Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděný misionář
21.11.
Izolovaný kmen

Mladík chtěl vidět domorodce. Zastřelili ho šípy a odvlekli

Jakmile americký misionář vstoupil na indický ostrov Severní Sentinel, domorodci ho zastřelili několika šípy. Kmen žije na ostrově úplně odříznutý od civilizace a jakýkoliv kontakt s ním je nezákonný.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 3
aktualizováno 31.10.
189 LIDÍ NA PALUBĚ

Experti vyšetřují pád letadla: TŘI TEORIE, co se mohlo stát

V Indonésii stále probíhají záchranné a pátrací akce po obětech leteckého neštěstí, při kterém mělo zahynout všech 189 lidí na palubě. Byli najati také experti, kteří se snaží najít příčinu pádu letadla.

Muž, který přežil pád letadla v Indonésii
30.10.
Pád letadla

Muž unikl smrti o pár hodin. Uvízl v zácpě, do letadla nenastoupil

Indonésie se stále vzpamatovává z pádu letadla, které se zřítilo v pondělí u ostrova Jáva do moře. Na palubě bylo 189 lidí, nehodu nejspíš nikdo nepřežil. Obrovské štěstí měl však úředník Sony Setiawan, který unikl smrti jen o pár hodin. Většinou cestuje právě touto linkou i ve stejném čase. Úředník se však zdržel v zácpě a musel letět jiným letadlem. Jeho kamarádi bohužel takové štěstí neměli.

Prásk.tv píše:

Premiérový Robinsonův ostrov od 5. února na Nově - 2
čtěte o tématu ostrov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 5
aktualizováno 29.10.
Tragická nehoda

V Indonésii se zřítilo letadlo se 189 lidmi! Nehodu asi nikdo nepřežil

Letadlo indonéské společnosti Lion Air z Jakarty na Sumatru v pondělí krátce po startu havarovalo a zřítilo se do moře u ostrova Jáva. Při nehodě pravděpodobně zahynulo všech 189 lidí na palubě. Uvedl to indonéský úřad pro pátrací a záchranné operace, který ani po několika hodinách nemá žádné důkazy o možných přeživších. Nalezeny byly naopak první pozůstatky těl obětí, sdělil úřad.

Zemětřesení na Zakyntosu - 1
aktualizováno 26.10.
Otřesy na Zakynthosu

Oblíbenou destinaci zasáhlo zemětřesení! Město je bez proudu

Zemětřesení o síle 6,8 stupňů Richterovy stupnice zasáhlo řecký ostrov Zakynthos. Odřízlo dokonce hlavní město od elektrického proudu.

Ostrůvek Katinka
19.10.
Bydlení na samotě

Malý ostrůvek s domem je na prodej. Zajistí naprosté soukromí

Milovníci soukromého bydlení si přijdou na své. V americkém Wisconsinu je na prodej ostrov s třípatrovým domem. Součástí je i vlastní molo a les, který dům obklopuje. Budoucí majitelé si mohou vychutnávat každý den výhled na jezero ve všech koutech ostrova.

Záplavy na Mallorce
aktualizováno 11.10.
potopa na mallorce

Dovolená se změnila v tragédii: Manžele smetla vlna, našli je mrtvé

Nejméně patnáct obětí má na svědomí blesková povodeň na Mallorce. Je mezi nimi i britský pár nebo matka, která se snažila zachránit své děti. Dva lidé se stále pohřešují.

Erupce stratovulkánu Soputan v Indonésii
aktualizováno 03.10.
masivní erupce

Nejdřív zemětřesení a tsunami, pak v Indonésii vybuchla sopka!

Indonésii postihuje jedna katastrofa za druhou. Po zemětřesení, při kterém zemřelo přes 1200 lidí, a následné vlně tsunami vybuchl na ostrově Sulawesi vulkán Soputan. Prach a popel z erupce se vznesl do zhruba 4 kilometrů, kolem sopky byla vytyčena bezpečnostní zóna.

Zemětřesení a tsunami v Indonésii na ostrově Sulawesi
02.10.
6,3 stupně

Indonésií otřáslo další silné zemětřesení, země žádá o pomoc

Indonésii zasáhlo další silné zemětřesení o síle 6,3 stupně Richterovy škály. Je to jen několik dní po předchozím zemětřesení, při kterém zemřelo přes 800 lidí a stále probíhají záchranné práce. V tomto případě zatím naštěstí oběti hlášeny nejsou.

Zemětřesení zasáhlo Indonésii - 3
aktualizováno 29.09.
Přírodní katastrofa

Tsunami v Indonésii má přes 400 obětí. Řadu těl našli na pláži

Nejméně 400 mrtvých si vyžádaly dvě zemětřesení a tsunami, které v pátek zasáhly indonéský ostrov Sulawesi. Více jak 350 lidí je zraněných. Přírodní živly také připravily o domov tisíce lidí.