Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální útok psa v Buzanech
aktualizováno 21.04.
obavy z útoků

Smečka psů může zabíjet! Lidé se bojí, natočili brutální záběry útoku

V Brozanech na Pardubicku začali policisté kvůli možnému týrání zvířat vyšetřovat muže, který má na zahradě nezvladatelnou smečku psů. Zvířata mu utíkají, neustále obtěžují sousedy a navíc můžou zaútočit na jiné psy nebo dokonce i na děti.

Předjíždění na plné
19.04.
slováci se baví

Řidič předjížděl přes plnou čáru, policie se mu vysmála! VIDEO

Slovenská policie vyvolala na facebooku pořádný rozruch. Na svém profilu zveřejnila video s neukázněným polským řidičem, který předjížděl přes dvě plné čáry. To bylo nebylo nic neobvyklého, kdyby však k videu nepřipojila i štiplavou poznámku. "Pojďme se tomu řidiči vysmát," vyzvali policisté.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Prásk.tv píše:

Policista zbil svou dceru
čtěte o tématu záběry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Obchodní centrum v Kemerovu po požáru
28.03.
Požár v Rusku

Děsivé záběry z míst, kde zemřely desítky dětí! Zveřejnili první VIDEO

Záchranáři zveřejnili záběry z vyhořelého obchodního centra v sibiřském Kemerovu. Plameny strávily veškeré vybavení, zbyly jen kovové konstrukce. Emotivní reakce vyvolává především pohled do kinosálu, kde zemřely desítky dětí. Rusko ve středu drží státní smutek.

U Milána vykolejil vlak
aktualizováno 29.01.
Neštěstí v Itálii

Létaly jiskry, pak vlak vykolejil! Policie zveřejnila VIDEO nehody

Italská policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachycují, co se dělo přesně před tragickým vykolejením. Od kol vlaku létají jiskry a vagony na koleje úplně nepřiléhají. Při čtvrteční nehodě zemřeli tři lidé, přes sto se jich zranilo.

Záchrana života v přímém přenosu z helmy hasiče
aktualizováno 21.12.
video skvělá spolupráce

Záchrana řidiče v přímém přenosu. Drama natočila kamera v helmě

Díky souhře jednotek Integrovaného záchranného systému i pomoci projíždějících řidičů se v pondělí podařilo zachránit život muži, který byl po nehodě v bezvědomí a nedýchal. Celou záchrannou akci zachytila kamera na helmě jednoho z hasičů. Podívejte se, jak jednotky spolupracují a bojují s neúprosným časem na těchto dramatických záběrech.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.

Úplné zatmění Slunce 21. srpna 2017
aktualizováno 22.08.
foto + video unikátní podívaná

Úplné zatmění Slunce: Unikátní záběry z Ameriky vyrážejí dech!

Lidé ze všech koutů světa díky moderním technologiím v pondělí napjatě sledovali úplné zatmění Slunce. Američané, kteří jedinečnou událost mohli sledovat na vlastní oči, nyní sdílejí unikátní záběry z večera. A je to opravdu nádhera!

Teroristický útok v Barceloně
aktualizováno 17.08.
teroristický útok

Krvavý útok v Barceloně: Sociální sítě plní strašlivá videa ze srážky

Po strašlivém incidentu v Barceloně, při kterém dodávka vletěla přímo do davu lidí, nejméně 13 jich zabila, další desítky zranila, začala na sociálních sítích kolovat strašlivá videa, na kterých lidé leží bezvládně na zemi. Pozor, záběry obsahují nevhodný materiál.