Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zfetovaný řidič ujížděl hlídkám z Královéhradecka
aktualizováno 12.10.
policejní pronásledování

Řidič po zběsilé honičce utekl do polí, před vrtulníkem neměl šanci!

Policisté hned ze dvou krajů se zapojili do nočního pronásledování osobního auta. Zfetovaný řidič ujížděl hlídkám z Královéhradecka, odkud přejel do Středočeského kraje. Z auta blízko Rašovic utekl a schoval se v poli. Vypátral ho až přivolaný policejní vrtulník.

Nebezpečné návnady v Jaroměři
11.10.
týrání zvířat

Nebezpečné návnady! Pes našel pečené žebro plné šroubů

Neznámý pachatel v Jaroměři nedávno poházel návnady z pečeného vepřového žebra, do kterých napíchal šrouby. Všímavá majitelka naštěstí svého psa zastavila, než se stihl zranit. Na místě bylo návnad hned několik.

Tragická nehoda u Smiřic
aktualizováno 11.10.
tragická nehoda

Prudký náraz! Motorkář se střetl s chodcem, oba muži zemřeli

Dva lidské životy si vyžádala středeční tragická dopravní nehoda u obce Trotina na Královéhradecku. Motocyklista se tam střetl s chodcem, načež oba muži na následky zranění zemřeli. Silnice byla kvůli nehodě uzavřena.

Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Za vraždu matky jde na 13 let do vězení
05.10.
Vražda na Semilsku

Muž měl uškrtit provazem vlastní matku. U soudu dostal 13 let

Na třináct let do vězení má jít podle krajského soudu v Hradci Králové František Žilka ze Semilska za vraždu vlastní matky. Začátkem roku ji měl ve společném bytě uškrtit provazem. On ale tvrdí, že vrah stále běhá na svobodě a ženu prý už našel mrtvou.

Kácení stromů
04.10.
Zranil se

Cyklistu minul padající strom o metr! Policie viní dřevorubce

Pokusu o těžké ublížení na zdraví z nedbalosti se měl dopustit 51letý dřevorubec, který v lese nedaleko Hradce Králové těžil stromy zasažené kůrovcem. Jeden ze stromů totiž spadl na lesní cestu a ohrozil cyklistu. Strom se na něj nezřítil jen díky jeho rychlé reakci, přesto se zranil.

Policie a opuštěný chlapec
03.10.
Nezodpovědné chování

Chlapec (3) se sám toulal po městě. Matka se zatím opíjela!

Policisté z Třebechovic pod Orebem řeší kuriózní případ. Městští strážníci tam na služebnu přivedli zhruba tříletého chlapce, kterého nalezli samotného u rybníčku Bor. Později se ukázalo, že se jeho matka s babičkou mezitím opíjely v centru města a vůbec nevěděly, že chlapec odešel.

Nehoda policejního auta
aktualizováno 27.09.
Vážná srážka

Mladík, který při nehodě zranil tři policisty, už sedí ve vazbě!

Soudce poslal ve čtvrtek odpoledne do vazby sedmadvacetiletého muže, který tento týden najel kradeným autem do policejní oktávky a zranil tři policisty. Za několik trestných činů mu hrozí až dvanáctiletý trest.

Muž v kradeném autě čelně narazil do policejního vozu
aktualizováno 25.09.
Honička na Hradecku

Muž uháněl po městě v kradeném autě. Zranil tři policisty!

V úterý zažili hradečtí policité krušné odpoledne. Mladý muž, který řídil kradené auto, naboural do jednoho z policejních aut, která tvořila zátaras. Tři policisté skončili v nemocnici.

Odsouzený cizinec za pokus o vraždu policisty
aktualizováno 24.09.
hrozí mu deset let

Mladík ukradl auto a prorazil zátaras. Lidé museli uskakovat

Deset let vězení za pokus o vraždu policisty si u krajského soudu v Hradci Králové vyslechl dvacetiletý cizinec. Z Rakouska do Polska loni v listopadu převážel přes Českou republiku kradené auto a na Semilsku se ho snažila zastavit policie, která udělala na silnici zátaras. Řidič měl ale neustále přidávat, a tak policista na poslední chvíli uskočil.

Jindřich Šimon
20.09.
Skončil ve vazbě

V Chorvatsku chytli podvodníka z Česka! Dělal milionové podvody

V chorvatské vazbě skončil jednačtyřiceletý Jindřich Šimon z Hradce Králové, který je podezřelý z mnohamilionových podvodů. Podle policie nejen u nás, ale i v cizině chtěl obchodovat s elektrokoly, ale za zboží prý vůbec neplatil. Česká strana teď s Chorvaty jedná o jeho vydání.