Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman v Přerově
25.10.
Otevřený dopis

Hanba, porušení přísahy, spílají poslanci Zemanovi. Hrad je odmítl

Poslankyně ODS Miroslava Němcová odmítla prezidentovo pozvání na recepci po předávání státních vyznamenání. Napsala mu to v otevřeném dopise, kde vysvětluje své důvody. K pozvání všech poslanců požaduje také vedení Sněmovny. Podle Hradu není co napravovat.

Šikana ve škole
aktualizováno 17.07.
případ má dohru

Kvůli šikaně školačky (7) to mezi lidmi vře! Spojili se a začali jednat

Případ šikany na prvním stupni Základní školy v Křižanově na Žďársku má pokračování. Občané a rodiče žáků sepsali otevřený dopis, ve kterém kritizují postupy vedení městyse i školy při řešení kauzy.

Uctění památky Tomáše Garriqua Masaryka - Karla Šlechtová, Andrej Babiš
aktualizováno 16.05.
babiš vs. šlechtová

Šlechtová poslala Babišovi ostrý dopis: Státu jsem ušetřila peníze!

Ministryně Karla Šlechtová poslala premiéru Andreji Babišovi otevřený dopis. Ohrazuje se v něm vůči kritice, které v posledních dnech čelí. Poslední problém Šlechtové vznikl, když Lidové noviny zveřejnily článek o tom, že využívá na letišti před odbavením za peníze daňových poplatníků VIP salonek.

Prásk.tv píše:

J.K. Rowling - 4
čtěte o tématu otevřený dopis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Výměna manželek - Lenka a Věra
aktualizováno 09.06.
otevřený dopis

"Jsi coura!" uráží špindíra Věra Lenku. Ta jí posílá DRSNÝ VZKAZ

Špindíra Věra z Výměny manželek si tohle určitě za rámeček nedá. Pomlouvala maminku tří dětí Lenku, která prošla reality show týden po ní. Lenka si to nenechala líbit a poslala Věře drsný vzkaz.

08.01.
Otevřené dopisy Spor o historii

Zeman se hádá s experty: Byl Bandera padouch, nebo hrdina?

Spor o banderovce a Stepana Banderu po letech pět ožívá. Vše rozvířili některé výroky prezidenta Miloše Zemana, na které reagovala skupinka ukrajinistů.

Miloš Zeman v čínské televizi
aktualizováno 05.12.
kritika prezidenta

Nepoškozujte zemi a nemluvte rusky, obuli se senátoři do Zemana

Nebývale ostře se opřeli někteří senátoři do prezidenta Zemana. V otevřeném dopise ho tvrdě sepsuli - za jeho vulgarity, nevhodnou reprezentaci, poškozování země v zahraničí a nakonec i za to, že s (pro)ruskými potentáty servilně mluví rusky. Senátoři Zemana vyzvali, aby toho nechal a dal se do pořádku.

Kněz Erik Tvrdoň
aktualizováno 28.05.
OBHAJOBA KNĚZE

Chlípný kněz Erik obviněný ze zneužívání dětí se hájí dopisem! CELÉ ZNĚNÍ

Obviněný chlípný kněz Erik Tvrdoň, kterému za znásilnění osmatřicetileté ženy a zneužití třináctileté dívky hrozí až desetileté vězení, promluvil. Tedy respektive z vazby poslal vzkaz věřícím. Přečtěte si, co v něm píše.