Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stávková pohotovost ve Škoda Auto
27.07.
Rekordní výroba

Automobilkám v Česku se daří, padl rekord v počtu nových vozů

V Česku se v letošním prvním pololetí vyrobilo rekordních 756 468 osobních aut, což je meziročně o 5,1 procenta víc. Tempo růstu ale proti loňsku zvolnilo.

Hasičské auto
28.02.
nabídka automobilů

Hasiči levně prodávají nepotřebný majetek, nabízí i požární vůz

Hasičský sbor Jihomoravského kraje rozprodává nepotřebný majetek a v druhém kole navíc snížil cenu o 30%. Jedná se převážně o osobní a nákladní automobily a příslušenství. Jedná se o použité věci, čemuž odpovídá i nízká minimální cena.

Vraky v ulicích
aktualizováno 26.02.
co s nimi?

Proč je neodtáhnou? Ulice blokují vraky aut a strážníci to neřeší!

Desítky nepojízdných vozů a vraků blokují ulice a cesty v českých městech. Místo toho, aby byly odtaženy, to nikoho nezajímá. Strážníci městské policie pokutují hlavně pojízdné vozy a ty nepojízdné dělají vrásky spíše řidičům a místním obyvatelům. Některé stojí i v modrých zónách nebo na hlavních dopravních tepnách.

Prásk.tv píše:

Chyba v provozování auta
čtěte o tématu automobily na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Autobazar
12.07.
ojeté vozy

Pár jednoduchých triků, jak udržet hodnotu svého auta

Dodržujte následující rady a nebudete na dalším prodeji svého ojetého auta tolik tratit.

Dopravní kolaps
aktualizováno 09.07.
nekonečné kolony

Kdo to vymyslel? Kvůli cyklistům stáli řidiči čtyři hodiny v kolonách

Až 4 hodiny čekání v desetikilometrové koloně - to dnes zažívali řidiči, kteří jeli v Praze po Strakonické a to v obou směrech. Někteří kvůli dopravnímu kolapsu zmeškali svatbu a v autech bez klimatizace popojíždění na rozpáleném asfaltu vůbec neutíkalo. O to více byli naštvaní, když se dozvěděli důvod - magistrát uzavřel ulici kvůli cyklo závodu - navíc v den, kdy zároveň probíhá rekonstrukce silnice.

Výstava Automobily Rolls-Royce
aktualizováno 21.04.
FOTO+VIDEO

Luxus na kolech: Historické vozy Rolls-Royce jsou k vidění v Praze!

V Národním technickém muzeu v Praze je až do 3. května k vidění unikátní výstava automobilů Rolls-Royce. Tři historické vozy značky Rolls-Royce a jeden vůz Bentley jsou vystaveny díky úzké spolupráci s českou sekcí Rolls-Royce Enthusiasts‘ Club.

Výstava Automobily Jawa - 14
05.02.
výstava

OBRAZEM: Národní technické muzeum vystavuje unikátní automobily Jawa!

Motocykly JAWA zná v Česku takřka každý. Málokdo ale ví, že pod stejnou značkou byly vyráběny i osobní automobily. Dnes jsou velmi vzácné a do 19. dubna je můžete vidět na výstavě v pražském Národním technickém muzeu.

Kampaň na podporu používání bezpečnostních pásů
20.09.
VIDEO

Nepoužíváte v autě pásy? Tahle sexy kampaň vás donutí

Patříte mezi ty řidiče, kteří stále odmítají nebo zapomínají používat při jízdě bezpečností pásy? Nová kampaň jednoho rumunského autoklubu vás přesvědčí. Podívejte se na video.

Dražby automobilů
aktualizováno 28.07.
auta za zlomek ceny

Exekutoři rozprodávají auta: Bavorák za 25 tisíc, focus za 14

Jednou z finančně zajímavých možností, jak přijít k novému autu, může být jeho koupě z exekutorských dražeb. Dnes vám přinášíme výběr aut, která lze na takových aukcích koupit.

Dražby
aktualizováno 03.06.
výhodná koupě

DRAŽBA AUT Z EXEKUCÍ: Porsche, Mercedesy i jeřáb za hubičku!

Dražby jsou příležitostí, jak přijít k dobré koupi. Tentokrát jsme pro vás vybírali z nabídky exekuovaných automobilů. Najdete tam dobré i horší kousky...