Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sportovní NEJ Česka
21.08.
foto+video české rekordy

Sportovní NEJ Česka: Prohlédněte si největší stadion i nejdelší sjezdovku!

Česko je země malá, ale ve sportu velmi úspěšná. Ačkoliv leckdy nemáme nejlepší tréninkové podmínky, porážíme často i velké sportovní velmoci. Jaká ale máme u nás sportoviště a sportovní rekordmany? Pojďme se podívat na česká sportovní NEJ!

Střelba na stadionu ve Virginii
aktualizováno 14.06.
Střelba na baseballu

Útok na stadionu ve Virginii: Postřelili kongresmana a tři další

Čtyři lidi včetně republikánského kongresmana Steva Scaliseho postřelil na předměstí Washingtonu levicový aktivista. James Hodgkinson zaútočil palbou na skupinu poslanců a zaměstnanců parlamentu, kteří měli v Alexandrii nedaleko Washingtonu baseballový trénink. Policisté útočníka zastřelili.

Kauza sportovních dotací
aktualizováno 13.06.
sportovní dotace

Kauza dotací ve sportu: Projekty místopředsedy budí pozornost!

Kauza sportovních dotačních afér se pomalu rozplétá. Fotbalová asociace sice přišla o předsedu Miroslava Peltu, ale nového šéfa zatím nemá a řídí ji tak dvojice místopředsedů. Jedním z nich je Roman Berbr. Jeho jméno se přitom skloňuje i v případě několika staveb, na které šly dotační peníze a to v řádech několika desítek milionů.

Prásk.tv píše:

Líbací kamera
čtěte o tématu stadion na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Sanitky
aktualizováno 15.05.
nebezpečný pád

Vážný úraz: Kluk spadl z 5 metrů! Propadl se na stadionu v Litvínově

V Horním Litvínově se v pondělí zranil asi 10letý chlapec, který propadl vzduchovým roštem tamního zimního stadionu. Dítě spadlo z výšky zhruba pět metrů, záchranáři ho převezli do nemocnice.

VÍKEND: Rekordér – největší stadion v Evropě
11.05.

VÍKEND: Rekordér – největší stadion v Evropě

Nový seriál Rekordér, jehož jméno napovídá, že se od nás budete dozvídat to nejzajímavější, nejkurióznější a nejpozoruhodnější, a to nejen z České republiky. David Krásný vás dnes zavede na největší stadion v Evropě.

Dítě - ilustrační foto
23.02.
před stadionem sparty

Žena si v autobuse odskočila na toaletu. Porodila chlapečka!

U nevšedního porodu zasahovali ve čtvrtek brzy ráno pražští záchranáři. Mladá žena porodila miminko během cesty autobusem, a to přímo před stadionem Sparty.

Tlačenice v davu lidí - Ilustrační foto
aktualizováno 11.02.
desítky zraněných

Fotbalová tragédie: V návalu u brány stadionu dav ušlapal 17 lidí!

Nejméně 17 lidí bylo v pátek ušlapáno při zběsilé tlačenici na fotbalovém stadionu na severu Angoly. Další desítky lidí se zranily. Tlačenice vznikla, když se dav pokoušel dostat na fotbalový zápas a protrhl bránu, uvádí portál BBC. K tragédii došlo jen pár minut po začátku zápasu.

Zimní stadion v pražských Letňanech
aktualizováno 17.12.
Pozdvižení v Letňanech

Na stadionu v Praze unikl oxid uhelnatý, přes 200 evakuovaných

Nečekaně skončilo v pražských Letňanech víkendové bruslení na zdejším zimním stadionu. Poté, co jeden z bruslařů zkolaboval, se ukázalo, že je na stadionu zvýšená koncentrace oxidu uhelnatého.

Opuštěná sportoviště
06.11.

KOŘENÍ: Olympijský úpadek

Mnozí sportovní fanoušci sní o tom, že se zrovna v jejich městě uskuteční největší sportovní svátek - totiž olympiáda. O pořadatelství se proto města přetahují a uplácejí činovníky mezinárodního olympijského výboru, jak to jen jde.

kiss cam
11.02.
Vítěz líbací soutěže

VIDEO: Výzva zněla jasně: Polibte se! Co však poté následovalo?

Tuhle zábavu mají na mnoha stadionech po celém světě. Takzvaná kiss cam si vyhlédne pár a vyzve ho k polibku. Davy vás bouřlivě povzbuzují, tak je přece nemůžete zklamat…