizováno 17.7. 2017 13:32
vyšetřování pokračuje

Smrt matky s dcerou v sauně: Policie už zná viníka tragédie

Policie už zná viníka tragédie, při které se matka s dcerou nedostaly včas ven ze sauny. K neštěstí došlo na Jičínsku v polovině dubna. Vyšetřování podle státního zástupce Michala Chvojky stále pokračuje.

Démon alkohol

Opilec se snažil oběsit na vodítku, pak se sápal po policistech

K hodně vyhrocené domácí hádce vyjížděli ve středu večer policisté do jedné obce na Jičínsku. A to ještě netušili, že agresorovi nejprve zachrání život, aby se vzápětí bránili jeho zuřivému útoku.

Borůvky
Aktualizováno 14.7. 2017 20:57
Česali borůvky hřebeny

KRNAP zakázal vstup do lesů: Kvůli česačům hrozí pokuta 10 tisíc

Za týden začne v Krkonoších platit nové nařízení Správy Krkonošského národního parku (KRNAP), které zakáže vstup do některých oblastí. Je to kvůli tomu, že budou dozrávat borůvky a strážci parku se snaží zabránit jejich devastaci profesionálními trhači.

pátrání po turistovi

Senior chtěl na Sněžku. Našli ho až o půlnoci ve zuboženém stavu

Celkem jedenáct hasičů se dvěma terénními čtyřkolkami a zásahovým vozidlem pátralo v noci na středu po třiasedmdesátiletém muži, který si vyšel na Sněžku. Našli ho ve zuboženém stavu a skončil v péči záchranářů.

Za utýrání seniorky dostal devět let vězení
Aktualizováno 3.7. 2017 18:28
8 let za mřížemi

Muž utýral tchyni k smrti! Poléval ji vařící vodou, brutálně ji napadal

Michal Kuka stráví definitivně osm roků ve vězení. Odvolací soud potvrdil verdikt krajského soudu v Hradci Králové. Kuka podle obžaloby utýral matku své přítelkyně, která s nimi žila ve společné domácnosti. Týral ji dva roky a poslední útok z loňského léta seniorka nepřežila.

Policie
Aktualizováno 1.7. 2017 14:24
šťastný konec

Rosťa (10) se ztratil v Krkonoších! Našli ho až v Polsku

Desetiletý Rostislav zmizel při výšlapu v Krkonoších. Na místo ihned vyrazily záchranné složky. Chlapce po hodině vypátrala horská služba.

Pochybná medaile

Hasič, který si vymyslel záchranu, promluvil: Tohle na případu nesedí

Zvláštní případ hasiče, který neprávem dostal medaili od prezidenta, nedokázal objasnit ani on sám. Podle policie si Milan Zadrobílek vymyslel záchranu ročního dítěte, za kterou získal ocenění Zlatý záchranářský kříž. To hasič potvrdil s tím, že se na této verzi s policisty "domluvili".