Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Povedená rodinka

Nejen útočník z Manchesteru! I jeho mladší bratr plánoval vraždit

Mladší bratr Salmana Abediho, který v Manchesteru zabil 22 lidí, plánoval útok na velvyslance OSN v Libyi, kde rodina žije. Informoval o tom deník The Telegraph.

Salman Abedi pár minut před útokem
Aktualizováno Včera 21:31
Teror v Manchesteru

Tvář vraha: Teroristu jen pár minut před masakrem zachytily kamery!

Britská policie zveřejnila fotografie Salmana Abediho, který v noci na úterý útočil v Manchesteru. V černém oblečení a kšiltovce ho zachytily bezpečnostní kamery. Snímky byly pořízeny jen několik minut před tím, než se Abedi odpálil a zabil tak 22 lidí.

Salman Abedi
Aktualizováno 25.5. 2017 15:13
Cesta z Libye

Terorista Abedi byl před pár dny v Praze! Pak vraždil v Manchesteru

Předpokládaný sebevražedný atentátník z britského Manchesteru Salman Abedi (v arabském přepisu Salmán Abádí) přiletěl do tohoto města 18. května z německého Düsseldorfu, kam přicestoval z Libye přes Prahu. Informoval o tom německý list Der Tagesspiegel s odvoláním na německé bezpečnostní zdroje. České bezpečnostní složky o tom nevědí.

Prásk.tv píše:

Ariana Grande
čtěte o tématu terorista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Teror na koncertě

Útočník z Manchesteru navštívil Libyi. Británie nasadí tisíce vojáků

Předpokládaný sebevražedný atentátník Salman Abedi, který je podezřelý ze spáchání teroristického útoku s 22 oběťmi v britském Manchesteru, údajně v nedávné době navštívil vlast svých rodičů Libyi. Napsal to dnes list The Independent. Bezpečnostní složky nyní prověřují, zda byl 22letý Abedi napojen na pobočku teroristické organizace Islámský stát (IS) působící v Libyi.

Střelec z pařížského Champs Elysees Karim Cheurfi
Aktualizováno 21.4. 2017 20:28
Nové detaily

Střelec z Paříže fandil IS, v autě měl korán i další zbraně

Pachatelem čtvrtečního teroristického útoku na policisty na pařížském bulváru Champs-Elysées byl Karim Cheurfi, narozený v roce 1977 nedaleko Paříže. Dřívější informace francouzských médií na dnešní tiskové konferenci potvrdil pařížský prokurátor François Molins.

Teroristický útok ve francouzském Nice - 13
Aktualizováno 18.4. 2017 20:43
Nebezpečí útoku

Teror ve Francii zmařili tajní agenti! Za pět minut dvanáct!

Francouzské úřady dnes oznámily, že se podařilo odvrátit zřejmě bezprostřední hrozbu teroristického útoku, když policie dopoledne v Marseilli zadržela dva muže, kteří chystali atentát.

Terorista Carlos alias Šakal dostal doživotí! Má na rukou krev stovek lidí
Aktualizováno 4.4. 2017 14:34
Střepiny

Terorista Šakal dostal doživotí! Má na rukou krev stovek lidí

Carlos alias Šakal. Po dvě dekády nejhledanější terorista světa. Na svědomí má životy několika desítek lidí, zatčen byl v roce 1994 a od té doby nad ním soudy vyřkly tři doživotní tresty, poslední před několika dny.

1982354
Aktualizováno 4.4. 2017 15:42

Střepiny 2. 4. 2017

Máme tři měsíce do letních prázdnin a všechno nasvědčuje tomu, že cestovky letos budou trhat rekordy. Ve Střepinách se dozvíte třeba to, jak se podívat letecky do Paříže za necelých 500 korun Připomeneme si také Šakala, alias Carlose. Teroristu natřikrát odsouzeného na doživotí a jeho stopy na našem území.

Ilich Ramírez Sánchez - Carlos - Šakal
Aktualizováno 28.3. 2017 20:46
dlouhá spravedlnost

Terorista Carlos dostal doživotí! Za granát hozený do obchodu

Svět ho zná po přezdívkami Šakal nebo Carlos, ale ve skutečnosti se jmenuje Ilich Ramírez Sánchez. Býval nejslavnějším a nejhledanějším teroristou světa. To je ale minulost a dnes ji francouzský soud pohřbil ještě hlouběji, když Carlose odsoudil k třetímu doživotnímu trestu.

1979787
Aktualizováno 27.3. 2017 15:39

Střepiny: Teror v Londýně

Poslední zprávy z Londýna hlásí, že i v těchto dnech tam policie řeší nájezd auta do davu lidí, událo se to v noci na severu metropole.