Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrtulník Robinson R44 Raven
aktualizováno 06.09.
Minuty před pádem

Chvíle před havárií: Vrtulník se motal nad plzeňskými střechami!

Na twitteru se objevilo přibližně půlminutové video, které podle všeho zachycuje let malého vrtulníku Robinson nad plzeňskými střechami jen pár minut před tím, než se stroj zřítil na průmyslovou halu. V troskách zemřela čtyřčlenná posádka.

Šárka na slovenských horách
16.08.
anketa krása, nebo hřích?

Fotka Češky způsobila skandál na Slovensku! "Přehnala to," šílí lidé

Český pár dokázal jedinou fotografií ze slovenských hor vyvolat na sociálních sítích pořádný poprask. Polonahá Šárka zapózovala u kříže na vrcholu Velkého Rozsutce, výsledný snímek rozdělil Slováky na dva znepřátelené tábory.

2166017
aktualizováno 24.07.
PERFEKTNÍ ZÁSAH

Strážníci dostali čtyři výtržníky! V poutech byli za pár minut! VIDEO

Čtyři muže zadrželi strážníci Městské policie na Jižním městě v Praze. Výtržníci ukradli v obchodě lahev alkoholu, poničili vybavení prodejny a porvali se s ochrankou. Strážníci všechny čtyři agresory ihned zadrželi. Záběry ze zákorky policie zveřejnila.

Prásk.tv píše:

Policista zbil svou dceru
čtěte o tématu záběry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Při pádu letadla zemřeli v JAR dva lidé
18.07.
Děsivé záběry

Pasažér natočil pád letadla! "Proč se to tak třese?" ptali se lidé

Dramatický moment, kdy začalo hořet křídlo, natočili cestující na palubě mobilem. Letadlo sebou divoce házelo, než se zřítilo nedaleko Pretorie. Dva lidé zemřeli a dva piloti zůstávají v kritickém stavu.

Brutální útok psa v Buzanech
aktualizováno 21.04.
obavy z útoků

Smečka psů může zabíjet! Lidé se bojí, natočili brutální záběry útoku

V Brozanech na Pardubicku začali policisté kvůli možnému týrání zvířat vyšetřovat muže, který má na zahradě nezvladatelnou smečku psů. Zvířata mu utíkají, neustále obtěžují sousedy a navíc můžou zaútočit na jiné psy nebo dokonce i na děti.

Předjíždění na plné
19.04.
slováci se baví

Řidič předjížděl přes plnou čáru, policie se mu vysmála! VIDEO

Slovenská policie vyvolala na facebooku pořádný rozruch. Na svém profilu zveřejnila video s neukázněným polským řidičem, který předjížděl přes dvě plné čáry. To bylo nebylo nic neobvyklého, kdyby však k videu nepřipojila i štiplavou poznámku. "Pojďme se tomu řidiči vysmát," vyzvali policisté.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Obchodní centrum v Kemerovu po požáru
28.03.
Požár v Rusku

Děsivé záběry z míst, kde zemřely desítky dětí! Zveřejnili první VIDEO

Záchranáři zveřejnili záběry z vyhořelého obchodního centra v sibiřském Kemerovu. Plameny strávily veškeré vybavení, zbyly jen kovové konstrukce. Emotivní reakce vyvolává především pohled do kinosálu, kde zemřely desítky dětí. Rusko ve středu drží státní smutek.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

Záchrana života v přímém přenosu z helmy hasiče
aktualizováno 21.12.
video skvělá spolupráce

Záchrana řidiče v přímém přenosu. Drama natočila kamera v helmě

Díky souhře jednotek Integrovaného záchranného systému i pomoci projíždějících řidičů se v pondělí podařilo zachránit život muži, který byl po nehodě v bezvědomí a nedýchal. Celou záchrannou akci zachytila kamera na helmě jednoho z hasičů. Podívejte se, jak jednotky spolupracují a bojují s neúprosným časem na těchto dramatických záběrech.