Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sršeň
aktualizováno 15.08.
Agresivní hmyz

Sršni pobodali alergika, pak i záchranáře, běžce a rodinu

Záchrana muže, kterého bodl v Brně sršeň a okamžitě u něj nastoupila alergická reakce, se proměnila v dramatický zásah. Sršni totiž napadli i jednoho z přivolaných záchranářů.

Pobodání - ilustrační foto
14.08.
Vyostřená hádka

Muži se v Ostravě pohádali, jeden druhého bodl nožem do břicha!

Pobodáním pětačtyřicetiletého muže skončila v neděli navečer prudká hádka v Ostravě-Zábřehu. Druhý muž totiž během výměny názorů popadl nůž a zabodl ho sokovi do břicha.

Pobodaný muž v Praze
aktualizováno 12.08.
smrt v Praze

Vražda? Partneři se pohádali, muže pak našli ležet v kaluži krve!

Pobodaného muže našli policisté v sobotu u železničního tunelu v pražské Českobrodské ulici. Těžce zraněný muž i přes okamžitou pomoc lékařů zemřel, policie na místě zadržela ženu podezřelou z jeho smrti.

Prásk.tv píše:

Vegetarian Festival - 1
čtěte o tématu bodnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Sršeň
28.07.
Sezóna žihadel

Bodavý hmyz řádí. Může jít o život, varuje záchranka! RADY EXPERTA

Léto přeje koupání, výletům a pobytu venku. A bohužel přeje také hmyzu. I tomu, který kouše nebo bodá. Dokazují to statistiky, které zveřejnila středočeská záchranka.

Co přitahuje komáry
25.07.
Nepříjemné štípance

Pot, geny i pivo. Překvapí vás, co všechno k vám táhne komáry

Léto je sezóna dovolených, slunění a opalování. Jenže je to bohužel doba, kdy se nadmíru dobře daří otravnému hmyzu. Třeba komárům. Ty k vám mohou přitahovat i věci, u kterých byste to opravdu nečekali.

Co pomáhá na svědění kůže
23.07.
levně a účinně

Spálení, akné, štípnutí hmyzu: Jak si v létě ulevit? BABSKÉ RADY

V létě dostává vaše pokožka pořádně zabrat, ať už od sluníčka nebo třeba chlóru v bazénu. Je proto důležité o ni správně pečovat. Takový obyčejný tvaroh slouží nejen jako velmi výživná pleťová maska, ale i jako první pomoc při štípnutí hmyzem nebo spáleninách.

Vladimír Gottfield
aktualizováno 14.07.
bodl ji do krku

U soudu se složil! Plakal a odmítal vinu, za vraždu tchyně dostal trest

Krajský soud v Liberci v pátek vynesl rozsudek nad Vladimírem Gottfriedem. Za vraždu tchyně by si měl odpykat desetiletý trest. Muž u soudu několikrát plakal a tvrdil, že je nevinný.

Bodnutí hmyzem
12.07.
Otravný hmyz

Sezóna štípanců začíná! Poradíme vám, jak se proti nim bránit

Letní teploty si rádi užíváme, můžeme se opalovat, grilovat, trávit čas u vody, jenže s letními teplotami se rojí i otravný bodavý hmyz. Štípnutí hmyzem nás může ohrozit i na zdraví. Jak se před hmyzem chránit a jak si bodnutí ošetřit? Vyzkoušejte levandulový olej, ocet nebo obklad z tvarohu.

Krvavý útok na uvytovně - 2
30.06.
bylo to celé jinak

Vzala kuchyňský nůž a bodla! Muž lhal po útoku policii, prokoukli ho

Ve velmi vážném stavu ve středu převezli záchranáři do plzeňské nemocnice muže, kterého našli pobodaného v jedné z tamních ubytoven. Napadený muž mluvil o napadení neznámým člověkem, kriminalistům se ale podařilo zjistit, že vše bylo zřejmě úplně jinak a že muž i přes svůj hrozivý zdravotní stav hájil pachatele - osobu jeho srdci blízkou.

United Airlines
14.04.
smolný den

Další incident United Airlines: Muže při letu bodl škorpion

Americká letecká společnost United Airlines zažila skutečně nešťastný týden. Po šokujícím incidentu, kdy zaměstnanci surově vyvlekli jednoho z pasažérů, se rýsuje další smolná záležitost. Muže při letu z Houstonu do Calgary štípl škorpion, uvádí portál CBC.