Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté pátrají po muži ve Vltavě - 2
aktualizováno 28.11.
zůstal po něm batoh

Záhada na Karlově mostě: Policie hledá muže, který skončil v řece

Pražští policisté od rána pokračují v pátrání po muži, který měl včera večer skočit z Karlova mostu do Vltavy a plavat směrem ke Kampě. V půli cesty ale údajně zmizel pod hladinou.

Policisté pátrají po muži ve Vltavě - 1
aktualizováno 28.11.
Nenašli ho

Muž měl z Karlova mostu skočit do Vltavy! Hledali ho potápěči

Pražští policisté a hasiči zasahují na pražském Smetanově nábřeží. Z Karlova mostu měl do Vltavy skočit nebo spadnout muž a poté plavat směrem ke Kampě. V půli cesty ale zmizel pod vodou. Od té doby ho hledají potápěči.

Jan Tříska
aktualizováno 21.11.
pád z karlova mostu

Vyšetřování smrti Jana Třísky je u konce. Policie řekla, co se stalo

Policie odložila prošetřování úmrtí herce Jana Třísky. Nezjistila cizí zavinění, a proto není důvod, aby se případem dále zabývala.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu Karlův most na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Žádost o ruku na Karlově mostě
07.11.
Romantika v Praze

Žádost o ruku na Karlově mostě: Záhadný pár hledá celé Česko!

Turisty na Karlově mostě dojala k slzám romantická žádost o ruku. Dav se najednou rozestoupil a muž poklekl před zaskočenou přítelkyní. Řekla ano! Fotograf, který šťastné milence zachytil, je teď přes facebook hledá. Neznáte je náhodou?

Jan Tříska
aktualizováno 17.10.
brzy bude jasno

Policie má nová svědectví o smrti Třísky: Řekla, kdy případ uzavře

Kriminalistům se podařilo od svědků získat nová videa a fotografie, které by měly pomoci objasnit, jak zemřel herec Jan Tříska (†80). Ten koncem září spadl z Karlova mostu do Vltavy a v nemocnici zraněním následně podlehl. Prozatím není jasné, jestli šlo o nešťastnou náhodu, nebo záměr.

Jan Tříska zemřel po pádu z Karlova mostu do Vltavy
25.09.
záhadný pád

Smrt Jana Třísky halí otazníky, nepomohly ani policejní kamery

Náhlou smrt herce Jana Třísky halí celá řada otazníků. Kamerový záznam ale světlo do případu nepřinesl, chybí také svědci, kteří by mohli policistům usnadnit vyšetřování této tragické události.

Polští záchranáři, kteří skočili pro Jana Třísku
aktualizováno 25.09.
tragické úmrtí

Třísku vytáhli zachránci z Polska, kapitáni a obsluha lodí nereagovali

Za bezvládným Janem Třískou nakonec skočili do vody dva polští turisté z výletní lodi, která projížděla kolem. Vytáhli ho na palubu a začali ho ve spolupráci s operátorkou tísňové linky oživovat. Loď mezitím přistála u břehu na Kampě, kde už na ni čekali záchranáři a lékařka. S polskými turisty jsme dnes mluvili.

Jan Tříska spadl z Karlova mostu do Vltavy
aktualizováno 25.09.
Smrt oblíbeného herce

Smrt Jana Třísky: Policie má první výsledky vyšetřování pádu do řeky

Herec Jan Tříska nespáchal sebevraždu. Jeho pád z Karlova mostu byla nešťastná náhoda. Potvrdil to mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. Policisté hledají další svědky, kteří pád Jana Třísky z Karlova mostu viděli.

Jan Tříska
aktualizováno 25.09.
Smrt známého herce

Jan Tříska zemřel. Podlehl zranění po pádu z Karlova mostu

Herec Jan Tříska zemřel v pondělí ráno v Ústřední vojenské nemocnici. Webu iDNES.cz to potvrdil herec a režisér Jiří Mádl. V pondělí mělo začít natáčení filmu Na střeše, ve kterém měl Tříska hrát.

Jiří Mádl a Jan Tříska
25.09.
Jiří Mádl

Mádl promluvil o zranění Jana Třísky: Tohle se mu vymstilo

Herec a režisér Jiří Mádl je přesvědčený, že se Jan Tříska nepokusil o sebevraždu. Za jeho pád z Karlova mostu může podle Mádla nešťastná náhoda. Tříska na Karlův most chodil před natáčením každého filmu. Právě v pondělí mělo začít natáčení filmu Na střeše, ve kterém Tříska měl hrát.