Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zemědělec
12.08.
Nedostatek krmiva

Chovatele děsí sucho! Balík sena bude za tisíce, část zvířat utratí

Až dva tisíce korun za balík sena, který loni stál pět set. Taková je aktuální cena krmiva. Kvůli extrémnímu suchu se skot a koně nemají na čem pást, zvýšená poptávka po seně tak vyhnala ceny na historické maximum. Jenže sklady prodejců jsou už prázdné. Chovatelé se tak obávají, že jim nezbude nic jiného, než poslat zvířata na jatka.

Policie - 2
aktualizováno 01.06.
Hledala ji policie

Dívka kvůli problému ve škole nepřišla domů. Našli ji v pořádku

Policisté pátrali po třináctileté dívce ze Sokolova, která ve čtvrtek nepřišla domů. Ve škole s ní ten samý den řešili kázeňský problém, podle rodičů se proto zřejmě bála vrátit. Našli ji v pořádku.

Andrej Babiš
30.05.
Jednání o vládě

Podpora komunistů bude, slibuje Babiš. Problém s misemi už není

KSČM nemá problém s posílením misí české armády v Mali, v Iráku a v Afghánistánu. Po jednání vlády to řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který s komunisty jedná o podpoře vlády pro druhý pokus o její sestavení.

Prásk.tv píše:

Ženská masturbace
čtěte o tématu problém na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Koupaliště Vřesina
05.05.
Zapeklitý problém

Koupací sezóna v ohrožení! Na spoustě míst chybějí plavčíci

Blíží se letní sezóna, ale na desítkách koupališť po celé republice řeší velký problém. Chybějí totiž plavčíci. A bez nich nemůžou vůbec otevřít!

Úředníci odebírají dávky
08.04.
Nekalé praktiky pojišťoven

Soud zrušil další životní pojistku! Problém mohou mít 2 miliony lidí

Verdikt Městského soudu v Praze zneplatnil pojistnou smlouvu Flexi. Jde o vůbec první rozsudek týkající se investičního životního pojištění, které dříve české pojišťovny nabízely. Podle zástupce poškozených tím soud rozhodl i v případě dalších 760 tisíc smluv.

Ústí nad Labem - 1
07.04.
Sociálka nestíhá

Dávky bere půlka lidí v Ústí! Město řeší problém vyloučených lokalit

Podle úředníků sociálního odboru v Ústí nad Labem je stav tamních obyvatel katastrofální. Vedení města odhaduje, že sociálně slabých je ve stotisícovém městě asi 40 tisíc. Tolik klientů musí řešit jen několik úředníků magistrátu, kteří jsou na pracovišti pod obrovským tlakem.

Vánoční reklama s Paddingtonem
aktualizováno 08.11.
ANKETA slyšíte tu sprosťárnu?

Lidé slyší ve vánoční reklamě něco neslušného. A má to logiku

Do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, už se ale rozjíždí diskuze nad vánočními reklamami. U jedné z nich, i když je jako spoustu reklam emotivní, se totiž objevil poměrně netradiční problém. Lidé v ní slyší něco velmi neslušného a nesmyslné to úplně není.

Kybernetický útok - Ilustrační
aktualizováno 17.10.
bezpečnostní hrozba

Hackeři prolomili sítě Wi-Fi, dostanou se k heslům i bankingu

Objevily se velmi zásadní bezpečnostní problémy v šifrování, které se velmi často používá na Wi-Fi sítích. Útočníci tak mohou získat všechny informace, které sdílíte, jako jsou čísla kreditních karet, fotky, emaily a podobně. Útok s označením KRACK umožňuje odposlech i podvržení informací. Detaily o útoku jsou zatím střeženy, aby mohly společnosti bezpečnostní chybu odstranit.

Kouřící komín
aktualizováno 02.10.
návod, co dělat

Vadí vám kouř z komína souseda? Můžete chtít i náhradu škody!

Obtěžování kouřem z komína je možné řešit kromě stížnosti na obecním úřadě také soudní cestou. Podle právníků je však tato cesta zdlouhavější. Stěžovatel by ale měl v obou případech pořídit důkazy o sousedově jednání. Může se tak dočkat i náhrady škody.

Dům, kde stavba narušila statiku vedlejšího domu v Nuslích
12.06.
neobyvatelný dům

Stavba narušila statiku vedlejšího domu, šest lidí muselo pryč

Šest lidí v pondělí preventivně opustilo staticky narušený obytný dům ve Ctiradově ulici v Praze. Podle statika je dům částečně neobyvatelný. Na twitteru to oznámili pražští hasiči. Mluvčí hasičů Martin Kavka ČTK řekl, že na stav domu měly zřejmě vliv stavební práce v okolí.