Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kondenzační stopy nad Londýnem
11.11.
chemtrails

Mocní vypouští chemikálie z letadel, myslí si třetina Američanů

Motory letadel za sebou zanechávají často kondenzační stopu, kterou vídáme na obloze. Podle konspirační teorie jde ale o takzvané "chemtrails". To mají být podobné stopy, které mají obsahovat zdraví nebezpečné chemikálie. S touto teorií souhlasí více než třetina Američanů.

Dron na letišti
aktualizováno 12.09.
letové komplikace

Pražské letiště odklánělo lety na vedlejší dráhu! Kvůli dronu

Letiště Václava Havla v úterý dopoledne odkláňělo všechny přílety kvůli amatérskému dronu v blízkosti letiště. Případ řeší policie.

Největší škody napáchaly otřesy zřejmě na ostrově Kos ve stejnojmenném hlavním městě
aktualizováno 21.07.
nedobrovolné vězení

Přístav na Kosu nemůže přijímat lodě, letadla nabírají zpoždění

Čeští i zahraniční turisté, kteří trávili dovolenou na řeckém ostrově Kos, budou mít problém dostat se z ostrova, místní úřady po masivním zemětřesení uzavřely přístav, letiště zpozdilo velké množství letů. Největší škody hlásí právě přístav, který nemůže přijímat žádné lodě.

Prásk.tv píše:

Letenka za 18.000 dolarů - 1
čtěte o tématu letadla na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

V Chorvatsku zuří lesní požáry
aktualizováno 17.07.
zuřící živel

Ministerstvo varuje před cestami do Chorvatska! Sem nejezděte

Mezi chorvatskými městy Split, Omiš a Šestanovac zuří ohromné lesní požáry, oblíbené turistické místo je v rámci vrcholící sezóny plné lidí na dovolené. Do boje se zuřícím živlem se zapojily desítky hasičů, kvůli suchu a silnému větru se ale plameny stále nedaří dostat pod kontrolu. České ministerstvo zahraničí před cestami do těchto lokalit varuje.

USS Ronald Reagan před vyplutím z přístavu Yokosuka
aktualizováno 19.05.
narůstající napětí

Testy jaderných raket, přesuny válečných lodí! USA a KLDR zbrojí

Situace u korejského poloostrova nabírá na obrátkách. Do oblasti míří již druhá letadlová loď Spojených států. USS Ronald Reagan se připojí k USS Carl Vinson. Ke kroku, který ještě může navýšit napětí mezi USA a KLDR, přistoupily Spojené státy jen několik dní po "úspěšném" raketovém testu.

Ruská letadlová loď Admirál Kuzněcov
aktualizováno 06.01.
Válka v Sýrii

Rusko stáhne část sil ze Sýrie, letadlová loď Kuzněcov odplouvá

Rusko v pátek oznámilo částečné stažení svých sil ze Sýrie, kde podporuje režim prezidenta Bašára Asada. Jako první odpluje ze syrských vod skupina letadlové lodě Admirál Kuzněcov. Stažení je reakcí na podpis příměří s hlavními povstaleckými skupinami.

Řízení letového provozu
24.10.
video řízení letového provozu

VIDEO: Reportér TN.cz vyzkoušel práci letového dispečera

Nenápadná budova na okraji středočeské obce Jeneč, jen kousek od pražského letiště, má veledůležitý úkol. Odtud se řídí letový provoz nad celým územím České republiky. Co takové atraktivní povolání řídícího letového provozu obnáší?

Loď Ambal
07.10.
Poplach na moři

Strach v Pobaltí: Rusko přesouvá rakety na dostřel! Na civilní lodi

Rusko podniká v Pobaltí nečekané vojenské manévry. Jeho stíhačky nejdřív narušily vzdušný prostor Finska. Teď se do oblasti přesouvá raketový systém Iskander, který má dostřel stovky kilometrů!

Dny NATO 2016 v Ostravě
aktualizováno 17.09.
přímý přenos unikátní technika

Dny NATO v Ostravě sledovalo 45 tisíc lidí. Viděli B-1B i B-52

Tisíce lidí dnes vyrazily na Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR, které začaly na letišti v Mošnově nedaleko Ostravy. V okolí letiště se tvoří kolony, situace je ale klidnější než v předchozích letech.

Bombardér B-52 - 8
aktualizováno 02.09.
Cvičení Ample Strike

Nad Česko míří letouny NATO, přiletí i legendární bombardér B-52

V České republice v těchto dnech probíhá velké cvičení aliančních armád Ample Strike 2016. Účastní se ho vojska ze 17ti zemí. Cvičení je svátkem především pro fanoušky letecké techniky. Do Česka totiž zamíří i proslulý bombardér B-52.