Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lyžařský areál Severák - 28
06.03.
zimní speciál

Chcete děti naučit lyžovat? Severák nabízí ideální podmínky

Menší jizerské středisko Severák, které se prezentuje jako dětský ski areál, už na první pohled při příjezdu působí barevně a živě. Areál je dle lyžařských schopností dětí rozdělen do několika zón, v kterých nechybí lyžařský kolotoč nebo "zvířecí" či "opravdický" slalom.

Lyžařské středisko Paseky nad Jizerou
aktualizováno 01.03.
Recenze areálu

V Pasekách můžete pilovat oblouky mezi malebnými domky

Ani krkonošské Paseky nad Jizerou letos na sněhu nestrádají. Že rodinnému areálu zima přeje, se projevuje i na provozu postranní dlouhé Prdecké magistrály nebo funkčním snowparkem. Zatímco prostřední část střediska se pěkně červená, postranní sjezdovky jsou značené modře a areál se hodí pro začátečníky i pokročilé.

skiáreal Špindlerův mlýn
28.02.
Recenze areálu

Jaké je lyžování na Medvědíně? Užijí si i nároční sportovci

Z Medvědína se dá svézt po dlouhých a sportovně laděných sjezdovkách do Špindlerova Mlýna nebo o něco mírněji směrem na Horní Mísečky, kde můžete ze sjezdovek „skočit“ do snowparku.

Prásk.tv píše:

Emily Chance - 1
čtěte o tématu recenze na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Nejkrásnější ostrovy
18.05.
galerie kam do ciziny

LETNÍ DOVOLENÁ: Nejlepší hotely mají v Řecku! SROVNÁNÍ

Lákavých nabídek ubytování je na světě tolik, že vybrat správné místo a nenaletět podvodníkům je opravdu těžké. Hotelový vyhledávač trivago.cz proto porovnal více než milion nejrůznějších evropských rekreačních středisek na základě hodnocení návštěvníků a vytvořil seznam TOP 50 nejlepších hotelů.

Hodnocení Babičky
aktualizováno 04.07.
hit internetu

Žáci měli zhodnotit Babičku od Němcové! Takhle chudák dopadla

Žáci 8. třídy dostali před vysvědčením za úkol zhodnotit legendární dílo Boženy Němcové Babička. Jeden z nich k tomu přistoupil vskutku originálně. Z jeho práce je hit internetu.

Milenci - recenze hotelu od paroháče
aktualizováno 06.03.
nejlepší recenze

Hotel odhalil nevěru: Muž píše o pobytu manželky a jejího milence

Podvedený manžel napsal recenzi hotelu, díky kterému zjistil, že mu žena zahýbá s jejím šéfem. Hotel dostal pět hvězdiček a paroháč popsal, jak moc si to tam nevěrnice užívala.