Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie našla třináctiletou Jayme Clossovou
11.01.
Utekla únosci

Rodiče zavraždili, dívku unesli. Teď ji po 3 měsících našli živou

Čtvrt roku pohřešovali třináctiletou Jayme Clossovou z amerického Wisconsinu. Těla jejích rodičů našli blízko u jejich domu 15. října. Po Jayme se slehla zem. Lesy pročesávalo 1 500 dobrovolníků. Dívku teď objevili místní zhruba hodinu cesty od domu, kde její rodina žila. Policisté zadrželi muže, který zřejmě celou dobu dívku držel.

Ostrůvek Katinka
19.10.
Bydlení na samotě

Malý ostrůvek s domem je na prodej. Zajistí naprosté soukromí

Milovníci soukromého bydlení si přijdou na své. V americkém Wisconsinu je na prodej ostrov s třípatrovým domem. Součástí je i vlastní molo a les, který dům obklopuje. Budoucí majitelé si mohou vychutnávat každý den výhled na jezero ve všech koutech ostrova.

Výbuch v areálu rafinerie ve Wisconsinu
aktualizováno 27.04.
černý dým

Rafinerií ve Wisconsinu otřásla mohutná exploze, 20 zraněných

Rafinérií ve Wisconsinu otřásla ve čtvrtek odpoledne ohromná exploze. Při strašlivém výbuchu se podle všeho zranilo nejméně dvacet lidí, z místa nebyly hlášeny žádné oběti. Vybouchnout měla nádrž s ropou nebo asfaltem.

Prásk.tv píše:

Matka s dcerou
čtěte o tématu Wisconsin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Jeremy Van Ert
31.10.
Kuriózní nehoda

Muž se zabouchl v lednici s pivem. Pomoc nevolal a začal pít

Jeremy Van Ert (38) si šel před půlnoci koupit pivo. Do lednice s oblíbeným nápojem se podle jeho slov "nechtěně zavřel" a nemohl se dostat ven. O pomoc ale volat nezačal. Místo toho začal pít. Nyní mu hrozí obvinění z krádeže, protože za alkohol nezaplatil.

mikročip
04.08.
anketa souhlasili byste?

Firma dala zaměstnancům do těla mikročip. Zatím dobrovolníkům

Společnost, která sídlí v americkém Wisconcinu, jako první začala implantovat mikročipy svým zaměstnancům. Dobrovolně je dostalo 50 lidí.

Rozsypané bonbóny na silnici ve Wisconsinu
aktualizováno 22.01.
krmení

Vysypané bonbóny odhalily pravdu. Farmáři s nimi krmí krávy!

Šerif Dodge County ve Wisconsinu narazil na velmi sladkou a lepkavou záhadu. Během obhlídky totiž našel ohromné množství červených bonbónů Skittles rozsypaných po silnici. Nikdo nevěděl, jak se sladkosti na silnici ocitly, záhada nakonec nebyla jen o bonbónech, ale týkala se krav.

Chlapec se zbraní
28.04.
Tragická nehoda

Dvouleté dítě zastřelilo svou maminku v autě

Dvouletý chlapec v Milwaukee v americkém státě Wisconsin si hrál na zadním sedadle auta se zbraní partnera jeho matky. Ze zbraně však vyšla rána, která matku zabila.

Kočku našli až 2000 km od domova - 1
28.02.
Jak se tam dostala?

Kočička se na Vánoce ztratila, našli ji 2000 kilometrů od domova!

I když se to nezdá, tahle kočka by mohla o dobrodružství vyprávět. O Vánocích se ztratila manželům, kteří žijí v americkém Wisconsinu, a až doteď o ní neslyšeli. Pár už skoro ztratil naději, když zazvonil telefon. Kočičku našli na Floridě - víc než 2000 kilometrů od domova!

Milenci v autě
aktualizováno 09.10.
sex před mužem zákona

Sex v autě: Policista zatkl milence, začali mu ve voze souložit!

Milenci vzbudili rozruch na silnici, protože driftovali s vozem ze strany na stranu. Když je dopravní policista zatkl a hodlal odvézt na záchytku k vystřízlivění, zjistil, že mu v autě začali souložit.