Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Billboardy
19.12.
reklamní poutače

Stát vyhrožoval rychlou likvidací billboardů, realita je úplně opačná

Odstranění zakázaných billboardů u dálnic a silnic první třídy je v nedohlednu a nejspíš bude trvat roky. Úředníci pracují tak pomalu, že některé kraje ještě nedostaly ani seznam poutačů určených k likvidaci. Celkem jich jsou více než tři tisíce.

Důl Paskov
aktualizováno 06.12.
nemohou ho zlikvidovat

Důl je osm měsíců uzavřen, přesto se do něj sypou miliony

Do Dolu Paskov u Frýdku Místku, který je už osm měsíců uzavřený, stále tečou desítky milionů korun. Společnost OKD ho zatím nemůže zlikvidovat, jak bylo původně v plánu, nemá na to totiž povolení.

Konec světa
18.11.
Apokalyptická předpověď

Lidstvo ničí a mrzačí Zemi, varuje 15 tisíc vědců v mrazivém dopise!

Patnáct tisíc vědců z celého světa podepsalo otevřený dopis, v němž experti varují, že lidstvo má mírně řečeno neblahý vliv na kondici naší planety. Myslitelé varují, že ničení životního prostředí člověkem povede k "nevratně zmrzačené planetě".

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 3
čtěte o tématu likvidace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Billboardy
08.09.
reklamní poutače

Majitelé protizákonných billboardů mají poslední šanci na likvidaci

V pátek začalo ministerstvo dopravy evidovat billboardy, které porušují zákon. Ředitelství silnic a dálnic zveřejnilo harmonogram likvidace reklamních poutačů. Majitelé dostanou poslední šanci, aby je odstranili sami.

Evakuace ve Frankfurtu
aktualizováno 03.09.
galerie nebezpečná likvidace

Největší evakuace od konce války: Ve Frankfurtu likvidují bombu!

Ve Frankfurtu nad Mohanem probíhá největší evakuace lidí v německých poválečných dějinách. Kvůli likvidaci nevybuchlé letecké pumy z druhé světové války musí své domovy opustit na 60 tisíc lidí.

Andrej Babiš
29.08.
insolvence

FAU zprostila finanční správu mlčení. Provokace, reaguje Babiš

Opavská firma FAU zprostila prostřednictvím svého advokáta Alfréda Šrámka mlčenlivosti finanční správu, která čelí podezření, že firmu chtěla účelově zlikvidovat. Správa tak může zveřejnit podrobnosti k případu a ke svým krokům. Firma loni skončila v insolvenci a později v konkurzu. Existuje podezření, že finanční správa jednala na pokyn bývalého ministra financí Andreje Babiše (ANO), který to ale odmítá.

Sršní hnízdo
23.08.
jak se jich zbavit

Z garáže se vyřítil roj sršňů. Jejich obrovské hnízdo zbořilo strop!

Léto není jen sezónou komárů a vos. V posledních týdnech se lidé musejí stále častěji potýkat se sršněmi. Jejich štípnutí je sice méně nebezpečné než třeba to včelí, je ale bolestivější. Není tedy divu, že je v blízkosti bydliště nevidíme úplně rádi. Jenže jak se jich zbavit?

Včelí úl - ilustrační foto
aktualizováno 02.06.
Nesmyslný čin

Včelaři někdo zlikvidoval celé včelstvo, hrozí mu za to dva roky

Úhyn několika tisíc včel ve včelíně soukromého majitele v jižních Čechách teď vyšetřují policisté. Na místo, kudy včely z úlu vylétají, totiž někdo položil cihly. Policie už má podezření, kdo by za tímto nesmyslným činem mohl stát. Usvědčit pachatele ale bude nesmírně složité.

Včely
19.05.
návod pro všechny

Ohrožuje vás roj včel? Hasiče volejte, až když jde o život! TIPY

Pokud se na vaší zahradě usadil roj včel a nejste alergičtí, rozhodně není důvod k panice. Včely samy o sobě neútočí, navíc obvykle do několika hodin až dnů odletí. Co ale dělat, když se usadí? Pokud nejde o život, nevolejte na pomoc hasiče. Riskujete i pokutu.

Světová média: Zeman žertoval s Putinem o likvidaci novinářů
aktualizováno 15.05.
galerie Likvidace novinářů

Zemanově ostudě se diví celý svět! Tohle vážně řekl, ptají se

Jak se dalo čekat, svět si všiml skandálního výroku o potřebě likvidace novinářů, který si jako bonmot včera prohodil prezident Miloš Zeman se svým ruským protějškem Vladimírem Putinem. Hrad se hájí, že šlo pouze o žert.