Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jeptiška na automatech
11.12.
Zpronevěra

Místo Boha hazard! Jeptišky kradly peníze, prohrály je ve Vegas

Byly zaslíbené Bohu, dvojice jeptišek z Kalifornie si ovšem nakonec našla nového pána - hazard. Řádové sestry se totiž nyní přiznaly, že zpronevěřily asi půl milionu dolarů (přibližně 11 milionů korun) a peníze utratily v ráji hazardu Las Vegas.

Pes čekal měsíc na svou majitelku - 2
aktualizováno 09.12.
Příběh z Kalifornie

Pejsek přežil ohnivé peklo. Měsíc čekal v popelu na svou paničku

O psí věrnosti se přesvědčila Andrea Gaylordová ze Spojených států. Ta musela opustit svého psa, když byla kvůli požáru evakuována ze svého domova. Když se po měsíci vrátila, našla milovaného mazlíčka v místě, kde její domov stával.

Celebrity, které přišly při požáru v Kalifornii o dům - Miley Cyrus
06.12.
Ničivé požáry

Obyvatelé Kalifornie se vrací domů. Někteří ale nemají kam

Stovky obyvatel se po ničivých požárech v Kalifornii mohou vrátit zpátky domů. Mnohým ale oheň domy vzal a tak obyvatelé nejhůře zasaženého města Paradise nemají kam jít. Někteří z nich proto uvažují o stěhování do jiného státu.

Prásk.tv píše:

Meghan má strach o svojí rodinu - 1
čtěte o tématu Kalifornie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Lesní požár v Kalifornii
aktualizováno 25.11.
Nejrozsáhlejší v historii

Hasiči mají pod kontrolou požár v Kalifornii. Zabil nejméně 85 lidí

Hasiči dostali pod kontrolu nejtragičtější požár v historii Kalifornie. Zasáhl území o rozloze 620 tisíc kilometrů čtverečních, zemřelo nejméně 85 lidí. Stovky dalších se ale pohřešují.

Dům Brooke Shields je k pronájmu
25.11.
Bydlení slavných

Herečka z Modré laguny pronajímá dům. Bydlel zde i Ben Affleck

Americká herečka a modelka Brooke Shields, která je známá především z filmu Modrá laguna, pronajímá svůj dům, který si pořídila v roce 1997. Dům má pět ložnic, pět koupelen a bazén s vodopádem.

Celebrity, které přišly při požáru v Kalifornii o dům
24.11.
galerie Smutný pohled

Luxusní sídla holywoodských hvězd lehla popelem. Tohle zbylo

Požár, který vypukl v americké Kalifornii 8. listopadu, si vyžádal už 81 obětí. O domovy přišly tisíce lidí včetně známých osobností. Například dům zpěvačky Miley Cyrus shořel na popel. Podobně na tom je i dům herce Gerarda Butlera nebo německého moderátora Thomase Gottschalka.

Následky požáru v Kalifornii
aktualizováno 22.11.
Příroda se zlobí

Plameny v Kalifornii zabily desítky lidí, teď se žene další živel!

Hasiči v Kalifornii dostali 90 procent ničivého požáru pod kontrolu. Počet obětí se pohybuje v desítkách, přesná bilance zatím není známa. Oblast teď zasáhly dlouhé deště, které pomůžou oheň uhasit, jenže přináší další nebezpečí - záplavy.

Požáry v Kalifornii mají už nejméně 25 obětí
aktualizováno 19.11.
77 mrtvých

Trump má návod proti ohni: hrabat listí jako Finové. Ti to neznají

Až 77 mrtvých mají na svědomí velké lesní požáry, které už přes týden sužují americkou Kalifornii. Dalších asi tisíc lidí je nezvěstných. Oheň pohltil také deset tisíc staveb.

Kalifornii dál pustoší masivní požáry
17.11.
živelná pohroma

Při požárech v Kalifornii zahynulo už 71 lidí! Stovky se pohřešují

Ničivé lesní požáry v Kalifornii si vyžádaly už nejméně 71 obětí. Další více než tisícovka obyvatel se stále pohřešuje. Postižené oblasti navštívil prezident Spojených států Donald Trump, který celý stát Kalifornie označil za oblast katastrofy.

Vyhořelá oblast v Kalifornii
aktualizováno 16.11.
lesní požáry

Ráj zničily plameny, kalifornští záchranáři pohřešují přes 600 lidí!

Počet pohřešovaných během požárů v Kalifornii dramaticky stoupl. Podle americké CNN úřady nemají informace o více než šesti stech lidech. Zvýšil se také počet obětí, celkem už při strašlivých požárech zemřelo 63 lidí.