Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobus společnosti TD Bus
19.09.
Problém Ústecka

Autobusy stále nejezdí! "Řidičů je málo, marodí," zoufá si přepravce

Na Litoměřicku ani ve středu nevyjely některé autobusové spoje. Oproti předchozím dnům už jich ale nebylo tolik. Podle firmy, která pro Ústecký kraj spoje zajišťuje, situaci opět způsobil nedostatek řidičů. Nevypravené spoje už ale dopředu avizovala.

Tramvaj v Praze - ilustrační foto
aktualizováno 08.09.
Dopravní komplikace

V centru Prahy jsou zničené koleje. Tramvaje nepojedou týden

Zhruba týden nepojedou tramvaje centrem Prahy kvůli havárii tramvajové trati ve Spálené ulici. Dopravní podnik v pátek zveřejnil změny tras tramvajových a nočních linek. Příčinou by mělo být poškození kolejnic, jež provoz znemožňuje.

Srážka osoby vlakem v pražské Libni - 4
aktualizováno 29.08.
Vážné komplikace

Vlaky v Praze se zastavily, souprava v Libni srazila člověka!

Vlaky na severu Prahy se ve středu před sedmou hodinou ráno zastavily poté, co v Libni jeden z nich srazil člověka. Omezení podle webu Českých drah trvalo asi do 8:30, dopravce několik spojů zrušil.

Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Rekonstrukce trati - ilustrační foto
11.07.
Rozkopané koridory

Českou železnici čeká peklo! SŽDC připravuje obří rekonstrukce

Jakoby nestačily rozkopané silnice a dálnice. Velké rekonstrukce se chystají také na železnici. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) připravuje velké opravy na osmi úsecích 1. a 2. koridoru, tedy na tratích mezi Prahou a Brnem a Prahou a Ostravou. Práce vyjdou na 23 miliard.

Výluka - ilustrační foto
04.07.
Omezení v dopravě

VELKÝ PŘEHLED: Nedotknou se letní výluky i vašeho spoje?

Každoroční letní výluky jsou nepříjemným překvapením nejen pro lidi, kteří se potřebují dostat svým pravidelným spojem do práce, ale i pro ty, kteří vyjíždějí na dovolenou. V našem přehledu se podívejte, jakých nejdůležitějších železničních úseků se dlouhodobější výluky dotknou.

Nehoda vlaku a osobního auta u Obrataně
aktualizováno 22.11.
vážná nehoda

U Obrataně vykolejil po nehodě s autem vlak, úsek byl uzavřen

U Obrataně na Pelhřimovsku vykolejil po nehodě s osobním autem vlak. Při vážné nehodě se zranil řidič auta. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena, řidiči mohli úsek objíždět přes Pacov. Přerušen byl i vlakový provoz, u Obrataně museli lidé využít autobusovou dopravu.

Srážka nákladního vlaku na Nymbursku - 3
aktualizováno 03.11.
Ochromení dopravy

U Lysé se srazily dva nákladní vlaky! Provoz na Nymbursku stojí

Na železniční trati nedaleko Lysé nad Labem se srazily dva nákladní vlaky jeden pak vykolejil. Regionální vlaky nahradily autobusy, rychlíky jezdí odklonem. Výluka podle webu Českých drah potrvá nejméně do 14. hodiny.

Sražená osoba na kolejích u Bulovky - 2
aktualizováno 14.07.
Chaos v Praze

Vlak měl srazit chodce. Rychlíky se zastavily, sražený se nenašel

Pražští hasiči, policisté i záchranáři vyjeli v pátek po poledni k železničnímu tunelu u Nemocnice Na Bulovce, kde měl projíždějící vlak srazit člověka. Jenže tu nikoho nenašli.

Výluka metra
aktualizováno 03.07.
oprava metra

Přecpaná MHD v Praze: Náhradní doprava nezvládá množství lidí

Městská hromadná doprava v Praze je od soboty výrazně omezena. Metro na lince C má výluku na šesti zastávkách. A lidé už se setkávají s prvními problémy, náhradní autobusy jsou přecpané a cestujícím se výrazně zkomplikovala cesta do práce.

Letní jízdní řády
23.06.
prázdninové změny

Pekelné léto v MHD: Čekají nás desítky výluk! Jaké budou u vás?

Letní prázdniny se vždy nesou ve znamení výluk a změn v jízdních řádech městské hromadné dopravy. Letos nejcitelněji zasáhnou obyvatele hlavního města, kde budou probíhat i mohutné opravy metra. Komplikace ale čekají i na lidi v jiných krajských městech.