Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gynekolog George Tyndall
30.05.
Nechutné prohlídky

Gynekolog osahával pacientky, fotil si je! Zneužil nejméně 52 žen

Americká policie vyšetřuje gynekologa, který měl sexuálně obtěžovat nejméně 52 pacientek. Za svou kariéru ošetřovat tisíce žen, které vyšetřovatelé vyzvali, aby případné zneužívání také nahlásily. Kromě toho měl lékař některým ženám rasisticky nadávat.

Sériový vrah Zodiac
aktualizováno 12.05.
analýza DNA

Dopadnou po letech Zodiaca? Policie zkoumá DNA na jeho psaní

Americkým vyšetřovatelům svitla naděje, že po desítkách let konečně dopadnou obávaného sériového vraha Zodiaca. Do pátrání po jeho totožnosti nyní zapojili i analýzu DNA, kterou zkoumají Zodiacem psaný dopis. Stejnou metodou nedávno v USA dopadli sériového vraha Jamese DeAngela, který v sedmdesátých letech zabil 12 lidí.

Joseph James DeAngelo
27.04.
Dopaden po 30 letech

Stalking, opakované znásilnění, ubití. Takhle řádil vrah z Kalifornie

Policie v Kalifornii zadržela sériového násilníka a vraha přezdívaného Znásilňoval z Východní oblasti a Zabiják ze Zlatého státu. Muž má zřejmě na svědomí přes 50 znásilnění a nejméně 12 vražd. I po 30 letech od posledního útoku se jej podařilo dopadnout díky DNA. Své oběti brutálně trýznil.

Prásk.tv píše:

Zloděj
čtěte o tématu Kalifornie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Joseph James DeAngelo
aktualizováno 26.04.
Zabiják ze zlatého státu

Přes 50 znásilnění a 12 vražd. Po více než 30 letech chytili fantoma

Američtí policisté zatkli ve středu dvaasedmdesátiletého Josepha Jamese DeAngela, o němž jsou přesvědčení, že je jedním z nejhorších sériových zločinců v historii USA. V 70. a 80. letech měl DeAngelo znásilnit přes 50 žen, zabít 12 lidí a spáchat více než sto vloupání.

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Násilí v Kalifornii

V Youtube střílela veganka bojující za práva zvířat. S firmou se přela

Americká média identifikovala ženu, která v kalifornské centrále videoportálu Youtube v úterý postřelila tři lidi a pak zbraň obrátila proti sobě. Jde o aktivistku, která sama tvořila videa a tvrdila, že jí youtube snižuje sledovanost.

Střelba u sídla YouTube
aktualizováno 04.04.
Zaměstnance evakuovali

V sídle Youtube se střílelo! Žena zranila tři lidi a zabila se

Američtí policisté zasahovali v úterý v sídle společnosti Youtube v Kalifornii. Zatím neznámá žena postřelila uvnitř firmy tři lidi a poté obrátila zbraň proti sobě. Zaměstnanci byli evakuováni. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu.

Jennifer a Sarah Hart
30.03.
Tragická nehoda

Pád z útesu nepřežilo 5 členů rodiny. Tři adoptivní děti zmizely

Lesbický pár a šest adoptovaných dětí cestovalo v rodinném voze, který z neznámých důvodů sjel z útesu. Na místě našli těla matek a tří dětí. Po dalších třech potomcích se slehla zem.

Tajná místnost
aktualizováno 19.03.
Příjemné překvapení

Kuchyň skrývala úžasné tajemství. Odkryli ho dělníci! VIDEO

Na první pohled obyčejný kuchyňský ostrůvek s tmavou deskou a bílými skříňkami. Ale jak říká jedno známé přísloví, vzhled může být zavádějící. A přesně to se potvrdilo i v jednom domě v Los Angeles.

Donald Trump - hraniční přechod
aktualizováno 14.03.
hranice s mexikem

Trump přirovnal přistěhovalce k horolezcům. Chce průhlednou zeď

Donald Trump se v Kalifornii vydal na inspekci návrhů zdi, která by měla stát na hranici s Mexikem. Americký prezident zdůraznil, že zeď musí být pořádně vysoká, protože přistěhovalci jsou podle něj jako profesionální horolezci. Trump také chce, aby byla průhledná.

Zdrcení příbuzní po střelbě
aktualizováno 10.03.
kalifornie domov pro veterány

Velké drama s rukojmími dopadlo tragicky! Útočník popravil tři ženy

Tragicky skončilo páteční řádění střelce v kalifornském domově pro veterány. Tři ženy, které si útočník vzal jako rukojmí, jsou po smrti. Pak muž otočil zbraň i proti sobě. Co ho k činu vedlo, zatím není jasné.