Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.

Vražda - ilustrační
Aktualizováno 20.4. 2017 13:53
záhadné úmrtí

Muž přivezl pobodaného cizince do nemocnice. Zranění nepřežil

Kriminalisté vyšetřují v Ostrově na Karlovarsku smrt muže. Ve středu po osmé hodině večer ho jeho známý přivezl pobodaného do místní nemocnice. Lékaři oběti už ale nedokázali pomoci. Patrně jde o vraždu.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 2
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečnou vůni od Mary Kay

Oslavte dvacetiny Mary Kay stylově! Zapojte se do soutěže a vyhrajte vůni Mary Kay Eau So Cute™!

Podezřelý z vraždy Dominika
Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

Ubodaný Dominik
Aktualizováno 18.4. 2017 13:46
brutální vražda

Dominika z Varnsdorfu prý ubodal kamarád. Nejspíš kvůli dívce

Policie dopadla podezřelého ze včerejší vraždy 19letého muže ve Varnsdorfu na severu Čech. Mladíka podle vyšetřovatelů ubodal jeho o rok starší známý. Teď je v cele předběžného zadržení a policie bude podávat návrh na vzetí do vyšetřovací vazby.

Pobodání - 2
Aktualizováno 17.4. 2017 21:24
Podivná smrt

Byla to vražda? Pejskařka našla v parku pobodaného muže!

Severočeští kriminalisté řeší podivnou smrt devatenáctiletého muže z Varnsdorfu. Podle místních ho nad ránem v parku našla s několika bodnými ranami žena, která venčila psa. Násilné smrti nasvědčuje i to, že si případ převzal vyšetřovací tým, který se zabývá vraždami.

Brutální vražda

Pár našli v kaluži krve, sousedé se bojí: Vrah pořád běhá na svobodě!

Už měsíc běhá na svobodě vrah, který brutálně ubodal manžele v jihoslovenské obci Okoč. Tragédie otřásla celou vesnicí, dvojice byla podle sousedů oblíbená a neměla žádné nepřátele. Policie zatím nemá jedinou stopu.

soudní síň
Aktualizováno 11.4. 2017 21:06
právní odpovědnost

Vražda dívky(†14) z Teplicka je znovu před soudem, chlapci je 15

Teplický okresní soud rozhodl o budoucnosti nezletilého chlapce podezřelého z vraždy dívky (†14), která se stala loni v únoru. Za čin nemohl být trestně stíhán, protože mu v době spáchání nebylo 15 let. Teď už mu 15 je a tak bylo nutné rozhodnout o jeho budoucnosti. Verdikt soud ale minimálně do začátku května nezveřejní.

Vražda v Plzni
Aktualizováno 4.4. 2017 10:32
Ubytovna na Slovanech

Vražda v Plzni: Muž ležel v kaluži krve! Útočníka našli v Praze

V bodnou ránu přímo do srdce vyústila v noci na úterý hádka mezi dvěma obyvateli ubytovny v Plzni na Slovanech. Podle informací TV Nova zemřel muž bulharské národnosti, po útočníkovi pátrá policie.

Aneta R
Aktualizováno 3.4. 2017 12:38
podivné okolnosti

Anetino srdce jsme ASI vyhodili, šokovala policie zoufalou mámu!

Matka krásné Anety prožívá roky hrůzy. Za velmi podivných okolností přišla o jedinou dceru. Od té doby se snaží zjistit, co se v osudnou noc vlastně stalo. Od policie má už podruhé stejnou odpověď - vaše dcera se ubodala sama. Tomu ale pozůstalá nevěří a bude bojovat dál. Utrápené ženě ani nikdo není schopen říct, kde skončilo Anetino srdce.