Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman, Andrej Babiš
aktualizováno 11.01.
Volba prezidenta

"Voliči radit nepotřebují," řekl Babiš. Prozradil, komu dá hlas on

Předseda vlády Andrej Babiš bude v nadcházejících prezidentských volbách volit stávajícího prezidenta Miloše Zemana. Zdůraznil ale, že nejde o postoj hnutí ANO nebo apel na voliče.

Masturbace
aktualizováno 29.11.
tisková konference

Masturbace je zdravá, potvrdili experti! Pomáhá hlavně prostatě

Jak se říká, v životě masturboval snad každý. A kdo tvrdí, že ne, ten to dělá dodnes. V dnešní době se již nejedná o něco, za co by se měl člověk stydět. Lékařské kapacity navíc jasně potvrdili, že je i zdraví prospěšná.

Miloš Zeman
aktualizováno 06.11.
prezidentské volby

Miloš Zeman nasbíral 113 tisíc podpisů! Promluvil o svém zdraví

Prezident Miloš Zeman na tiskové konferenci potvrdil, že se bude ucházet o dalších 5 let na Pražském hradě. Jeho manželka Ivana, která volební tým vede, oznámila, že Zeman nasbíral celkem 113 038 podpisů občanů. Potřeboval přitom 50 tisíc.

Prásk.tv píše:

Podzimní program TV Nova - 5
čtěte o tématu tisková konference na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Jiří Ovčáček - 5
aktualizováno 24.10.
TK MLUVČÍHO PREZIDENTA

Hrad oznámil kdy a koho pověří prezident sestavením vlády

Oficiální zhodnocení výsledků voleb a dalších aktuálních témat nachystal na úterní dopoledne Pražský hrad. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček oznámil, jaké budou prezidentovy další kroky.

Tisková konference ANO - 3
aktualizováno 21.10.
Vítěz voleb

VIDEO: Podívejte se, jak Babiš děkoval voličům i svému PR týmu

Andrej Babiš dorazil do volebního štábu hnutí ANO se zpožděním, zato ve skvělé náladě. Jeho strana zvítězila ve volbách s velkým náskokem, na tiskové konferenci pak poděkoval voličům i svému týmu. Doufá v brzké sestavení vlády a dobrou spolupráci v koalici.

Tomio Okamura
aktualizováno 21.10.
Záhadný mladík

Okamura překvapil! Po jeho boku se objevil tajemný muž s knírem

Strana Tomia Okamury je jedním z překvapení letošních voleb. Svoboda a přímá demokracie překročí deset procent, což dělá stranickému lídrovi obrovskou radost. Voliče ale zarazil mladík, který se objevil při tiskové konferenci po jeho boku. Kdo to je?

Zeman, Sobotka, Babiš a Štěch
aktualizováno 05.05.
Anketa Demise vlády

Hrad zpochybnil odvolání Babiše, senátoři hrozí Zemanovi žalobou

Hrad zpochybnil, jestli je odvolání Andreje Babiše, které dopoledne prezidentovi poslal premiér Bohuslav Sobotka, správně napsané. Sobotka totiž navrhoval termín, ke kterému měl Zeman Babiše odvolat. Na to podle Hradu nemá právo.

NASA chystá konferenci k objevu oceánu mimo Zemi
aktualizováno 13.04.
hledání života

Měsíc Saturnu má skoro všechny ingredience pro vznik života

Americká vesmírná agentura NASA svolala na čtvrteční den tiskovou konferenci, na které oznámila významný objev při výzkumu oceánů mimo Zemi. Na konferenci odborníci zveřejnili, že na Enceladu a Europě jsou skoro všechny ingredience, které by mohly umožnit vznik života mimo Zemi.

Miloš Zeman oznamuje kandidaturu - 1
aktualizováno 10.03.
Tisková konference prezidenta

Miloš Zeman oznámil, proč bude kandidovat. Nepovede kampaň!

Miloš Zeman na mimořádné tiskové konferenci z Pražského hradu oznámil, že znovu půjde do prezidentské volby. Zminil důvody pro i proti, které při svém rozhodování zvažoval. Slíbil, že nebude útočit na své protivníky a nepovede žádnou předvolební kampaň.

Slovenský premiér Fico a Richard Sulík
01.03.
Drogová hádka

Slovenská politická scéna vře, premiéra obvinili z braní drog

Slovenskou politickou scénu prý ovládají drogy. Alespoň se z toho navzájem obviňují premiér Fico a předseda opoziční strany Svoboda a Solidarita Sulík. Na tiskových konferencích si dokonce posílají tajemné vzkazy.