Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno včera 22:14
Děsivá nejistota

Seniorka v září zabila zloděje. Stále neví, jestli půjde k soudu!

Šedesátisedmiletá žena, která v polovině září ubodala muže, který se jí vloupal do domu, stále čeká na verdikt policie. Seniorka se bála o život a tvrdí, že se jen bránila. Policie případ ale stále vyšetřuje a zjišťuje, zda její sebeobrana byla adekvátní.

Finská policie - ilustrační foto
15.11.
hrůzný čin

Otec ubodal dceru (3) na hřišti. Její smrt vidělo několik školáků

Finská policie zadržela v pondělí muže, který je podezřelý z ubodání své tříleté dcery. Hrůzný čin se stal na hřišti, na kterém si hrály malé děti.

Pavel T. se přiznal v vraždě
aktualizováno 06.11.
zpověď matky

Bratrovražda v Počátkách: Matka poprvé promluvila o smrti dvojčat

Sedmadvacetiletý muž z Počátek na Pelhřimovsku, který před týdnem jako jediný ze tří bratrů přežil útok svého čtvrtého o rok mladšího sourozence už je z nemocnice v domácím léčení. Dva bratry útočník ubodal. Rodina se z této mimořádně trýznivé tragédie stále nevzpamatovala. Štáb TV Nova v pondělí s matkou sourozenců mluvil.

Prásk.tv píše:

Dwanya Hickerson - 1
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Tomáš Morávek
aktualizováno 31.10.
bratrovražda v Počátkách

Zoufalství a bezmoc: Psycholog popsal pocity rodičů mrtvých synů

Vražda dvojčat v Počátkách na Pelhřimovsku otřásla veřejností. Muž, který ubodal své dva bratry, je obviněn z vícenásobné vraždy. Rodiče útočníka a ubodaných a nyní čeká velmi složité a bolestivé období. Během pár okamžiků totiž přišli hned o tři děti. Jaký může být psychický stav rodiny a jak se ztrátou mohou vyrovnat, nastínil psycholog Tomáš Morávek.

Policie obvinila muže z vraždy sourozenců
aktualizováno 31.10.
Obvinili pachatele

Vražda dvojčat v Počátkách: Bratr si zachránil život útěkem! DETAILY

Muž, který měl o víkendu v Počátkách na Pelhřimovsku ubodat své dva sourozence, je obviněn z vícenásobné vraždy a hrozí mu až výjimečný trest. Podle informací TV Nova zranil i třetího bratra, ten ale zvládl z domu utéct a zavolat pomoc. Pachatel je ve vazbě.

Vražda - ilustrační foto
aktualizováno 31.10.
smrt příbuzných

Dvojnásobná vražda sourozenců! Muž měl ubodat své mladší bratry

Na Pelhřimovsku došlo o víkendu k dvojnásobné vraždě dvou sourozenců. Podezřelý je muž, který měl ubodat své bratry ve věku 17 let. Podle informací TV Nova šlo o dvojčata.

Karolina Chwiluk - 3
27.10.
přiznal se před soudem

Karolinu z Polska ubodal bývalý. Naštvalo ho, že má nového přítele

Krásná polská studentka Karolina Chwiluková byla brutálně zavražděna v Londýně letos v květnu. Dívku ubodal její bývalý přítel Grzegorz Kosiec v bytě, kde bydlela. Motivem bylo, že se dívka začala scházet s jiným chlapcem. Dívku bodl celkem pětadvacetkrát a pak ji nechal vykrvácet.

Bývalý voják ubodal kolegu
26.10.
je opět příčetný

Muž ubodal kamaráda. Soud uznal dočasnou nepříčetnost a pustil ho

Bývalý voják, který loni v únoru podle obžaloby v jedné z havlíčkobrodských firem ubodal kolegu, trpěl v době útoku akutní psychotickou poruchou a za svůj čin není zodpovědný. Rozhodl o tom soud v Havlíčkově Brodě na základě nového znaleckého posudku. Protože u něj psychické problémy už pominuly, změní se mu časem ústavní léčba na ambulantní.

Podezřelý z vraždy Dominika
aktualizováno 14.10.
vražda ve Varnsdorfu

Vrah Dominika ve vězení neskončí. Budu bojovat, řekl zdrcený otec

Vražda teprve devatenáctiletého Dominika, studenta střední odborné školy a místního oblíbence, otřásla v dubnu celým Varnsdorfem. Zdrcená rodina utrpěla další ránu po výsledku soudního řízení – jeho vrah, který se ke všemu přiznal, do vězení nepůjde. "Budeme bojovat dál, chceme spravedlnost," řekl otec Dominika a zahájil podpisovou petici. Popsal události z tragického večera.

Vražda Olívie
aktualizováno 09.10.
horor na slovensku

Žárlivec se vrátil z vězení. První, co udělal, byla vražda manželky

Slovenská policie vyšetřuje vraždu Olívie (28), kterou měl pobodat do krku před restaurací její partner Milan (26). Policie muže zadržela hned po tragédii.