Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ostrůvek Katinka
19.10.
Bydlení na samotě

Malý ostrůvek s domem je na prodej. Zajistí naprosté soukromí

Milovníci soukromého bydlení si přijdou na své. V americkém Wisconsinu je na prodej ostrov s třípatrovým domem. Součástí je i vlastní molo a les, který dům obklopuje. Budoucí majitelé si mohou vychutnávat každý den výhled na jezero ve všech koutech ostrova.

Záplavy na Mallorce
aktualizováno 11.10.
potopa na mallorce

Dovolená se změnila v tragédii: Manžele smetla vlna, našli je mrtvé

Nejméně patnáct obětí má na svědomí blesková povodeň na Mallorce. Je mezi nimi i britský pár nebo matka, která se snažila zachránit své děti. Dva lidé se stále pohřešují.

Erupce stratovulkánu Soputan v Indonésii
aktualizováno 03.10.
masivní erupce

Nejdřív zemětřesení a tsunami, pak v Indonésii vybuchla sopka!

Indonésii postihuje jedna katastrofa za druhou. Po zemětřesení, při kterém zemřelo přes 1200 lidí, a následné vlně tsunami vybuchl na ostrově Sulawesi vulkán Soputan. Prach a popel z erupce se vznesl do zhruba 4 kilometrů, kolem sopky byla vytyčena bezpečnostní zóna.

Prásk.tv píše:

Premiérový Robinsonův ostrov od 5. února na Nově - 2
čtěte o tématu ostrov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Zemětřesení a tsunami v Indonésii na ostrově Sulawesi
02.10.
6,3 stupně

Indonésií otřáslo další silné zemětřesení, země žádá o pomoc

Indonésii zasáhlo další silné zemětřesení o síle 6,3 stupně Richterovy škály. Je to jen několik dní po předchozím zemětřesení, při kterém zemřelo přes 800 lidí a stále probíhají záchranné práce. V tomto případě zatím naštěstí oběti hlášeny nejsou.

Zemětřesení zasáhlo Indonésii - 3
aktualizováno 29.09.
Přírodní katastrofa

Tsunami v Indonésii má přes 400 obětí. Řadu těl našli na pláži

Nejméně 400 mrtvých si vyžádaly dvě zemětřesení a tsunami, které v pátek zasáhly indonéský ostrov Sulawesi. Více jak 350 lidí je zraněných. Přírodní živly také připravily o domov tisíce lidí.

Medvěd Kodiak
aktualizováno 20.09.

VÍKEND: Po stopách největšího hnědého medvěda planety

Teď Vás vezmeme na neuvěřitelnou cestu. Na ostrov o němž možná řada z Vás do nedávna vůbec neslyšela. A když, tak si spíš jeho název spojila s něčím úplně jiným.

Zemětřesení na Lomboku 2
aktualizováno 29.07.
Přírodní katastrofa

Populární destinaci v Indonésii zasáhlo zemětřesení! 14 mrtvých

Silné zemětřesení o síle 6,4 stupně Richterovy škály zasáhlo ostrov Lombok, populární dovolenkovou destinaci v Indonésii. Ostrov sousedí také se známějším Bali. Při tragédii zemřelo nejméně 14 lidí, dalších zhruba 160 je zraněných. Podle dosavadních informací ministerstva zahraničí se událost nedotkla žádného českého turisty.

Skupina českých turistů ztroskotala na Elbě
aktualizováno 22.07.
dlouhé čekání

Pekelná dovolená! Česi ztroskotali u Elby, na pomoc stále čekají

Už skoro týden živoří skupina českých turistů u ostrova Elba v Itálii. Jejich výletní loď tam najela na mělčinu a italské úřady ani český konzulát jim za celou tu dobu nedokázaly pomoc. Turisté tak musejí přespávat na pláži a dochází jim peníze i zásoby.

Ug Wilson
aktualizováno 29.06.
masakr v chorvatsku

Útok na Jadranu natočila kamera! Policie zveřejnila detaily vraždy

Chorvatský soud se rozhodl uvalit vazbu na Brita (25) zadrženého za brutální vraždu před nočním klubem na ostrově Pag. Douglas C. podle vyšetřovatelů ubodal svého o rok staršího známého, další dva lidi zranil. Pak se pokusil prchnout ze země, na letišti ve Splitu ho ale zadržela policie. Ta má kromě jiného k dispozici i záběry z kamery, která celý incident zachytila.

Vražda v Chorvatsku
28.06.
dopadli podezřelého

Svědci o masakru v Chorvatsku: Jeden ležel, druhý byl pokrytý krví

Chorvatská policie ve čtvrtek ráno zadržela muže podezřelého z brutální vraždy turisty (26) na ostrově Pag. Podle tamního ministra vnitra má jít o mladého Brita, který se pokoušel po útoku poblíž nočního klubu na oblíbené pláži prchnout ze země. Zadržen byl při letištní kontrole ve Splitu.