Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno 18.11.
Děsivá nejistota

Seniorka v září zabila zloděje. Stále neví, jestli půjde k soudu!

Šedesátisedmiletá žena, která v polovině září ubodala muže, který se jí vloupal do domu, stále čeká na verdikt policie. Seniorka se bála o život a tvrdí, že se jen bránila. Policie případ ale stále vyšetřuje a zjišťuje, zda její sebeobrana byla adekvátní.

Kloš jelení
14.10.
kloš jelení

Houbaře obtěžuje nebezpečný parazit. Přenáší zvířecí nemoci

Stále více houbařů zaznamenává přemnožení tzv. "létajících klíšťat" v českých lesích. Jedná se o kloše jeleního, druh bodavé mouchy, která však s klíštětem nemá nic společného. Jeho bodnutí je velmi nepříjemné a může způsobit další obtíže.

Temná minulost Jakuba z Výměny
aktualizováno 06.10.
rvačka kvůli holce

Temná minulost Jakuba z Výměny: Bodl mladíka dvakrát do zad!

Ačkoli se Eva s Jakubem ve Výměně manželek tvářili jako dokonalý a harmonický pár, ukázalo se, že za sebou mají hodně temnou minulost. Nebo alespoň Jakub. Ten měl totiž v minulosti oplétačky se zákonem. Na svého soka vytáhl nůž.

Prásk.tv píše:

Vegetarian Festival - 1
čtěte o tématu bodnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Sousedské spory v Klatovech vyvrcholily pobodáním
aktualizováno 16.09.
Rušná noc v Klatovech

Spory sousedů vygradovaly, jeden druhému bodl nůž do ledvin!

Dlouhodobé spory dvojice sousedů vyvrcholily v Klatovech v pátek večer opravdu extrémním způsobem. Jednomu z mužů totiž ruply nervy a na svého soka se vrhnul s nožem v ruce.

Zachráněná plavkyně
29.08.
hezké gesto záchrana života

Elišku bodla vosa, začala se topit! Silný příběh má výjimečný konec

Je tomu přesně měsíc, co policisté zachránili topící se osmnáctiletou dívku z Těrlické přehrady. Pod hladinu plavkyně sjela při závodech poté, co ji bodla vosa, policisté neváhali a okamžitě se jí vrhli na pomoc. Teď Eliška svým zachráncům přišla osobě poděkovat. Podle policistů šlo o zcela výjimečný zážitek.

Sršeň
aktualizováno 15.08.
Agresivní hmyz

Sršni pobodali alergika, pak i záchranáře, běžce a rodinu

Záchrana muže, kterého bodl v Brně sršeň a okamžitě u něj nastoupila alergická reakce, se proměnila v dramatický zásah. Sršni totiž napadli i jednoho z přivolaných záchranářů.

Pobodání - ilustrační foto
14.08.
Vyostřená hádka

Muži se v Ostravě pohádali, jeden druhého bodl nožem do břicha!

Pobodáním pětačtyřicetiletého muže skončila v neděli navečer prudká hádka v Ostravě-Zábřehu. Druhý muž totiž během výměny názorů popadl nůž a zabodl ho sokovi do břicha.

Pobodaný muž v Praze
aktualizováno 12.08.
smrt v Praze

Vražda? Partneři se pohádali, muže pak našli ležet v kaluži krve!

Pobodaného muže našli policisté v sobotu u železničního tunelu v pražské Českobrodské ulici. Těžce zraněný muž i přes okamžitou pomoc lékařů zemřel, policie na místě zadržela ženu podezřelou z jeho smrti.

Sršeň
28.07.
Sezóna žihadel

Bodavý hmyz řádí. Může jít o život, varuje záchranka! RADY EXPERTA

Léto přeje koupání, výletům a pobytu venku. A bohužel přeje také hmyzu. I tomu, který kouše nebo bodá. Dokazují to statistiky, které zveřejnila středočeská záchranka.

Co přitahuje komáry
25.07.
Nepříjemné štípance

Pot, geny i pivo. Překvapí vás, co všechno k vám táhne komáry

Léto je sezóna dovolených, slunění a opalování. Jenže je to bohužel doba, kdy se nadmíru dobře daří otravnému hmyzu. Třeba komárům. Ty k vám mohou přitahovat i věci, u kterých byste to opravdu nečekali.