Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena ubodala expřítele
aktualizováno 07.03.
skončila ve vazbě

Dívka vytáhla na expřítele nůž! Když ho ubodala, šla se přiznat

Soud v Novém Jičíně poslal do vazby teprve osmnáctiletou dívku, která v neděli zavraždila sedmatřicetiletého muže. Ten zemřel poté, co ho několikrát bodla nožem. Teď jí hrozí až osmnáct let vězení.

Márnice
06.03.
natočil to na video

Štvete manžela? Takhle skončíte! vzkázal muž, který zabil svou ženu

Pokud budete štvát svého manžela, takhle dopadnete, tvrdil na videu zakrvácený muž (41), který jen krátce předtím ubodal svou ženu (37). Muž původem ze Sýrie manželku několikrát bodl do krku.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.03.
loupežná vražda

Otřesné detaily vraždy manželů na Písecku. Vrazi šli po penězích

Lednovou vraždu staršího páru z Písecka mají na svědomí muž a žena ze Slovenska. V mobilním domě v Dobešicích je ubodali kvůli zisku. Za loupežnou vraždu jim hrozí až doživotní vězení a oba jsou ve vazbě. Potvrdili to policisté na páteční tiskové konferenci.

Prásk.tv píše:

Delroy Forrester - 1
čtěte o tématu ubodání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Diana Bestuzhev
20.02.
nechtěla žít

Diana (17) přežila pád ze 14. patra. Potom se ubodala nožem

Diana Bestuzhevová z Moskvy snila o tom, že se stane herečkou, až dokončí střední školu. Její sen se však rozplynul, když se s ní rozešel přítel. Dívka se začala utápět v depresi, která vyústila v sebevraždu. Poté, co skočila ze 14. patra a jako zázrakem přežila, se zvedla, odešla zpátky do domu a ubodala se nožem.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 17.02.
Vražda na Písecku

Dvojice měla ubodat manžele, jsou ve vazbě. Žena pár znala!

Dvojice, zadržená v Rumunsku za vraždu manželů na jihu Čech, už je ve vazbě. Podle vyšetřovatelů obviněná žena zavražděný pár znala, motiv ale policie zatím nezveřejnila.

Ubodal manželku přímo v policejním autě
aktualizováno 03.02.
nečekaný útok

Svou ženu ubodal přímo v autě policistů, před soud jdou i oni

Když paní Ľubica nastupovala do policejního auta, myslela si, že už se jí nemůže nic stát, ani tam ji ale policisté nedokázali uchránit před jejím agresivním manželem. Ten se na ni vrhl a přímo v autě ji ubodal. Dva policisté teď budou muset vysvětlovat, proč útoku nezabránili, oběma hrozí až dva roky ve vězení.

Vražda na Písecku
aktualizováno 22.01.
smrt manželů u Záhoří

Zvrat v případu vraždy! Syn našel ubodané rodiče, dopadli podezřelé

Policistům na jihu Čech se podařilo pokročit v případu dvojnásobné vraždy na Písecku. Manželský pár našel v mobilním domku nedaleko obce Záhoří syn, policie v pondělí oznámila, že zadržela dva podezřelé.

Útok v Liberci
aktualizováno 10.01.
Velký zvrat

Tvrdil, že je oběť, policisté ho ale obvinili z vraždy prodavačky!

Policie už zná vraha, který v Liberci ubodal prodavačku. Vyšetřování potvrdilo, že ženu zabil stejný člověk, který na místo přivolal policisty. Během vyšetřování se vydával za oběť a hrdinu.

Hospodský na Písecku ubodal hosta
aktualizováno 08.01.
Fatální hádka

Krvavý spor v hospodě: Hostinský ubodal na jihu Čech hosta!

V noci ze soboty na neděli jihočeští policisté vyjížděli do hospody v chatové oblasti na Písecku. Podle dosavadních informací to vypadá, že se tu hospodský pohádal s jedním z hostů a zaútočil na něj nožem.

Útok v Liberci
aktualizováno 05.01.
policejní manévry

Útočníci v libereckém obchodě ubodali ženu. Jsou na útěku!

Dvojice mužů zaútočila v pátek ráno nožem na muže a ženu v prodejně potravin ve Vratislavicích nad Nisou. Žena následkům zranění na místě podlehla, muž skončil ve vážném stavu v nemocnici. Po útočnících pátrá policie.