Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vnuk ubodal svou babičku! Důvod nepochopíte
19.09.
soudní proces

Babička napomenula vnuka, ten ji měl 99krát bodnout!

Téměř sto bodných ran měl podle obžaloby zasadit devatenáctiletý vnuk své babičce z Dubí u Teplic. A to prý jenom proto, že měla obavy, aby se z něj nestal násilník a neubližoval ženám jako jeho otec. Obžalovaný u soudu vinu doznal, napomenutí ho prý rozčílilo a v amoku ji ubodal. Hrozí mu až doživotní vězení.

Pobodání - 2
08.09.
Vražda v rodině

Praštil otce kladivem a pak ho ubodal. Pak se syn (17) šel udat

Slovensko už podruhé v tomto týdnu šokovala vražda uvnitř rodiny, kdy potomci zaútočili a zabili vlastní rodiče. V obou případech rodiče napadli synové - jeden podřezal matku, druhý ubodal otce.

Soud posla za vraždu do vězení na 12 let Ondřeje Tuleje
aktualizováno 23.08.
Útok nožem

Muži se porvali na nože kvůli platbě za sex. Soud vynesl verdikt!

Krajský soud v Ostravě dnes poslal na dvanáct let do vězení Ondřeje Tuleje. Ten podle obžaloby loni v září v Karviné ubodal při rvačce jednoho muže a druhého těžce zranil. Rozsudek ale zatím není pravomocný.

Prásk.tv píše:

Dwanya Hickerson - 1
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Vražda v Liberci - 2
aktualizováno 14.08.
Autentické svědectví

Popis hororu z Liberce: Bušila na okno, byla od krve, měla pouta!

Reportér TV NOVA mluvil se ženou, která v Liberci pomáhala sousedce, kterou zmlátil bývalý manžel. Muž později nejspíš ubodal tchyni a poté se v domě oběsil. Svědkyně do detailu popsala chvíle hrůzy.

Vražda v Liberci
aktualizováno 14.08.
žena prchla k sousedům

Horor v Liberci! Oběšený muž, ubodaná tchyně a omámené dítě

Naprosto šílené pondělní ráno zažila jedna rodina v Liberci. Muž, který měl podle sousedů od bývalé manželky na víkend půjčeného sedmiletého syna, chlapce omámil. Když si ho žena s babičkou přijely vyzvednout, mladší ženu spoutal a zbil, starší ubodal. Pak se oběsil.

Muž, který měl ubodat matku čtyř dětí je ve vazbě
07.08.
Vražda v Ostravě

Partner měl ubodat matku čtyř dětí! Přiznal se a jde do vazby

Soud v Ostravě poslal do vazby 41letého muže, který měl podle policistů minulý pátek po hádce ubodat matku čtyř dětí. Žena na následky zranění v nemocnici zemřela.

Útok v německém Hamburku
aktualizováno 28.07.
Motiv je neznámý

Útok v německém supermarketu: Jeden ubodaný, čtyři zranění

Jednoho mrtvého a čtyři zraněné si dnes vyžádal útok nožem v supermarketu v severoněmeckém velkoměstě Hamburku. Pachatele policie zadržela na útěku během půl hodiny, informoval bulvární deník Bild. Motiv jeho činu je zatím neznámý.

Eriku na dovolené zavraždil přítel - 1
26.07.
Prázdninový horor

Záhadná smrt Eriky na dovolené: Už je jasno! Ubodali ji kvůli špíně

Dovolená v turistickém ráji se změnila v tragédii. V hotelovém pokoji zemřela 28letá Erika, která byla na prázdninách s přítelem Dimitrim. Ten na policii vypověděl, že je přepadli lupiči. Jenže se ukázalo, že to bylo úplně jinak!

Mladík zavraždil nevlastního bratra
aktualizováno 19.07.
Rozhodnutí soudu

Mladíka obviněného z vraždy bratra (8) poslal soud do vazby

Opavský soud dnes poslal do vazby devatenáctiletého mladíka, který čelí obvinění z vraždy svého nevlastního osmiletého bratra.

Vražda - ilustrační
aktualizováno 18.07.
Tragédie na Opavsku

Mladík (19) zavraždil nevlastního bratra (†8)! Policie už ho obvinila

Kriminalisté obvinili devatenáctiletého mladíka z Opavska z vraždy osmiletého chlapce. Podle sousedů šlo o nevlastní sourozence, kteří se nepohodli. Mladík měl bratříčka ubodat.