Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

riskantní jízda

Chtěl přejet půl republiky, byl opilý a měl špatně uložený náklad

Řidič malého nákladního auta, který měl namířeno z Liberce až do Ostravy, předvedl velmi nebezpečnou jízdu. Policisté ho zkontrolovali blízko Ústí nad Orlicí a byl nejen opilý, ale navíc vezl na korbě pět ledabyle naskládaných kontejnerů, které mohly kdykoliv spadnout. K tomu jeho vůz nebyl technicky v pořádku.

Úprk Prahou

Řidič se strážníkům snažil ujet, skončil ale neslavně! VIDEO

Pražští strážníci v neděli odpoledne pronásledovali ulicemi metropole řidiče, který nejprve málem srazil jejich kolegu na pěší zóně a pak ujížděl několik kilometrů. Při honičce kličkoval v provozu jako šílený.

Opilý řidič kamionu
Aktualizováno 29.3. 2017 21:24
Hrozí mu 6 let

Kamioňák nadýchal téměř tři promile, pak chtěl uplatit policisty

Skoro tři promile alkoholu nadýchal řidič kamionu, kterého při namátkové kontrole zastavili policisté v Rybitví na Pardubicku. Jakoby to nestačilo, policistům měl nabídnou 6 tisíc korun jako úplatek, pokud ho nechají odjet. Muž skončil v poutech a na záchytné stanici.

Prásk.tv píše:

Kuriozní nehoda - 4
čtěte o tématu opilý řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Honička v Karlových Varech
Aktualizováno 28.2. 2017 13:28
jako v akčním filmu

Jeden den ve Varech: Policejní honička i nebezpečná nehoda

Zdrogovaný muž, který ujížděl policistům v Karlových Varech, najel do slepé ulice, přestože město dobře znal. Pak se snažil policii utéct, ale ta ho velmi rychle dopadla. O pár hodin později v tom samém městě boural pro změnu opilý muž a to rovnou před policejní služebnou.

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Lékař Jan Vanáč a Jaromír Jágr
Aktualizováno 27.11. 2016 21:56
Boural se 3 promile

Lékař, který léčil Jágrovi malíček, byl obviněn. Hrozí mu až 3 roky!

Chirurg Jan Vanáč, který opilý boural v Lázních Bohdaneč na Pardubicku, si od kriminalistů po měsíci vyslechl obvinění. Čekalo se na znalecký posudek, který vyvrátil, že by se stihnul opít v hospodě, kam po nehodě utekl. Bývalý doktor hokejové reprezentace nadýchal přes tři promile.

Opilý jak Dán

VIDEO: Šofér se na silnici motal jak nudle v bandě! Byl pod obraz

Neuvěřitelně nezodpovědně se zachoval minulý týden nejmenovaný řidič mířící do Sedlčan. Za volant totiž sednul opilý pod obraz a je zázrak, že někoho nezabil.

Opilý řidič
Aktualizováno 22.6. 2016 15:56
Chtěl ujet

Namol zpitý řidič naboural, z auta ho tahal strážník mimo službu

O tom, že policisté a strážníci nemají volno vlastně nikdy, se přesvědčil v sobotu brzy ráno opilý řidič v Praze. Poté, co nezvládl odbočit a naboural, ho totiž zadržel strážník, který byl sice mimo službu, ale vše viděl.

Motorka - 3
Aktualizováno 11.6. 2016 21:40
Tři zranění

MASAKR na závodech veteránů: Opilec na motorce vjel do lidí!

K vážné nehodě došlo v sobotu dopoledne na závodech Hot Rod Dragstrip Contest Vol 6. na letišti u obce Hluboká na Plzeňsku. Podle svědků silně opilý motorkář narazil do dalších dvou motorek a u nich stojících mužů. Tři muži skončili v nemocnici.

Je to hrdina!

Opilý řidič sjel s autem do rybníka. Policista mu zachránil život!

Noc na jakou jen tak nezapomenou, mají za sebou policisté ze Suchdola nad Lužnicí. Z vozidla, které po nehodě skončilo v rybníce, zachránili opilého řidiče.