Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zapadlé auto - Ilustrační foto
aktualizováno 20.12.
vyšetřování policie

Hrůzný nález: V autě uprostřed pole sedělo nehybné tělo

Kolemjdoucí u Týnce čekal v poli velmi hrůzný nález, v autě totiž seděl muž, který nejevil známky života. Přivolaní policisté a lékař už mu nemohli pomoci. Muž nicméně v zapadlém autě neumrzl, ale s velkou pravděpodobností spáchal sebevraždu. Není jasné, proč odjel do polí a co ho k činu vedlo.

Dopravní nehoda - náraz do stromu, Ilustrační foto
30.11.
Nehoda na Kladensku

Řidič dostal smyk, s autem narazil do stromu. Spolujezdec zemřel

Tragédií skončila jízda dvou mladíků v Brandýsku na Kladensku. Ve čtvrtek krátce po 18. hodině narazil řidič autem do stromu, spolujezdec zemřel. Řidič vyvázl z nehody s lehkým zraněním.

V troskách aut zahynuli dva lidé, další tři se těžce zranili
aktualizováno 19.11.
Tragická nehoda

Při čelní srážce u Kladna zemřeli dva lidé, tři další se vážně zranili!

Čelní srážku dvou osobních aut nepřežili v sobotu vpodvečer u Bělče na Kladensku dva lidé. Zbylí tři pasažéři utrpěli těžká zranění, z vozů zbyly trosky.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
aktualizováno 10.11.
Muže hledá policie

U dětí zastavilo auto se třemi muži. Nabízeli jim léky a natáčeli je!

Tři neznámí muži nabízeli podle policie dětem z prvního a druhého stupně základní školy v Hřebči na Kladensku léky, a následně si je natáčeli na mobilní telefon. Po mužích teď pátrá policie.

Celníci zadrželi řidiče s velkým množstvím neokolkovaných cigaret
24.10.
Jako z akčního filmu

Honička na Kladensku: Celníci pronásledovali auto plné cigaret

Ulicemi Kladna a nedalekého Smečna naháněli v úterý odpoledne policisté a celníci několik vozidel, které zřejmě řídili pašeráci nekolkovaných cigaret. Ve stříbrném superbu, který zastavil přímo na náměstí ve Směčně, jich policisté našli hned 13 krabic a několik volně položených kartonů.

Plameny zničily halu, kde se třídí a zpracovává plastový a papírový odpad
aktualizováno 21.10.
Zasahují hasiči

Na Kladensku hořela hala s plasty! Okolí zahalil dým a zápach

V Kamenných Žehrovicích na Kladensku hoří od pátečního večera hala, ve které se třídí a zpracovávají plasty! Obec zahalil hustý dým a zápach, s rozsáhlým požárem bojuje 15 jednotek hasičů, dohašování bude trvat minimálně celé dopoledne.

Pád dívky z okna ve Slaném - 2
aktualizováno 02.08.
11 a 4 roky

Ve Slaném a u Brandýsa vypadly děti z oken! Odvezly je vrtulníky

Hned dvakrát během středy zasahovali středočeští záchranáři u pádu malých dětí z oken. Dopoledne vypadla z okna jedenáctiletá dívka ve Slaném, po poledni zasahovali záchranáři v Borku nedaleko Brandýsa nad Labem, kde se při pádu z okna zranilo teprve čtyřleté dítě.

Pátrání v ulicích Kladna
21.07.
ztracené děti

Poplach v Kladně: Policisté hledali 2 děti, zapírali je příbuzní

Desítku kladenských policistů zaměstnalo ve čtvrtek večer pátrání po dvojici dětí, které nikdo neviděl od 17. hodiny. Po chvíli pátrání nakonec policisté objevili děti u příbuzných, kteří je podle informací portálu Aktu.cz celou dobu zapírali. Případem se zabývá policie i sociální pracovníci.

Rybář - 2
24.06.
Poslední lov

Na Kladensku zemřel rybář poté, co náhle spadl do rybníka

U rybníka v obci Doksy na Kladensku zemřel v sobotu ráno za nejasných okolností šestašedesátiletý rybář. Vše nasvědčuje tomu, že náhle spadl do vody.

Podivná smrt seniorky v Hradečnu na Kladensku
aktualizováno 22.05.
Podivná smrt

Stařenku (84) našli v domě mrtvou, její syn skončil v policejní cele!

V obci Hradečno na Kladensku je od pondělního dopoledne velmi živo. V jednom z rodinných domů totiž byla nalezena mrtvá čtyřiaosmdesátiletá žena. Podle prvních informací se mohla stát obětí vraha.