Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Pošta - 4
03.11.
Kvůli neschopence

"Přeju vám i dětem to nejhorší!" loučila se šéfka pošty s Eliškou!

Stížností na Českou poštu v poslední době prudce přibývá. Bouří se nejen zákazníci, ale také současní nebo už bývalí zaměstnanci. Do redakce TN.cz dorazil příběh Elišky, která dříve na poště pracovala. Stěžuje si na nesplnitelné nároky, ale také na otřesnou vedoucí.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Prásk.tv píše:

Co se stane s vašim mýdlem v hotelu poté co odjedete - 3
čtěte o tématu příběh na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Slovenka Jana záhadně zemřela - 2
01.11.
Děsivý odchod

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!

Byla mladá, krásná a úspěšná. Pracovala jako letuška, letos také vydala svůj první román. I přesto Jana spáchala sebevraždu. Přímo děsivě pak zní fakt, že zemřela podobně jako hrdinka její knihy.

Marketa Kutilova
aktualizováno 25.10.
kampaň #metoo sexuální útoky

Sedl si naproti a začal masturbovat. Byla se mnou dcera

Článků na téma sexuální obtěžování žen v médiích stále přibývá. Může za to kampaň MeToo, kterou rozjely hollywoodské celebrity. Jednou z žen, která se rozhodla sdílet svůj příběh, je i známá novinářka Markéta Kutilová. Ta má, jak sama uvedla, v zásobě spoustu podobných zážitků. Ten, který se však rozhodla sdílet je o to horší, že v něm figurovala i její dcera.

Strach na ulici
aktualizováno 23.10.
obtěžování na zastávce

"Začali vytahovat penisy," svěřila se Alena se sexuálními útoky

O kampani MeToo se v médiích hovoří stále více. Ženy po celém světě sebraly odvahu a sdílejí na sociálních sítích své zážitky a zkušenosti se sexuálním obtěžováním a znásilněním. Jednou z nich je i čtenářka Alena z Prahy, která se svěřila se svým příběhem.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
aktualizováno 20.10.
sexuální obtěžování

"Vím, co bych ti strčil do pusy!" Silvie popsala sexuální útoky

Světem hýbe kampaň MeToo. Ženy po celém světě na sociálních sítích sdílí své příběhy o sexuálním obtěžování a znásilnění. Jednou z nich je i Silvie Lauder, redaktorka týdeníku Respekt, která se této problematice věnuje dlouhodobě. Ta se s obtěžováním a sexuálními narážkami potýká od dětství a tak se rozhodla zapojit do kampaně a na svém Facebooku sdílet své zážitky.

Delia Balmer a John Sweeney
12.10.
Děsivá zpověď

Žena žila se sériovým vrahem! "Věděla jsem, že mě rozřeže!"

Žena, která několik let žila se sériovým vrahem, se rozhodla promluvit. Popsala, jak našla jeho sekyru a další nářadí. Hned věděla, že je další na řadě - a přežila jen zázrakem. Teď tvrdí, že její tělo sice žije, uvnitř ale opravdu zemřela.

Pohřešovaná Misty Copseyová
02.10.
odložené případy

Misty zmizela před 25 lety, policie zkouší kreativně oživit její příběh

Sociální sítě mohou sloužit celé řadě věcí, washingtonská policie nyní zkouší za použití Twitteru oživit odložený případ a přiblížit lidem příběh čtrnáctileté Misty Copseyové, která před 25 lety zmizela. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Špatná dovolená
aktualizováno 12.09.
Zkažená dovolená

Klient krachující CK: Nikdo nám nic neřekl, recepční nás vyháněl!

Do redakce TN.cz se ozval jeden z klientů zkrachovalé cestovní kanceláře Azur Reizen, který tráví dovolenou v Turecku. Stěžuje si, že se o všem dozvěděl jen zprostředkovaně a vlastně neví, co se má dít dál.