Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozhovor s policistou Tomášem Mauerem
aktualizováno 31.01.
Smutný příběh policisty

Tomáš zůstal na syna sám. Žena (†32) mu zemřela, viní doktory!

Pro příslušníka cizinecké policie Tomáše Mauera to mělo být nejšťastnější období jeho života. S manželkou Renatou (†32) se jim narodil syn Oliver. Během několika měsíců se ale celé rodině převrátil život naruby. Renata zemřela na rakovinu, na kterou lékaři přišli až po několika návštěvách nemocnice, urgencích a prosbách o pomoc. Na Tomáše a jeho syna Olivera po této tragédii byla vyhlášená veřejná sbírka.

Otec a synové
aktualizováno 06.01.
zákeřná nemoc

"Jste neplodný," uslyšel otec tří synů. Teď se s jejich matkou soudí

Richard Mason po celý život ani jedinkrát nezapochyboval, že by nebyl otec svých tří synů. Až do dne, kdy mu byla diagnostikována cystická fibróza, dědičné onemocnění způsobené mutací genu. Až 98 % mužů trpících touto vrozenou nemocí bývá neplodných. Nyní chce po své, teď úž bývalé manželce 250 000 liber za to, že jej několik dlouhých let nemilosrdně oklamávala.

Jemma a Daniel Langley
18.12.
Krásný příběh

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali

Příběh jako z pohádky zažili Jemma a Daniel z australského Melbourne. Jejich matky se spřátelily v porodnici, kde začalo i jejich přátelství. Poté se jejich životy rozdělily, setkali se ale znovu po 14 letech. Od té doby je z nich pár, který teď čeká miminko.

Prásk.tv píše:

Nový rok v Ulici - 1
čtěte o tématu příběh na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Tomáš Kačo
aktualizováno 15.12.

VÍKEND: Obdivuhodný příběh pianisty Tomáše Kača

Na začátku příběhu Tomáše Kača je chudá rodina s dvanácti dětmi ve starém novojičínském činžáku. O dvacet let později se z nenápadného kluka stal celosvětově úspěšný pianista.

Pes čekal měsíc na svou majitelku - 2
aktualizováno 09.12.
Příběh z Kalifornie

Pejsek přežil ohnivé peklo. Měsíc čekal v popelu na svou paničku

O psí věrnosti se přesvědčila Andrea Gaylordová ze Spojených států. Ta musela opustit svého psa, když byla kvůli požáru evakuována ze svého domova. Když se po měsíci vrátila, našla milovaného mazlíčka v místě, kde její domov stával.

Nepovedená žádost o ruku
04.12.
Romantický příběh

Smolař roku! Žádost o ruku se zvrtla. Prstýnek zmizel v kanále

Byla to romantická událost, na kterou neměl zamilovaný pár do konce života zapomenout. A zřejmě opravdu nezapomenou. Muž požádal na Times Square svou snoubenku o ruku. Když řekla ano, upustil prsten do kanálu.

Muslimská dívka ve škole
29.11.
Šokující příběh

Dívku ve škole ostatní šikanovali. Jako jediná mluvila německy

Těžké chvíle si v jedné z německých škol prožila už v první třídě tehdy šestiletá Yara. Ze strany spolužáků byla terčem šikany a násilí. Důvod je šokující. Jako jediná totiž mluvila německy.

2213101
aktualizováno 23.11.

VÍKEND: Neuvěřitelné příběhy staré 100 let

Nedávno jsme oslavili sto let od konce Světové války, která znamenala utrpění pro milióny obyvatel Evropy.

Česká pošta - 2
11.11.
Česká pošta

Přísnější bezpečnostní opatření? Zásilky na poště stejně mizí

Pokud chcete poslat někomu cennosti, využijte službu Cenné psaní, radí Česká pošta. Na zásilku se vztahují přísnější bezpečnostní pravidla. Ale ani tak se kolikrát nedostane tam, kam má, jak redakci TN.cz popisují čtenáři.

Nikol a Lukáš - Malé lásky
aktualizováno 03.10.
Malé lásky

Těhotná Nikol řešila rozvod! Po porodu zjistili dceři vážnou nemoc

Příběh Nikoly a Lukáše byl jako z červené knihovny. Za jediný rok se stihli vzít, koupit byt a zrekonstruovat ho a hlavně si pořídit miminko. Jak péči o malou Miu zvládají? A mají stále tak harmonický vztah?