Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maddie Mccann
14.01.
Vyšetřuje to policie

Detektiva, který hledal Maddie, našli mrtvého! Dům byl od krve

Detektiva Kevina Halligena, který hledal i ztracenou Maddie McCannovou, našli mrtvého. Bezvládné tělo objevili v jeho domě, zdi i podlaha byly údajně celé od krve. Policie označila smrt za podezřelou a začala ji vyšetřovat.

Harriet Brooke, Madeleine McCann
aktualizováno 27.11.
jsou si podobné

Jsem ztracená Maddie, tvrdí krásná studentka a má prý důkaz

Harriet Brookesová, studentka z Manchesteru tvrdí, že je ztracenou Maddie McCannovou, která zmizela během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007. Své tvrzení v žertu rozšířila po sociálních sítích a jako důkaz uvedla mateřská znaménka, která má na stejných místech jako zmizelá Maddie.

Maddie McCannová
24.11.
nečekaný zvrat

Ztracená Maddie: Záhadná žena ve fialovém promluvila!

Detektivové v souvislosti se zmizením Maddie McCannové pátrají po záhadné "ženě ve fialovém". Podle kriminalisty, který nezvěstnou Britku roky hledal, pátrají po Luise Todorové. Tu ale vypátrala britská média. Žena popřela, že by o osudu Maddie věděla.

Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Madeleine McCann
aktualizováno 20.11.
dlouhé pátrání

Ztracená Maddie: Detektivové už ví, kdo je žena ve fialovém!

Detektivy, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odvedly poslední stopy do Bulharska. Vyšetřovatelé se snažili odhalit totožnost "ženy ve fialovém", kterou viděla svědkyně u hotelu, ze kterého malá Angličanka zmizela. Už ví, o koho se jedná.

Maddie McCannová
aktualizováno 05.11.
klíčová osoba

Detektivové mají stopu v pátrání po Maddie! Odjeli do Bulharska

Detektivové, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odjeli do Bulharska. Hledají "ženu ve fialovém" – manželku usvědčeného pedofila. Po letech se jim podařila zjistit její identita a nyní i místo možného pobytu.

Rodiče Madeleine McCann
10.10.
pátrání po svědkyni

Lidé nás nenávidí čím dál víc, přiznal otec zmizelé Maddie

Britští detektivové uveřejnili, kdo je "extrémně důležitý člověk", po kterém nově pátrají. Hledají ženu, která v době zmizení malé Madeleine žila v blízkosti místa, kde dívenka v květnu roku 2007 zmizela. Zatímco rodičům malé Maddie svitla nová naděje, musí se potýkat s nenávistnými vzkazy, které jim denně posílají lidé přes sociální sítě.

Madeleine McCann
aktualizováno 02.10.
prodloužené pátrání

Naděje pro ztracenou Maddie: Policie má důležitou stopu!

Britští vyšetřovatelé, kteří pátrají po více než deset let nezvěstné Maddie McCannové, mají novou stopu. Vyhlásili pátrací akci po velmi "důležitém člověku".

Rodiče Madeleine McCann
aktualizováno 12.05.
ztracená dívka

Maddie by dnes oslavila 14 let. Rodina poslala dojemný vzkaz

Rodiče pohřešované Maddie McCannové poslali své dceři vzkaz k narozeninám na sociálních sítích. V pátek by totiž s rodinou oslavila čtrnácté narozeniny. I když nikdo neví, jestli je dívka ještě naživu, čekají na ni doma dárky.

Rodiče Madeleine McCann
aktualizováno 03.05.
děsivé teorie

10 let bez Maddie! "Stále jí kupuju dárky k narozeninám," říká matka

Případ ztracené Maddie zůstává záhadou i po deseti letech. Pátrání už stálo miliony liber, ale nepřineslo výsledky. Existuje několik teorií, co se mohlo dívce stát. Její rodiče v rozhovoru řekli, "že nikdy nepřestanou pátrat". Věří, že jejich dcera žije.

Maddie McCannová
aktualizováno 18.04.
šokující chování

Chůva Maddie prolomila mlčení: Popsala děsivé chvíle zmizení

Dlouhé roky o událostech z osudného večera mlčela. Až nyní promluvila o zmizení tehdy tříleté Maddie, kterou několikrát hlídala při rodinném pobytu McCannových v portugalském letovisku, ze kterého holčička zmizela. V hotelu pracovala jako chůva.