Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Budoucí ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová
aktualizováno 26.09.
13 400 Kč

Minimální mzda se může zvýšit! Vláda se shodla na kompromisu

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová navrhne zvýšení minimální mzdy pro příští rok o 1200 korun. Minimální mzda by tak pro příští rok mohla být 13 400 korun.

Budoucí ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová
aktualizováno 24.07.
Schůzka v Lánech

Stíhaný premiér není optimální, připustila budoucí ministryně

Kandidátka na ministryni práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) dorazila v úterý odpoledne do Lán na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem. Prezident s ní chtěl mluvit o jejích prioritách na ministerstvu, podobně se v minulosti setkával i s jinými kandidáty na ministry. Hrad už dříve oznámil, že jmenování Maláčové do funkce by se mělo uskutečnit 30. července.

Jana Maláčová
aktualizováno 23.07.
Maláčová a Babiš

Babiš jednal s novou ministryní, ta se novinářům úplně vyhnula

Andrej Babiš se odpoledne sešel s kandidátkou na ministryni práce a sociálních věcí Janou Maláčovou z ČSSD. Ta by měla nahradit svého stranického kolegu Petra Krčála, který rezignoval kvůli kauze s možným opisováním ve své bakalářské práci. Premiér s Maláčovou mluvil o prioritách resortu.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Jaroslava Němcová
aktualizováno 07.12.
schůzka s prezidentem

Sociální dávky čekají velké změny, prozradila adeptka na ministryni

Miloš Zeman dnes v Lánech zahájil schůzky s kandidáty na ministry v menšinové vládě Andreje Babiše. Jako první přijal adeptku na post ministryně práce a sociálních věcí Jaroslavu Němcovou. Ta po setkání řekla, jaké jsou její priority.