Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Vysokého Mýta - 2
aktualizováno 26.10.
Tragická nehoda

Dodávka s osmi lidmi vletěla pod kamion. Jeden člověk zemřel

K vážné dopravní nehodě došlo krátce před půl šestou na silnici I. třídy číslo 35 mezi Vysokým Mýtem a Litomyšlí. Za Vysokým Mýtem se čelně srazila dodávka s kamionem. Jeden člověk zemřel, další utrpěli vážná zranění.

Smrtelná nehoda na D2 - 2
23.10.
Tragická nehoda

Dodávka narazila zezadu do kamionu. Spolujezdec zemřel

Vážná nehoda uzavřela v pondělí odpoledne sjezd z dálnice D2 u Břeclavi. Do kamionu zezadu narazila do kamionu. Řidič byl jen lehce zraněn, spolujezdec ale utrpěl vážná zranění, ve voze byl navíc zaklíněn. I když záchranáři nasadili vrtulník, který jej měl co nejrychleji přepravit do nemocnice, muž zraněním podlehl.

Tragická nehoda na Slovensku - 4
aktualizováno 17.10.
Smrt ošetřovatelek

Slovensko pláče: Pomáhaly jiným, teď neuvidí vyrůstat vlastní děti

Slovensko se vzpamatovává z tragické nehody, která v sobotu ráno šokovala celou zemi. Při srážce kamionu a mikrobusu zahynuli na místě řidič dodávky a šest žen, které se vracely z Rakouska, kde pracovaly jako ošetřovatelky. Sedmá žena zemřela v nemocnici. Doma po nich zůstalo dohromady 12 dětí.

Prásk.tv píše:

Princezna Diana - 1
čtěte o tématu tragická nehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Tragická nehoda u Ružomberoku - 3
aktualizováno 02.10.
Nehoda na Slovensku

Tragická nehoda: Zemřel mladý pár a ani ne měsíční miminko

Severním Slovenskem otřásla v noci na pondělí tragická nehoda. Při srážce s kamionem zemřeli třicetiletý Martin, jeho o rok starší partnerka a ani ne měsíční dítě. Proč k nehodě došlo, policisté vyšetřují.

Tragická nehoda u Písku - 2
aktualizováno 28.09.
Tragická nehoda

Motorka a auto se u Písku srazily při předjíždění. Zemřeli dva lidé

Vážná dopravní nehoda zastavila ve středu večer provoz na silnici I/20 mezi Pískem a Českými Budějovicemi. V obci Semice narazila motorka zezadu do osobního vozu. Motorkář i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
aktualizováno 18.09.
Nehoda na Slovensku

Tragická srážka s autobusem: Zemřel mladý pár a dvě děti (2 a 4)

V neděli před 18. hodinou došlo k tragické nehodě u města Šahy na jihu Slovenska. Na silnici I. třídy se čelně srazily autobus a osobní auto. V osobáku cestovali čtyři lidé. Mladý pár a malé děti. Všichni čtyři při nehodě zemřeli.

Krásnou Viktorii zabila ve sprše elektřina - 4
10.09.
šílená nehoda

Pavel chtěl Viktorii požádat o ruku, na dovolené se stala tragédie

Měla to být dovolená, na kterou nikdy nezapomenou. Dovolená, na které třiadvacetiletý Pavel požádá svojí osmnáctiletou přítelkyni o ruku. Jenže chvíli před tím, než se to Pavel chystal udělat, se stala strašlivá tragédie. Mladou Viktorii zabil při sprchování elektrický proud.

Nehoda u obce Drmoul
aktualizováno 05.09.
galerie tragická nehoda

Smrtelná nehoda: Dodávka se na Chebsku čelně srazila s kamionem

Úterní odpoledne poznamenala tragická nehoda, při které se na Chebsku srazila dodávka s kamionem. Nehodu nepřežil jeden z řidičů. Kvůli vyšetřování je komunikace mezi obcemi Drmoul a Trstěnice uzavřena.

Bungee jumping
02.07.
TRAGICKÁ NESHODA

Špatná angličtina instruktora stála dívku život! Skok nepřežila

Mladá Vera Molová chtěla zažít adrenalin při skoku z mostu. Tento zážitek pro ni však bohužel dopadl tragicky. Špatné instrukce stály dívku život!

Smrtelná dopravní nehoda
aktualizováno 29.05.
Tragická nehoda

Peugeot nedal přednost, octavia ho odmrštila pět metrů daleko

K tragické nehodě vyjížděli v neděli odpoledne záchranáři v Plzeňském kraji. Řidič modrého peugeotu zřejmě nedal přednost bílé octavii. Po srážce jej octavia odhodila několik metrů daleko. Záchranáři mu už nedokázali pomoci.