Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tajná místnost
aktualizováno 19.03.
Příjemné překvapení

Kuchyň skrývala úžasné tajemství. Odkryli ho dělníci! VIDEO

Na první pohled obyčejný kuchyňský ostrůvek s tmavou deskou a bílými skříňkami. Ale jak říká jedno známé přísloví, vzhled může být zavádějící. A přesně to se potvrdilo i v jednom domě v Los Angeles.

Donald Trump - hraniční přechod
aktualizováno 14.03.
hranice s mexikem

Trump přirovnal přistěhovalce k horolezcům. Chce průhlednou zeď

Donald Trump se v Kalifornii vydal na inspekci návrhů zdi, která by měla stát na hranici s Mexikem. Americký prezident zdůraznil, že zeď musí být pořádně vysoká, protože přistěhovalci jsou podle něj jako profesionální horolezci. Trump také chce, aby byla průhledná.

Zdrcení příbuzní po střelbě
aktualizováno 10.03.
kalifornie domov pro veterány

Velké drama s rukojmími dopadlo tragicky! Útočník popravil tři ženy

Tragicky skončilo páteční řádění střelce v kalifornském domově pro veterány. Tři ženy, které si útočník vzal jako rukojmí, jsou po smrti. Pak muž otočil zbraň i proti sobě. Co ho k činu vedlo, zatím není jasné.

Prásk.tv píše:

Matka s dítětem
čtěte o tématu Kalifornie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Obdulia Sanchezová u soudu
aktualizováno 11.02.
Smrt v přímém přenosu

Vysílala živě, jak její malá sestra umírá, teď dostala trest

Na šest roků a čtyři měsíce poslal tento týden za mříže soud v kalifornském městě Merced osmnáctiletou Obdulii Sanchezovou. Mladá dívka vloni pod vlivem alkoholu způsobila dopravní nehodu, při níž zahynula její mladší sestra. Vše vysílala živě na internetu a místo pomoci sestře se víc zajímala o svůj přenos na instagramu. Žalobce pro ni chtěl 12 let.

Vrtulník se v Kalifornii zřítil do obytné zóny
aktualizováno 31.01.
Neštěstí v Kalifornii

Vrtulník se zřítil přímo na dům! Tři mrtví, trosky poškodily i okolí

Nejméně tři lidé přišli o život při nehodě vrtulníku v Kalifornii, další dva lidé se zranili. Letoun se čtyřmi pasažéry se zřítil na dům v Newport Beach asi 70 kilometrů jihovýchodně od Los Angeles.

Záhadné zvíře nalezené v Kalifornii - 3
21.01.
Poznáte to?

V Kalifornii vyfotili zvláštního tvora! Odborníci řekli, co to je

Záhadný tvor překvapil obyvatele v Kalifornii. Neměl žádnou srst a nikdo ho nemohli rozeznat. Zvíře bylo evidentně hladové. Záchranářům se podařilo samičku rychle identifikovat.

13 vězněných dětí
aktualizováno 17.01.
otřesný případ z Kalifornie

Rodiče věznili své děti ve sklepě: Byla to boží vůle, tvrdí babička

David Allen Turpin a Louise Anna Turpinová z Kalifornie, kteří věznili svých 13 dětí v ohavných podmínkách, jsou silně věřící a své děti údajně věznili z boží vůle. Médiím to sdělila babička dětí z otcovy strany. Oba rodiče zůstávají ve vazbě s kaucí 9 milionů dolarů.

13 vězněných dětí
aktualizováno 16.01.
byly podvyživené

Rodiče věznili svých 13 dětí v okovech. Mučili je, žily ve výkalech

Rodiče David Allen Turpin a Louise Anna Turpinová z Kalifornie věznili svých 13 dětí v okovech celé jejich dětství. Děti byly v tak hrozné kondici, že u sedmi z nich, které jsou již dospělé, policie předpokládala, že jsou malými dětmi. Rodiče byli obviněni z mučení a zanedbání péče.

Záplavy a masivní sesuvy bahna v Kalifornii
aktualizováno 12.01.
pátrání po přeživších

Kalifornii sužují záplavy a bahno. 17 lidí zemřelo, 43 se pohřešuje

Záchranáři z Kalifornie bojují s časem. Už čtvrtý den pátrají v troskách domů, které smetly záplavy a přívaly bahna, po těch, kteří mohli přežít. Naděje na záchranu 43 pohřešovaných ale bohužel velmi rychle klesají. Celkem je mrtvých už sedmnáct.

Záplavy a masivní sesuvy bahna v Kalifornii
aktualizováno 11.01.
Řádění živlů

Záplavy a sesuvy zdecimovaly Kalifornii, mrtvých je už sedmnáct!

Nejméně 17 lidí zemřelo v americké Kalifornii po úterních záplavách a sesuvech bahna a kamení, které vyvolaly prudké lijáky. Úřady hlásí okolo dvou stovek zraněných. Jen v Santa Barbaře muselo být ošetřeno 28 lidí a nejméně 10 se stále pohřešuje. Živel tam napáchal rozsáhlé škody.