Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2166017
aktualizováno 24.07.
PERFEKTNÍ ZÁSAH

Strážníci dostali čtyři výtržníky! V poutech byli za pár minut! VIDEO

Čtyři muže zadrželi strážníci Městské policie na Jižním městě v Praze. Výtržníci ukradli v obchodě lahev alkoholu, poničili vybavení prodejny a porvali se s ochrankou. Strážníci všechny čtyři agresory ihned zadrželi. Záběry ze zákorky policie zveřejnila.

Při pádu letadla zemřeli v JAR dva lidé
18.07.
Děsivé záběry

Pasažér natočil pád letadla! "Proč se to tak třese?" ptali se lidé

Dramatický moment, kdy začalo hořet křídlo, natočili cestující na palubě mobilem. Letadlo sebou divoce házelo, než se zřítilo nedaleko Pretorie. Dva lidé zemřeli a dva piloti zůstávají v kritickém stavu.

Brutální útok psa v Buzanech
aktualizováno 21.04.
obavy z útoků

Smečka psů může zabíjet! Lidé se bojí, natočili brutální záběry útoku

V Brozanech na Pardubicku začali policisté kvůli možnému týrání zvířat vyšetřovat muže, který má na zahradě nezvladatelnou smečku psů. Zvířata mu utíkají, neustále obtěžují sousedy a navíc můžou zaútočit na jiné psy nebo dokonce i na děti.

Prásk.tv píše:

Policista zbil svou dceru
čtěte o tématu záběry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Předjíždění na plné
19.04.
slováci se baví

Řidič předjížděl přes plnou čáru, policie se mu vysmála! VIDEO

Slovenská policie vyvolala na facebooku pořádný rozruch. Na svém profilu zveřejnila video s neukázněným polským řidičem, který předjížděl přes dvě plné čáry. To bylo nebylo nic neobvyklého, kdyby však k videu nepřipojila i štiplavou poznámku. "Pojďme se tomu řidiči vysmát," vyzvali policisté.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Obchodní centrum v Kemerovu po požáru
28.03.
Požár v Rusku

Děsivé záběry z míst, kde zemřely desítky dětí! Zveřejnili první VIDEO

Záchranáři zveřejnili záběry z vyhořelého obchodního centra v sibiřském Kemerovu. Plameny strávily veškeré vybavení, zbyly jen kovové konstrukce. Emotivní reakce vyvolává především pohled do kinosálu, kde zemřely desítky dětí. Rusko ve středu drží státní smutek.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

Záchrana života v přímém přenosu z helmy hasiče
aktualizováno 21.12.
video skvělá spolupráce

Záchrana řidiče v přímém přenosu. Drama natočila kamera v helmě

Díky souhře jednotek Integrovaného záchranného systému i pomoci projíždějících řidičů se v pondělí podařilo zachránit život muži, který byl po nehodě v bezvědomí a nedýchal. Celou záchrannou akci zachytila kamera na helmě jednoho z hasičů. Podívejte se, jak jednotky spolupracují a bojují s neúprosným časem na těchto dramatických záběrech.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.