Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lůžko
aktualizováno 05.01.
Prezident a ministr

Co je vlastně hospic? I s tím má pomoct nový zákon!

Prezident Miloš Zeman se na Hradě sešel s nedávno jmenovaným ministrem zdravotnictví Miloslavem Ludvíkem. Mluvili spolu o zákonu o hospicích, na kterém prezidentovi velmi záleží.

Lékařské vyšetření
aktualizováno 06.12.
čerpání péče

Lékaři vykazují smyšlené zákroky. Jak je zkontrolovat? NÁVOD

Aktuální případ olomoucké lékařky, která podle soudu vykazovala zdravotním pojišťovnám stovky zákroků, které ve skutečnosti neproběhly, opět vyvolává debatu ohledně kontroly lékařů samotnými pacienty, kteří si mohou žádat o výpis vykázané zdravotní péče. Kde a jak takový výpis získat?

Těhotná žena
aktualizováno 30.06.
cestovní pojištění

Jste těhotná? Dovolená v zahraničí se vám může pěkně prodražit!

Je tu léto a s ním i doba dovolených. Základem každé cesty do zahraničí je správné cestovní pojištění pro případ, že budete v cizině potřebovat lékařskou péči. Jenže těhotné ženy to nemají tak jednoduché, některé pojišťovny je totiž vůbec nemusí pojistit.

Prásk.tv píše:

Oksana Kolesnikova - 1
čtěte o tématu zdravotní péče na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

lékař
aktualizováno 27.05.
Jak postupovat?

Lékaři nás ve velkém šidí! Účtují si za nás zákroky, které neudělali. OVĚŘTE SI TO

V Česku se ve velkém rozmohly podvody lékařů, kdy si účtují zákroky a výkony, které přitom vůbec neudělali! A zneužívají k tomu i nás. Málokdo totiž ověřuje, co si na lékaři u pojišťoven účtují. Podívejte se na návod, jak postupovat, abyste si vše mohli ověřit.