Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Honička v Karlových Varech
Aktualizováno 28.2. 2017 13:28
jako v akčním filmu

Jeden den ve Varech: Policejní honička i nebezpečná nehoda

Zdrogovaný muž, který ujížděl policistům v Karlových Varech, najel do slepé ulice, přestože město dobře znal. Pak se snažil policii utéct, ale ta ho velmi rychle dopadla. O pár hodin později v tom samém městě boural pro změnu opilý muž a to rovnou před policejní služebnou.

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Lékař Jan Vanáč a Jaromír Jágr
Aktualizováno 27.11. 2016 21:56
Boural se 3 promile

Lékař, který léčil Jágrovi malíček, byl obviněn. Hrozí mu až 3 roky!

Chirurg Jan Vanáč, který opilý boural v Lázních Bohdaneč na Pardubicku, si od kriminalistů po měsíci vyslechl obvinění. Čekalo se na znalecký posudek, který vyvrátil, že by se stihnul opít v hospodě, kam po nehodě utekl. Bývalý doktor hokejové reprezentace nadýchal přes tři promile.

Prásk.tv píše:

Kuriozní nehoda - 4
čtěte o tématu opilý řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Opilý jak Dán

VIDEO: Šofér se na silnici motal jak nudle v bandě! Byl pod obraz

Neuvěřitelně nezodpovědně se zachoval minulý týden nejmenovaný řidič mířící do Sedlčan. Za volant totiž sednul opilý pod obraz a je zázrak, že někoho nezabil.

Opilý řidič
Aktualizováno 22.6. 2016 15:56
Chtěl ujet

Namol zpitý řidič naboural, z auta ho tahal strážník mimo službu

O tom, že policisté a strážníci nemají volno vlastně nikdy, se přesvědčil v sobotu brzy ráno opilý řidič v Praze. Poté, co nezvládl odbočit a naboural, ho totiž zadržel strážník, který byl sice mimo službu, ale vše viděl.

Motorka - 3
Aktualizováno 11.6. 2016 21:40
Tři zranění

MASAKR na závodech veteránů: Opilec na motorce vjel do lidí!

K vážné nehodě došlo v sobotu dopoledne na závodech Hot Rod Dragstrip Contest Vol 6. na letišti u obce Hluboká na Plzeňsku. Podle svědků silně opilý motorkář narazil do dalších dvou motorek a u nich stojících mužů. Tři muži skončili v nemocnici.

Je to hrdina!

Opilý řidič sjel s autem do rybníka. Policista mu zachránil život!

Noc na jakou jen tak nezapomenou, mají za sebou policisté ze Suchdola nad Lužnicí. Z vozidla, které po nehodě skončilo v rybníce, zachránili opilého řidiče.

Naboural desítky aut

Bourající policista Kadlec byl obviněn. Hrozí mu 3 roky vězení!

Bývalý instruktor Policejní akademie Karel Kadlec si za své řádění na pražských Vinohradech vyslechl obvinění. Za ohrožení pod vlivem návykové látky mu hrozí šest měsíců až tři roky ve vězení. Kadlec naboural 12. dubna v Praze na Vinohradech desítky aut. V krvi měl přes 1,3 promile alkoholu.

Dlouhodobé problémy

Starosta řídil opilý, řidičák mu sebrali přímo před radnicí

Starosta obce Suchý na Blanensku Pavel Žilka řídil opilý. Policisté mu přímo před radnicí dali dýchnout a na místě mu sebrali řidičský průkaz. Problémy s alkoholem má přitom starosta delší dobu a v obci se kvůli nim dokonce budou opakovat komunální volby.

1847357
Aktualizováno 15.3. 2016 16:52
Pil a řídil

Opilého řidiče v Praze zastavila až namířená zbraň strážníka

Pořádně divokou službu měli v Praze strážníci, kteří v pondělí brzy ráno hlídkovali v centru metropole. Opilého řidiče, který naboural zaparkovaný přívěs totiž zkrotili až namířenou služební zbraní.