Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tobogán
27.05.
soutěž v rychlosti

Tobogánem svištěli největší šílenci. Nejrychlejší byla žena!

Nejdivočejší jízdy tobogánem zažil o víkendu aquapark v Čestlicích. Konalo se zde mistrovství republiky v jízdě na tobogánu na čas. Z vítězství se nakonec radovala žena!

Aquapark Wild Wadi - 3
07.03.
GALERIE A VIDEO vybere si každý

Dubaj láká na úžasný akvapark. Má velmi neobvyklé atrakce!

Osmdesát kilometrů v hodině – takovou rychlost nabere člověk v okamžiku, kdy se spustí z věže dubajské vodní atrakce Jumeirah Sceirah. Ta je součástí akvaparku v Dubaji, který láká turisty z celého světa.

Úraz na tobogánu
aktualizováno 16.08.
Slováci v Turecku

Horor na dovolené: Chlapec (5) vypadl z tobogánu celý od krve!

Pětiletý Samuel byl se svou rodinou na dovolené v Turecku, když se stalo něco hrozného. Chlapec se spustil tobogánem jako každý den, dole se ale vynořil celý od krve a s rozbitou hlavou. A hororová dovolená pak pro rodinu ze Slovenska ještě pokračovala!

Prásk.tv píše:

Tobogán - 1
čtěte o tématu tobogán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Aquaparky v zahraničí
19.06.
zábava na dosah

To u nás nemáme! Do nejlepších aquaparků dojedete i z Česka

Pokud jsou vám české aquaparky malé, nic vám nebráním v tom, abyste si zajeli do zahraničí. V okolních státech najdete takové, o kterých se vám u nás ani nesnilo. Třeba v německém Tropical Island můžete přenocovat přímo na pláži. A dojedete tam v pohodě autem.

Aquaparky
16.06.
vodní radovánky

Kde najdete nejdelší tobogány? Tyto aquaparky jsou nejlepší v ČR!

K létu jednoznačně patří koupání a vodní radovánky. I v Česku si můžete užít den plný zábavy v některém z moderních aquaparků. Třeba v pražských Čestlicích mají největší aquapark ve střední Evropě. A to už stojí za návštěvu!

Chlapec vylétl ze skluzavky
aktualizováno 29.05.
Au

Kluk vylétl z tobogánu a spadnul přímo na betonovou plochu!

V Kalifornii se o víkendu otevřel nový velkolepý vodní zábavní park. Ale vypadá to, že bude ještě potřeba vychytat nějaké ty mouchy, aby návštěvníci z tobogánu "nevystupovali" na beton.

Svědkyně z tobogánu smrti
aktualizováno 18.08.
tobogán smrti

DRSNÉ SVĚDECTVÍ dvou dívek: Skluzavka utrhla chlapci hlavu!

Caleb Schwab (†10), který zemřel při jízdě na největší skluzavce světa, nejel na nafukovacím raftu sám. Byly s ním ještě dvě ženy, které tak celou hrůzu viděly na vlastní oči. Nyní o strašlivé nehodě promluvily. A vůbec poprvé od smrti desetiletého chlapce se k celé události vyjádřil i jeho otec - senátor Scott Schwab.

Smrt na tobogánu
aktualizováno 11.08.
největší skluzavka světa

Děsivé svědectví z parku smrti: Tobogánem tekl krvavý potok!

V neděli se v zábavním parku Schlitterbahn v Kansas City stala obrovská tragédie. Teprve desetiletý Caleb Thomas Schwab se tady zabil na obřím tobogánu. Na povrch se teď dostávají děsivá svědectví z osudného dne.

Smrt na tobogánu
aktualizováno 09.08.
šokující zjištění

Děsivé detaily z tragické nehody na tobogánu, kde zemřel chlapec

Otřesné zjištění čekalo rodiče, kterým v akvaparku v Kansas City zemřel při děsivé nehodě syn, desetiletý Caleb Thomas Schwab. Chlapec měl po nehodě tělo oddělené od hlavy.

Smrt na tobogánu
aktualizováno 08.08.
skluzavka smrti

Tragédie v akvaparku: Chlapeček (10) zemřel na obřím tobogánu!

Měli strávit úžasný den v zábavním parku, všechno se ale v minutě hrozivě zvrtlo. Desetiletý chlapec zemřel při jízdě na největším tobogánu na světě.