Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zoufalý otec - 2
aktualizováno 06.01.
samoživitel Roman

Čtenáři TN.cz zachránili jeho dětem Vánoce. Teď se bojí, co dál?

Před Vánoci jsme vás informovali o případu Romana, tatínka samoživitele, který je na výchovu tří dětí sám, zatímco jeho žena utekla a pobírá na děti veškeré dávky. Roman se s ženou sice rozvádí, ale než bude rozvod dořešen, sám na dávky nárok nemá, přestože o děti pečuje výhradně on.

Muž tráví Váncoe na samotě
23.12.
život na samotě

Žádné dárky, salát ani stromeček, i tak vypadají štastné Vánoce

Žádné dárky, žádný salát, žádný stromeček, i takovou podobu mohou mít Vánoce. Před třinácti lety Peter Brada vyměnil konzumní způsob života za naprostý klid na samotě, svátky tráví úplně sám a zpět už by se nevracel.

Otec samoživitel - 2
15.12.
Otec samoživitel

Roman nemá na dárky ani jídlo pro děti. Takhle můžete pomoci!

Příběh pana Romana, který se sám stará o tři děti, vyvolal mezi čtenáři obrovskou vlnu solidarity. Redakci TN.cz se ozvaly desítky lidí, které chtějí Romanovi pomoci - ať už finančně, nebo materiálně.

Prásk.tv píše:

Co se stane s vašim mýdlem v hotelu poté co odjedete - 3
čtěte o tématu příběh na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Otec samoživitel
14.12.
Zoufalý samoživitel

Roman pečuje sám o tři děti: Nemám na jídlo, natož na Vánoce!

V mnoha domácnostech budou letos Vánoce smutné. Do tíživé situace se před svátky dostávají hlavně samoživitelé, kterým nezbývají peníze na dárky ani větší pohoštění. O Vánoce budou zřejmě ochuzeny i děti čtenáře Romana.

Vánoční příběh karatisty Martina
aktualizováno 04.12.
pomoc v nouzi

Čas šťastných příběhů: Martinovi přineslo karate zábavu i kamarády

Do Komunitního střediska Kontakt Liberec se Martin dostal přes svoji sociální pracovnici. S ní řešil také problémy se šikanou, kterým v minulosti čelil. Již třetím rokem se tady věnuje karate, které ho moc baví.

Vyděšená holčička
aktualizováno 23.11.
zneužívání dětí

Vzbudila jsem se, táta byl nade mnou a znásilňoval mě

Bylo jí teprve šest let, když ji otec začal sexuálně zneužívat. Víkendové návštěvy u otce se pro malou Robyn změnily v noční můru. O zneužívání promluvila až v 17 letech, když se její otec znovu oženil a pořídil si další dítě. Bála se, že by to mohl zopakovat.

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Pošta - 4
03.11.
Kvůli neschopence

"Přeju vám i dětem to nejhorší!" loučila se šéfka pošty s Eliškou!

Stížností na Českou poštu v poslední době prudce přibývá. Bouří se nejen zákazníci, ale také současní nebo už bývalí zaměstnanci. Do redakce TN.cz dorazil příběh Elišky, která dříve na poště pracovala. Stěžuje si na nesplnitelné nároky, ale také na otřesnou vedoucí.

Čech zatčen v Kambodži
aktualizováno 02.11.
Vše je jinak?

Čecha v Kambodži viní ze sexu s dítětem. Chtěl pomoct, tvrdí přátelé

Čecha přezdívaného Wendi zatkli v Kambodži za sex se čtrnáctiletou dívkou. Podle policie měl platit jejím rodičům, aby ji mohl zneužívat. Jeho přátelé ale popisují příběh úplně jinak. Wendi se prý stal obětí vykonstruovaného procesu neziskové organizace.

Slovenka Jana záhadně zemřela - 2
01.11.
Děsivý odchod

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!

Byla mladá, krásná a úspěšná. Pracovala jako letuška, letos také vydala svůj první román. I přesto Jana spáchala sebevraždu. Přímo děsivě pak zní fakt, že zemřela podobně jako hrdinka její knihy.