Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

David Clark s manželkou, kterou ubodal
aktualizováno včera 09:50
Dostal doživotí

Manželka muži řekla, že má malý penis. Chladnokrevně se pomstil

Doživotí - tak zní verdikt pro realitního makléře Davida C. (49), který ve Velké Británii ubodal svou manželku Melanii (44) po hádce v opilosti. Kromě toho, že muže rozzuřil ženin výrok o velikosti jeho přirození, mu vadila i její lesbická aférka.

Norská policie
10.07.
Měli spolu dceru

V Norsku zemřela Češka! Ubodal ji otec jejího dítěte

27letá Češka podlehla v Norsku bodným zraněním, které jí způsobil 51letý krajan, se kterým měla dceru. Muž už byl obviněný z vraždy.

Msta z lásky
aktualizováno 03.07.
vyšetřování vraždy

Žena opustila milence, ve vzteku jí ubodal manžela před očima!

Kriminalisté v Brně šetří otřesný případ vraždy, ze kterého viní sedmatřicetiletého muže. Ten měl o víkendu v ubytovně, kde žila jeho bývalá přítelkyně, ubodat jejího manžela. Podle policie se muž nedokázal smířit s koncem milostného poměru, během kterého manželka oběti otěhotněla.

Prásk.tv píše:

Delroy Forrester - 1
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Rodinná tragédie
aktualizováno 26.06.
horor v německu

Rodinný masakr: Mámu a tři děti zavraždili, otec vypadl z okna!

Strašlivou rodinnou tragédii v současné době šetří policisté v bavorském Gunzenhausenu. Nad ránem se tu v jednom z bytů našla mrtvá těla ženy a tří malých dětí. Pod balkonem pak ležel muž (otec dětí), který nyní bojuje o život v nemocnici.

Napadení nožem - 1
11.06.
Napadení v parku

Útočník v západním Německu v parku ubodal teenagerku (15)!

Západoněmeckým městem Viersen otřásá ubodání teprve patnáctileté dívky v parku v centru města. Policisté ovšem po pachateli nemuseli pátrat dlouho, záhy se jim totiž přihlásil podezřelý muž.

Rychlovlak - ilustrační foto
10.06.
Byl prý frustrovaný

V japonském rychlovlaku ubodal muž pasažéra! Dvě ženy zranil

Nejméně jednoho mrtvého a dva zraněné si vyžádal útok nožem v rychlovlaku v Japonsku. Útočníka zadržela policie o zastávku později. Motiv zatím není znám, muž si prý vybíral oběti náhodně.

Za ubodání družky dostal trest 17 let
aktualizováno 01.06.
rozhodnutí soudu

Žena schytala při amoku celkem 26 ran, odsouzený dostal 17 let

Krajský soud v Ostravě poslal Zdeňka Bureše, který loni v srpnu podle obžaloby ubodal svou družku a matku čtyř dětí, na 17 let do vězení. Rozsudek zatím není pravomocný.

Vrah ubodal partnerku
aktualizováno 21.05.
Vražda na Kroměřížsku

Žárlivý muž měl ženě zasadit šestnáct ran nožem. Dostal 17 let

Zlínský soud dnes poslal, zatím nepravomocně, na 17 let do vězení muže z Kroměřížska. Podle vyšetřovatelů vloni v dubnu brutálním způsobem ubodal svoji tehdejší partnerku. Důvodem měla být údajná nevěra.

Vrah, který zabil svou sestru
15.05.
Poslali ho do detence

Schizofrenik se vyhnul trestu za vraždu, v léčebně užíval drogy!

Velmi nebezpečného muže okresní soud v Kroměříži poslal z psychiatrické léčebny do zabezpečovací detence. 30letý muž zabil podle policie velmi brutálním způsobem svou sestru. Stalo se to ve Zlíně. Jenomže lékařské posudky ukázaly, že byl v době činu nepříčetný. Nemůže tak skončit ve vězení.

Smrt sedmileté dívenky v Rakousku
aktualizováno 15.05.
Vražda ve Vídni

Dívku (7) ubodali a hodili do smetí. Mámě nechala vzkaz ke Dni matek

Rakušany šokovala brutální vražda sedmileté dívky z Vídně. Holčička se ztratila v pátek odpoledne z dětského hřiště. V sobotu ráno našli popeláři v kontejneru mrtvé zabalené tělíčko. Sedmiletá Hadishat byla zavražděna. V úterý ráno se policistům podařilo dopadnout pachatele.