Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

Záchrana života v přímém přenosu z helmy hasiče
aktualizováno 21.12.
video skvělá spolupráce

Záchrana řidiče v přímém přenosu. Drama natočila kamera v helmě

Díky souhře jednotek Integrovaného záchranného systému i pomoci projíždějících řidičů se v pondělí podařilo zachránit život muži, který byl po nehodě v bezvědomí a nedýchal. Celou záchrannou akci zachytila kamera na helmě jednoho z hasičů. Podívejte se, jak jednotky spolupracují a bojují s neúprosným časem na těchto dramatických záběrech.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Prásk.tv píše:

Muž chtěl ukrást dítě z košíku
čtěte o tématu záběry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.

Úplné zatmění Slunce 21. srpna 2017
aktualizováno 22.08.
foto + video unikátní podívaná

Úplné zatmění Slunce: Unikátní záběry z Ameriky vyrážejí dech!

Lidé ze všech koutů světa díky moderním technologiím v pondělí napjatě sledovali úplné zatmění Slunce. Američané, kteří jedinečnou událost mohli sledovat na vlastní oči, nyní sdílejí unikátní záběry z večera. A je to opravdu nádhera!

Teroristický útok v Barceloně
aktualizováno 17.08.
teroristický útok

Krvavý útok v Barceloně: Sociální sítě plní strašlivá videa ze srážky

Po strašlivém incidentu v Barceloně, při kterém dodávka vletěla přímo do davu lidí, nejméně 13 jich zabila, další desítky zranila, začala na sociálních sítích kolovat strašlivá videa, na kterých lidé leží bezvládně na zemi. Pozor, záběry obsahují nevhodný materiál.

2019228
07.07.
video 18+ poslední okamžiky

Srdcervoucí záběry: Vrtulník s nevěstou se zřítil cestou na svatbu

Vrtulník, který převážel nevěstu na svatbu, se zřítil do lesa. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva nehodu nepřežila, strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo od kněze. Nyní bylo zveřejněno skličující video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Video obsahuje záběry, které mohou být pro citlivé osoby nevhodné.

Noční záběry planety Země
19.04.
noční osvětlení

Úžasné video: Podívejte se, jak vypadá planeta Země po setmění

Unikátní záběry planety zveřejnil Úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA). Nové video vykresluje noční aktivitu lidí pohledem z vesmíru. Snímky jsou z každého měsíce roku 2016, aby byl pohled co nejjasnější.

Krádež notebooku na Proseku
24.03.
Záběry kamer

V restauraci zapomněl drahý notebook! Tohle udělali nálezci

Policisté zveřejnily záběry kamer z rychlého občerstvení na pražském Proseku. Zachycují mladíka, který u stolu zapomněl batoh s notebookem a dalšími cennostmi. O chvíli později ho odnáší trojice lidí, které teď hledá policie. Neviděli jste je?

Zavražděná britská turistka
aktualizováno 16.03.
VIDEO Brutální napadení

Kamery zachytily turistku chvíli před smrtí. Vrah jí byl v patách

Na internetu se objevilo děsivé video, které ukazuje poslední chvíle turistky Danielle. Na záběrech jde indickou ulicí s mužem, kterého policie identifikovala jako jejího vraha. Dívku našli mrtvou v kaluži krve, mladík ji navíc před vraždou znásilnil.