Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výluka hlavní vlakového nádraží v Brně
aktualizováno 10.12.
Dopravní komplikace

Uzavřené nádraží lidem komplikuje život! Autobusy zátěž nezvládají

Od pondělí začaly pro Brno velké komplikace. Roční uzavření vlakového nádraží pro dvě třetiny spojů způsobilo přeplnění autobusů, které situaci nezvládaly. Lidé se tak nemohli dostat do práce.

Výluka hlavní vlakového nádraží v Brně
10.12.
Uzávěra dopravního uzlu

Brněnské nádraží je na rok skoro bez vlaků, davy musejí jinudy

Brněnskou dopravu čeká během pondělka zatěžkávací zkouška. Na rok se totiž uzavřelo hlavní vlakové nádraží pro dvě třetiny spojů. Lidé musejí vystoupit o zastávku dřív a do centra se dopravit autobusem, nebo pěšky.

Brno hlavní nádraží
26.11.
rekonstrukce v brně

Obří výluka na železnici: Stovky vlaků pojedou jinak než obvykle

Brno čeká už za dva týdny obří výluka, která se dotkne stovek vlakových spojů. Na hlavním nádraží totiž začne rekonstrukce za téměř dvě miliardy korun. Cestující by se měli připravit na zpoždění a omezení se dotkne i dopravy v ulicích Brna.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Praha Masarykovo nádraží
aktualizováno 18.11.
Mimořádná situace

Další problémy v Praze! Porucha uzavřela Masarykovo nádraží

Železnici v hlavním městě v neděli opět zastihly potíže. Kvůli poruše trakčního vedení bylo ráno uzavřeno Masarykovo nádraží. Komplikace se podařilo odstranit až k večeru.

Vlaky měly obrovská zpoždějí kvůli spadlému vedení
aktualizováno 18.11.
kolaps na železnici

Porucha zastavila vlaky v Praze! Některé spoje byly zrušeny

Porucha trakčního vedení ve stanici Praha Vršovice v sobotu ráno omezila železniční dopravu. Některé spoje vyjíždějící například z Hlavního nádraží měly i více než hodinové zpoždění, některé vlaky byly úplně zrušeny, další jezdily odklonem. Omezení skončilo okolo 13. hodiny.

Autobus společnosti TD Bus
19.09.
Problém Ústecka

Autobusy stále nejezdí! "Řidičů je málo, marodí," zoufá si přepravce

Na Litoměřicku ani ve středu nevyjely některé autobusové spoje. Oproti předchozím dnům už jich ale nebylo tolik. Podle firmy, která pro Ústecký kraj spoje zajišťuje, situaci opět způsobil nedostatek řidičů. Nevypravené spoje už ale dopředu avizovala.

Tramvaj v Praze - ilustrační foto
aktualizováno 08.09.
Dopravní komplikace

V centru Prahy jsou zničené koleje. Tramvaje nepojedou týden

Zhruba týden nepojedou tramvaje centrem Prahy kvůli havárii tramvajové trati ve Spálené ulici. Dopravní podnik v pátek zveřejnil změny tras tramvajových a nočních linek. Příčinou by mělo být poškození kolejnic, jež provoz znemožňuje.

Srážka osoby vlakem v pražské Libni - 4
aktualizováno 29.08.
Vážné komplikace

Vlaky v Praze se zastavily, souprava v Libni srazila člověka!

Vlaky na severu Prahy se ve středu před sedmou hodinou ráno zastavily poté, co v Libni jeden z nich srazil člověka. Omezení podle webu Českých drah trvalo asi do 8:30, dopravce několik spojů zrušil.

Rekonstrukce trati - ilustrační foto
11.07.
Rozkopané koridory

Českou železnici čeká peklo! SŽDC připravuje obří rekonstrukce

Jakoby nestačily rozkopané silnice a dálnice. Velké rekonstrukce se chystají také na železnici. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) připravuje velké opravy na osmi úsecích 1. a 2. koridoru, tedy na tratích mezi Prahou a Brnem a Prahou a Ostravou. Práce vyjdou na 23 miliard.

Výluka - ilustrační foto
04.07.
Omezení v dopravě

VELKÝ PŘEHLED: Nedotknou se letní výluky i vašeho spoje?

Každoroční letní výluky jsou nepříjemným překvapením nejen pro lidi, kteří se potřebují dostat svým pravidelným spojem do práce, ale i pro ty, kteří vyjíždějí na dovolenou. V našem přehledu se podívejte, jakých nejdůležitějších železničních úseků se dlouhodobější výluky dotknou.