Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodinná tragédie v Žilině
Aktualizováno 29.5. 2017 11:58
rodinná tragédie případ ze žiliny

Otec vyskočil z okna, dcera zřejmě ubodala babičku! Hrozí jí doživotí

Z obzvlášť závažného zločinu vraždy obvinila policie v Žilině 18letou Luciu. Vše nasvědčuje tomu, že dívka poté, co její otec vypadl z okna v pátém patře, ubodala babičku. Tragédii se přitom podle svědků dalo zabránit.

Případ ze Žiliny

Rodinná tragédie: Otec vyskočil z okna, dcera zabila babičku!

Rodinné drama skončilo ve slovenské Žilině smrtí dvou lidí. Otec vyskočil z pátého patra paneláku, jeho dcera pak zřejmě ubodala vlastní babičku. Podle svědků se alespoň jedné smrti dalo zabránit.

příměstský vlak

Muž nadával muslimkám. Když se jich cestující zastali, dva ubodal

Američan J. J. Christian začal v pátek urážet dvě muslimky v příměstském vlaku v Portlandu, žen se zastali další dva cestující. To se ale Christianovi nelíbilo, tak oba dva ubodal, informuje portál BBC.

Prásk.tv píše:

Agar Hassan
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Zavražděná Karolina
Aktualizováno 8.5. 2017 10:12
tragická smrt

Další oběť z Londýna: Zavraždili krásnou Karolinu! Přátelé ji bránili

Teprve dvacetiletá Karolina Chwiluková se stala obětí brutální vraždy v Londýně. Podle všeho ji v bytě přátel ubodal její expřítel, policie po mladíkovi nyní usilovně pátrá.

Brutální vražda manželů na Slovensku
Aktualizováno 3.5. 2017 22:07
Zadrželi podezřelou

Nová fakta z brutální vraždy manželů! Ženu někdo bodl 56krát!

Objevila se nová fakta v případu brutální vraždy manželů na západním Slovensku. Policie už více než 48 hodin drží na stanici podezřelou ženu. Zatím obvinění nepadlo, policisté ale našli důkazy, které by mohly ženu usvědčit.

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

Ubodání
Aktualizováno 21.4. 2017 21:38
Vražda u Kroměříže

Antonín (39) měl ubodat partnerku. Policisté ho našli v hospodě!

V obci Bezměrov u Kroměříže se stala velká tragédie. Devětatřicetiletý muž je podezřelý, že ve čtvrtek odpoledne ubodal svou o devět let mladší partnerku. Ženu údajně zabil v místním penzionu, kde pracovala. Pak utekl do blízkého Kojetína.

Vražda - ilustrační
Aktualizováno 20.4. 2017 13:53
záhadné úmrtí

Muž přivezl pobodaného cizince do nemocnice. Zranění nepřežil

Kriminalisté vyšetřují v Ostrově na Karlovarsku smrt muže. Ve středu po osmé hodině večer ho jeho známý přivezl pobodaného do místní nemocnice. Lékaři oběti už ale nedokázali pomoci. Patrně jde o vraždu.

Podezřelý z vraždy Dominika
Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

Ubodaný Dominik
Aktualizováno 18.4. 2017 13:46
brutální vražda

Dominika z Varnsdorfu prý ubodal kamarád. Nejspíš kvůli dívce

Policie dopadla podezřelého ze včerejší vraždy 19letého muže ve Varnsdorfu na severu Čech. Mladíka podle vyšetřovatelů ubodal jeho o rok starší známý. Teď je v cele předběžného zadržení a policie bude podávat návrh na vzetí do vyšetřovací vazby.