Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Biatlon
aktualizováno 21.12.
Obchodní sdělení

Takhle řádí fanoušci na biatlonu! Výborné jídlo i atmosféra

Biatlonový pohár v Novém Městě na Moravě, to je velký festival fanoušků v celém areálu Vysočina Arény i mimo něj. Letos na něj má dorazit na 20 tisíc návštěvníků. Co všechno je v Novém Městě čeká?

Sanitka
09.05.
Dohromady osm zraněných

Na stadionu v Příbrami unikal čpavek! Přiotrávilo se šest lidí

Na příbramském zimním stadionu ve středu ráno kvůli poruše unikl nebezpečný čpavek. Stadion i akvapark museli evakuovat. Záchranáři ošetřili nejdříve dva lidi, odpoledne sanitky do nemocnice odvezly šest lidí z vedlejší budovy.

VÍKEND: Kaplického kriketový stadion v Londýně
25.02.

VÍKEND: Kaplického kriketový stadion v Londýně

Jan Kaplický je architekt, který předběhl dobu. O tom svědčí i řada projektů, které realizoval.

Prásk.tv píše:

Líbací kamera
čtěte o tématu stadion na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Policie ve Francii
25.02.
Zmařené atentáty

Teroristé chtěli útočit na stadion! Ministr: Celá Francie je v ohrožení

Od začátku ledna zmařily francouzské bezpečnostní služby hned dva teroristické útoky. Informoval o tom ministr vnitra Gérard Collomb. Jeden plán se podle něj týkal atentátu na "velké sportovní zařízení".

Sportovní NEJ Česka
21.08.
foto+video české rekordy

Sportovní NEJ Česka: Prohlédněte si největší stadion i nejdelší sjezdovku!

Česko je země malá, ale ve sportu velmi úspěšná. Ačkoliv leckdy nemáme nejlepší tréninkové podmínky, porážíme často i velké sportovní velmoci. Jaká ale máme u nás sportoviště a sportovní rekordmany? Pojďme se podívat na česká sportovní NEJ!

Střelba na stadionu ve Virginii
aktualizováno 14.06.
Střelba na baseballu

Útok na stadionu ve Virginii: Postřelili kongresmana a tři další

Čtyři lidi včetně republikánského kongresmana Steva Scaliseho postřelil na předměstí Washingtonu levicový aktivista. James Hodgkinson zaútočil palbou na skupinu poslanců a zaměstnanců parlamentu, kteří měli v Alexandrii nedaleko Washingtonu baseballový trénink. Policisté útočníka zastřelili.

Kauza sportovních dotací
aktualizováno 13.06.
sportovní dotace

Kauza dotací ve sportu: Projekty místopředsedy budí pozornost!

Kauza sportovních dotačních afér se pomalu rozplétá. Fotbalová asociace sice přišla o předsedu Miroslava Peltu, ale nového šéfa zatím nemá a řídí ji tak dvojice místopředsedů. Jedním z nich je Roman Berbr. Jeho jméno se přitom skloňuje i v případě několika staveb, na které šly dotační peníze a to v řádech několika desítek milionů.

Sanitky
aktualizováno 15.05.
nebezpečný pád

Vážný úraz: Kluk spadl z 5 metrů! Propadl se na stadionu v Litvínově

V Horním Litvínově se v pondělí zranil asi 10letý chlapec, který propadl vzduchovým roštem tamního zimního stadionu. Dítě spadlo z výšky zhruba pět metrů, záchranáři ho převezli do nemocnice.

VÍKEND: Rekordér – největší stadion v Evropě
11.05.

VÍKEND: Rekordér – největší stadion v Evropě

Nový seriál Rekordér, jehož jméno napovídá, že se od nás budete dozvídat to nejzajímavější, nejkurióznější a nejpozoruhodnější, a to nejen z České republiky. David Krásný vás dnes zavede na největší stadion v Evropě.

Dítě - ilustrační foto
23.02.
před stadionem sparty

Žena si v autobuse odskočila na toaletu. Porodila chlapečka!

U nevšedního porodu zasahovali ve čtvrtek brzy ráno pražští záchranáři. Mladá žena porodila miminko během cesty autobusem, a to přímo před stadionem Sparty.