Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrah ubodal partnerku
aktualizováno 21.05.
Vražda na Kroměřížsku

Žárlivý muž měl ženě zasadit šestnáct ran nožem. Dostal 17 let

Zlínský soud dnes poslal, zatím nepravomocně, na 17 let do vězení muže z Kroměřížska. Podle vyšetřovatelů vloni v dubnu brutálním způsobem ubodal svoji tehdejší partnerku. Důvodem měla být údajná nevěra.

Vrah, který zabil svou sestru
15.05.
Poslali ho do detence

Schizofrenik se vyhnul trestu za vraždu, v léčebně užíval drogy!

Velmi nebezpečného muže okresní soud v Kroměříži poslal z psychiatrické léčebny do zabezpečovací detence. 30letý muž zabil podle policie velmi brutálním způsobem svou sestru. Stalo se to ve Zlíně. Jenomže lékařské posudky ukázaly, že byl v době činu nepříčetný. Nemůže tak skončit ve vězení.

Smrt sedmileté dívenky v Rakousku
aktualizováno 15.05.
Vražda ve Vídni

Dívku (7) ubodali a hodili do smetí. Mámě nechala vzkaz ke Dni matek

Rakušany šokovala brutální vražda sedmileté dívky z Vídně. Holčička se ztratila v pátek odpoledne z dětského hřiště. V sobotu ráno našli popeláři v kontejneru mrtvé zabalené tělíčko. Sedmiletá Hadishat byla zavražděna. V úterý ráno se policistům podařilo dopadnout pachatele.

Prásk.tv píše:

Delroy Forrester - 1
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Týranou ženu odsoudili za zabití
aktualizováno 10.05.
rodinná tragédie

Žena ubodala partnera, který ji týral. U soudu dostala 6 let vězení!

Se šestiletým trestem vězení odešla od krajského soudu v Pardubicích Marie Kramaříková. Žena měla v říjnu v Krasíkově na Orlickoústecku nožem smrtelně zranit svého druha. Senát uznal, že ji dlouhodobě týral, a tak nakonec nejde o vraždu, ale o zabití.

Vražda v Hamburku
aktualizováno 13.04.
Vražda za bílého dne

Brutální útok v Hamburku. Muž ubodal exmanželku a dceru (†1)

Obyvatele německého Hamburku šokoval brutální útok, který spáchal třiatřicetiletý muž pocházející z Nigeru na svojí exmanželku a roční dceru. Muž je napadl ve stanici příměstské dráhy Jungfernstieg. Dítě zemřelo na místě, žena později následkům zranění podlehla v nemocnici.

Vrah ubodal kamaráda
aktualizováno 04.04.
Brutální vražda

Za brutální vraždu výjimečný trest! Vrah známému skoro uřízl hlavu

Krajský soud v Ostravě rozsoudil případ brutální vraždy z loňského léta. Tehdy podle obžaloby opilý pětačtyřicetiletý muž při hádce svému kamarádovi na ubytovně málem uřízl hlavu a zasadil mu desítky ran noži. Soud mu nepravomocně udělil výjimečný trest.

Žena útočí nožem na muže - 3
25.03.
Útok nožem

Krvavý víkend v Ostravě: Žena tu ubodala svého známého!

Moravskoslezští policisté v noci na neděli vyjížděli do krajského města k nahlášenému zraněnému muži. Po příjezdu na místo zadrželi ženu, která na něj měla zaútočit nožem. Napadený muž je po smrti.

Žena ubodala expřítele
aktualizováno 07.03.
skončila ve vazbě

Dívka vytáhla na expřítele nůž! Když ho ubodala, šla se přiznat

Soud v Novém Jičíně poslal do vazby teprve osmnáctiletou dívku, která v neděli zavraždila sedmatřicetiletého muže. Ten zemřel poté, co ho několikrát bodla nožem. Teď jí hrozí až osmnáct let vězení.

Márnice
06.03.
natočil to na video

Štvete manžela? Takhle skončíte! vzkázal muž, který zabil svou ženu

Pokud budete štvát svého manžela, takhle dopadnete, tvrdil na videu zakrvácený muž (41), který jen krátce předtím ubodal svou ženu (37). Muž původem ze Sýrie manželku několikrát bodl do krku.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.03.
loupežná vražda

Otřesné detaily vraždy manželů na Písecku. Vrazi šli po penězích

Lednovou vraždu staršího páru z Písecka mají na svědomí muž a žena ze Slovenska. V mobilním domě v Dobešicích je ubodali kvůli zisku. Za loupežnou vraždu jim hrozí až doživotní vězení a oba jsou ve vazbě. Potvrdili to policisté na páteční tiskové konferenci.