Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Důchodce - ilustrační foto
07.09.
Neskutečný případ

Seniorovi v Sokolově se udělalo zle, místo pomoci ho okradli

Tři zloději v Sokolově využili nevolnosti seniora (79) a vybrali mu platební kartu. Celkově si mezi sebe rozdělili přes 7 tisíc korun. Kriminalisté zahájili jejich trestní stíhání.

Vrtulník spadl na halu v Plzni - 9
06.09.
Pád vrtulníku

FOTO: Zbyl z něj jen šrot! Hasiči vyprostili vrtulník z haly v Plzni!

Hasiči v Plzni dopoledne vyprošťovali vrtulník, který se včera zřítil na halu v průmyslové zóně Borská pole. Po nehodě část stroje zůstala na konstrukci haly. Celá posádka - tři muži a jedna žena, pád nepřežila.

Garážový lupič si vedl deník
30.07.
Vykrádali garáže

Zloději si o svém lupu vedli deník! Tisíc adres prošetřuje policie

Případ dvojice zlodějů, kteří podle policie ve velkém vykrádali garáže po celé republice, má pokračování. Zloději si o svých činech totiž vedli si zápisník. Ten obsahuje přes tisíc adres!

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu kriminalisté na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Znásilnění
25.07.
dopadeni

Podnapilí cizinci naběhli v Praze k ženě do bytu. Znásilnili ji!

Z traumatického zážitku se bude dlouho vzpamatovávat dívka z Prahy, kterou v sobotu znásilnili dva podnapilí Slováci. Policistům se muže podařilo během několika hodin vypátrat.

německá policie
23.07.
Těžká zranění

Na berlínském nádraží zapálili 2 bezdomovce! Skončili v nemocnici

Neznámý pachatel v noci z neděle na pondělí polil hořlavinou dva bezdomovce ve věku 47 a 62 let a následně je zapálil. Oba muži utrpěli těžké popáleniny a byli převezeni do nemocnice. Motiv činu zatím není jasný. Případem se zabývají kriminalisté z oddělení vražd.

Útěk lva a dvou tygrů na Hradecku
aktualizováno 18.07.
Trestní řízení

Útěk lva a 2 tygrů má dohru! Policie zahájila trestní řízení

V pondělí jsme informovali o útěku 2 tygrů a lva z Bioparku Štít na Hradecku. Včera již policisté z obvodního oddělení Chlumce nad Cidlinou zahájili úkony trestního řízení kvůli podezření ze zločinu obecného ohrožení s trestem odnětí svobody od 3 do 8 let.

Týrané dítě -1
aktualizováno 11.07.
Brutální týrání

Matka z Plzně tvrdě praštila s holčičkou! Dítě má prasklou lebku

Neuvěřitelný případ krutosti vyšetřují plzeňští policisté. S prasklou lebkou skončila v minulých dnech v nemocnici téměř roční holčička. Podle policie jí vážná zranění způsobila její matka. Ta je teď obviněná z týrání svěřené osoby a hrozí jí až osmileté vězení.

Místo činu
aktualizováno 18.04.
zběsilý amok

Mrtvá matka s dcerou! Policisté řeší dvojnásobnou vraždu

Kriminalisté od pondělí vyšetřují dvojnásobnou vraždu v jednom z ostravských domů ve Svinově. Muž se měl po hádce vrhnout na svou ženu a tchyni, nepřežila ani jedna z nich. Vzhledem k vyšetřování zatím policie nezveřejňuje další podrobnosti.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 08.03.
smrt Jána Kuciaka

Pochybení slovenských policistů? Bojí se, tvrdí bývalý kriminalista

Slovenští kriminalisté čelí kvůli případu vraždy Jána Kuciaka velkému tlaku. Možná spojitost s italskou mafií a fakt, že případ způsobil i krizi ve slovenské vládě, situaci nijak neulehčuje. Policie dokonce odmítá k případu poskytovat další informace. Tím rozpoutala plamenné diskuze o tom, jestli při vyšetřování nepochybila, nebo se nesnaží něco skrýt. K dosavadnímu výkonu slovenských policistů se vyjádřil známý český kriminalista a bývalý šéf pražské mordparty Jiří Markovič.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 28.02.
smrt Jána Kuciáka

Policisté našli na místě činu novou stopu! Odhalí vraha novináře?

Policisté už třetí den ohledávají místo činu dvojnásobné vraždy ve Velké Mači. Snaží se zajistit co nejvíc stop, které by je přivedly k pachateli. V rámci vyšetřování policie navíc našla pervitin, náboje, zbraně a zadržela jednu osobu.