Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Po explozi varny pervitinu muž z místa utekl
včera 12:20
Spadla klec

Popálený utíkal z údajné varny pervitinu. Kriminalisté ho dopadli!

Kriminalistům se podařilo dopadnout může, který utekl po explozi varny pervitinu v Náchodě. Výbuch se ozval ve čtvrtek krátce před půl třetí ze sedmého patra panelového domu na Pražské třídě v centru města.

Falešné peníze - 1
18.01.
Česká národní banka

Lidé falšují peníze na obyčejných tiskárnách, nejvíc v období Vánoc

Počet padělaných bankovek podle statistik České národní banky sice meziročně klesá, nejvíc jich je ale vždy zachyceno ke konci roku. Do oběhu je většinou dávají lidé ve finanční tísni v době kolem Vánoc. Většinou je podle policie kopírují na multifunkčních tiskárnách.

Jednotka rychlého nasazení - 3
aktualizováno 29.12.
Jednotka rychlého nasazení

V Příbrami byla nasazena elitní jednotka. Takhle vypadá její práce

Páteční zásah v příbramské bance měla na starost elitní policejní jednotka - Útvar rychlého nasazení, zkráceně URNA. Její členové jsou na podobné krizové situace speciálně vycvičeni.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu kriminalisté na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Požár hotelu v Praze - 1
aktualizováno 21.12.
pět mrtvých

Obří požár hotelu zavinila cigareta. Policie obvinila dva zaměstnance

V sobotu 20. ledna došlo k požáru hotelu v Náplavní ulici v Praze, který si vyžádal pět obětí. Policie po 11ti měsících zahájila trestní stíhání dvou zaměstnanců, kteří v té době věděli o nefunkční požární signalizaci a ohrozili tak životy lidí. Požár byl pravděpodobně způsoben odhozenými nedopalky do vnitrobloku.

Okradení chlapece v Ostravě
aktualizováno 06.12.
Závažný zločin

Loupežné přepadení za bílého dne. Grázl okradl malého kluka

Kriminalisté vyšetřují zvlášť závažný zločin loupeže, který se měl odehrát na začátku října v Ostravě. Neznámý muž tady přepadnul malého kluka. Policie nyní získala záznamy z kamer a prosí veřejnost o pomoc.

Pistole
aktualizováno 04.12.
Černý trh

Alarmující zpráva! Získat zbraň nelegálně je v Česku snadné

Podle odhadů odborníků koluje po Česku kolem dvou a půl milionu nelegálně držených střelných zbraní. Jejich počty nesnižuje ani každoroční, takzvaná zbraňová amnestie.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 28.11.
Brutální vražda

Adoptovaný chlapec zavraždil svou sestru. Policii se udal sám

Šokující případ vraždy vyšetřují kriminalisté na Kaplicku v jižních Čechách. Teprve šestnáctiletý chlapec tam zavraždil svou nevlastní sestru.

Oprátka
aktualizováno 20.11.
Tragické ráno

Na Plzeňsku našli oběšeného chlapce, smrt si měl připravit

Oběšeného mladíka našel v úterý kolem půl deváté ráno pejskař mezi rybníky Košinář a Velký Bolevecký v Plzeňském kraji. Podle prvních informací si měl mladík připravit na stromě lano, které si ovázal kolem krku a seskočil z palety. Na místo vyjeli kriminalisté i koroner.

Vražda seniora v Plzni - 14
aktualizováno 15.10.
Zabil seniora a pobodal ženu

Policie dopadla vraha z Plzně! Při zásahu útočil golfovou holí

Plzeňská policie v rekordním čase objasnila sobotní vraždu staršího muže a pobodání ženy. Vrah se totiž vloupal do zemědělského objektu na Rokycansku a tím k sobě přilákal policisty.

Smrt vietnamce v Tachově
aktualizováno 24.09.
Vyšetřování úmrtí

Muž si chtěl přitopit, nejspíš se otrávil. Našel ho jeho kamarád

Smrt Vietnamce, kterého našel jeho kamarád v tržnici, kde prodával, začali vyšetřovat kriminalisté v Tachově. Zatím všechno nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou náhodu a cizinec se otrávil plyny z elektrocentrály.