Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální bitka mezi cizinci v pražské Hostivaři
aktualizováno 15.08.
bodná poranění

Hádka dvou mužů přerostla v brutální bitku, jeden z nich nepřežil

Pražští kriminalisté od úterního večera vyšetřují smrtelný střet mezi dvěma muži v Hostivaři. Mělo mezi nimi dojít k hádce, která se vyostřila až k útoku nožem. Jeden z mužů svým zraněním následně podlehl.

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad
aktualizováno 13.08.
vyvražděná rodina

Masakr u Jičína: Muž našel mrtvou matku, sestru a synovce (2)

Trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad na Jičínsku vyšetřují od nedělního rána kriminalisté. Obětí jsou dvě ženy a dvouleté dítě. Policie podezírá z vražd partnera jedné z žen.

Nehoda na kolotoči v Zaječí u Břeclavi 2
aktualizováno 03.07.
Drama na Břeclavsku

Tragédii v Zaječí řeší kriminálka! Nestabilní atrakci posoudí znalec

Pouťovou atrakci, na které se při hodech v Zaječí zranilo sedm lidí, posoudí odborník. Experta na strojírenství povolali kriminalisté, kteří nehodu vyšetřují. Atrakce se naklonila a lidé naráželi do zábradlí - jedna dívka si zlomila obě nohy.

Prásk.tv píše:

Loalwa Braz - 1
čtěte o tématu kriminalisté na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Michaela Muzikářová a Otakar S.
02.07.
Ztracená Míša

Případ ztracené Míši: Mám důkaz o nevině Oty, říká jeho matka

Pohřešovaná Míša Muzikářová zmizela před více než půl rokem. Otakar S., kterého policie označila za hlavního podezřelého, spáchal krátce po jejím zmizení sebevraždu. Policie už podle pozůstalých nezadržuje osobní věci, které mu zabavila. Jeho matka věří, že to svědčí o jeho nevinně.

Ztracená Míša a Otakar S.
19.05.
další informace

Ota S. se prý pokusil zabít Míšu i matku! "Jsou to lži," tvrdí rodina

Vyšetřovatelé krátce po zmizení Michaely Muzikářové (13) z Ústí nad Labem mluvili o tom, že hlavním podezřelým je Otakar S. Ten se údajně pokusil dívku už jednou zabít, spolu s ní i její matku a sebe. Rodina muže to popírá.

Michaela Muzikářová - videa
aktualizováno 30.01.
záhadné zmizení

Ztracená Míša: Sledoval ji někdo před jejím zmizením? VIDEO

Už téměř tři týdny policie pátrá po nezvěstné Míše Muzikářové z Ústí nad Labem. Policie pracuje s verzí, že dívku někdo unesl. Míša ráda natáčela taneční videa. Na jednom z posledních záznamů stojí bílé auto. Vypadá to, jako když dívenku někdo z dálky sleduje.

Pátrání po Míše
28.01.
vyšetřování zmizení

Ztracená Míša: Další stopu najdou jen náhodou, říká odborník

Snad celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové. Ale po dívce jako by se slehla zem. Čas však rychle utíká a šance na nalezení důkazů je každým dnem složitější. Podle odborníka bude vypátrání dalších stop už jen náhoda.

Bydliště Míši M.
aktualizováno 20.01.
nezvěstná dívka

Ztracená Míša: Klíčová místa jejího zmizení! PŘEHLEDNÁ MAPA

Desátým dnem probíhá pátrání po dvanáctileté Michaele z Ústí nad Labem. Školačka zmizela za nevyjasněných okolností z bytu a od té doby je nezvěstná. Kolem celého případu je řada nejasných okolností, připravili jsme pro vás seznam míst, které mohou hrát v jejím zmizení klíčovou roli.

Pod dvojicí mužů se prolomil led, jeden zemřel
aktualizováno 07.01.
Tragická smrt

Pod dvojicí mužů se v Hradištku prolomil led, jeden nepřežil

K tragické události došlo po půlnoci na sobotu v Hradištku na Praze západ. Pod dvojicí mužů se na tamním rybníčku prolomil led. Jeden z nich pobyt v ledové vodě nepřežil.

Mrazák
aktualizováno 13.05.
horor na slovensku

Děsivý nález v bytě: Matka v mrazáku ukrývala mrtvolku dítěte!

Dva roky schovávala matka ze slovenského města Šahy tělo novorozeněte v mrazáku. Případ policii oznámil nedávno její bývalý přítel. Kriminalisté odhalili mrtvolu tuto středu v jejím bytě.