Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

těžký osud

Podle lékařů už neměla žít. Síla rodičů malé Sofinky je nezlomná

Sofince ze slovenské Nitry je dnes dva a půl roku, a přestože nechodí, neslyší ani nevidí, rodiče bojují dál a neztrácejí naději.

stovky obětí

Dívka (15) propadla Modré velrybě, rodiče zasáhli v poslední chvíli!

Skokem pod vlak se chtěla zabít teprve 15letá Španělka, která propadla zlověstnému kouzlu Modré velryby. K sebevraždě se rozhodla jen několik dní poté, co se hra objevila na škole v anglickém Essexu. Dívku od smrti uchránil její dobrý vztah s rodiči, skončila ale na psychiatrii.

Muž po hádce zastřelil rodiče své bývalé ženy
Aktualizováno 6.4. 2017 14:58
Rodinná tragédie

Noční masakr: Dva zastřelení a jeden oběšený! Žena těsně unikla

Krveprolitím skončila v noci na čtvrtek hádka bývalých manželů v jednom z bytů na Jižním Městě v Praze. Muž tam patrně zastřelil rodiče své bývalé manželky a uprchl. Policisté ho vypátrali na jeho chalupě mrtvého, podle informací TV Nova se oběsil.

Prásk.tv píše:

Timotej zemřel v koupelně
čtěte o tématu rodiče na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

podpora rodin

Dobrá zpráva pro rodiče více dětí! Vláda podpořila pokles odvodů

Rodičům dvou a více dětí by mohly klesnout sociální odvody ze současných 6,5 procenta až na nulu v závislosti na počtu potomků. Vláda dnes podpořila návrh novely o pojistném na sociální zabezpečení, která s tím počítá. Novináře o tom informoval vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL). Před týdnem kabinet kvůli neúčasti lidoveckých ministrů projednávání bodu přerušil.

Na několika místech

Rodiče mají strach: Neznámý muž u Prahy láká děti do auta!

Rodiče z obcí na jih od Prahy mají strach. Neznámý muž už několik týdnů u škol oslovuje děti a láká je k projížďce svým autem. Zatím nikomu neublížil, pátrá po něm policie.

Mrtvý plameňák
Aktualizováno 22.3. 2017 13:02
Chtějí se dohodnout

Rodiče chlapců, kteří ubili plameňáka, nabízejí zoo peníze

Případ zabitého plameňáka, kterého v jihlavské ZOO klacky a kameny umlátili tři malí chlapci, nejspíš u soudu neskončí. Rodiče malých útočníků se totiž chtějí dohodnout, škodu za ubité zvíře splácet a zahradě i jinak pomáhat.

Noční můra

Děti našly rodiče mrtvé: "Mamka a taťka jsou studení," volaly policii

Čtyři děti zažily opravdovou noční můru. Rodiče je nevzbudili do školy, a tak se rozhodly zjistit, co s nimi je. V ložnici však našly jen nehybná těla. Maminka s tatínkem se zřejmě předávkovali silnými drogami.

Hrozí mu 8 let

"Zabiju vás, podpálím byt," mladík ze Zlínska týral vlastní rodiče

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. Vlastního syna museli udat rodiče, kterým čtyřiadvacetiletý mladík dělal ze života peklo. Teď mu hrozí osmileté vězení.

Expolicista promluvil

Vyšetřovatel prozradil detaily z pátrání: Maddie nikdo neunesl!

Ztracenou Maddie nikdo z hotelového pokoje neunesl. S touto teorií přišel novinář a bývalý vyšetřovatel, který tvrdí, že holčička odešla z postele sama, když hledala rodiče. Ti už si televizi, která dala policistovi prostor, stěžovali.

pololetní vysvědčení

Známky jsou nanic! Psycholog řekl, jak děti motivovat k učení

V úterý děti dostávají pololetní vysvědčení. Jenže zatímco někteří rodiče nedělají ze známek vědu, jiní si na dobré výsledky potrpí. A někdy přílišný tlak na dítě může skončit tragicky.