Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Snoubenka oběti zříceného letadla nafotila svatební snímky sama
19.11.
dojemné fotky

Snoubenec jí zemřel v troskách letadla, svatební fotky nafotila sama

Láska až za hrob. Tak by se dal charakterizovat vztah Intan Syari a jejího snoubence Ria Nanda Pratama. Ten letos zemřel při pádu letadla v Indonésii. V den, kdy se měla uskutečnit jejich svatba, se Intan oblékla do svatebních šatů a nafotila sérii dojemných snímků.

Na Opavsku spadlo malé letadlo, pilot se zranil
11.11.
Nezalétá si

Pilot zapíchl letoun do pole u letiště. Tvrdé přistání přežil 

Hasiči i zdravotníci vyjížděli v neděli do poledne k letišti Zábřeh u Dolního Benešova na Opavsku. Zřítilo se tam malé sportovní letadlo, pilot se při nehodě zranil.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 2
aktualizováno 01.11.
tragédie v indonésii

Vyšetřovatelé hlásí průlom! Našli černou skříňku zříceného letadla

Indonéským záchranářům se podařilo najít černé skříňky ze zříceného boeingu. K jejich hledání využili speciální detektory a podvodní drony. Nález černé skříňky je klíčový k objasnění příčiny pádu teprve dva měsíce starého Boeingu, na jehož palubě zemřelo 189 lidí.

Prásk.tv píše:

Mariah Coogan
čtěte o tématu pád letadla na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Pád ruského letadla
03.05.
Srážka s ptákem

U Sýrie se zřítila do moře ruská stíhačka. Oba piloti zahynuli

Krátce po startu z letecké základny Hmímím se ve čtvrtek ráno zřítila do Středozemního moře ruská stíhačka Su-30. Oba piloti při nehodě zahynuli. Podle prvotních zpráv ruského ministerstva obrany motor letadla zřejmě nasál ptáky. Piloti se do poslední chvíle snažili stroj vyrovnat.

Stíhačka Mirage 2000 řeckého letectva
12.04.
Pilota zatím nenašli

Řecká stíhačka spadla do moře. Startovala k tureckému narušiteli

Řecké letectvo přišlo ve čtvrtek po poledni o stíhačku Mirage 2000-5, která se zřítila do vod Egejského moře poblíž ostrova Skyros. Startovala k tureckému letounu, který měl narušit řecký vzdušný prostor. Pilota se zatím nepodařilo najít.

Pád vojenského letadla v Alžírsku
aktualizováno 11.04.
nehoda při startu

Neštěstí v Alžírsku! Zřítilo se vojenské letadlo, 257 mrtvých

V Alžírsku se ve středu ráno zřítilo vojenské letadlo, v němž zahynulo na 257 lidí. S odvoláním na svědky a armádu to ve středu po poledni uvedla alžírská státní televize.

Pád letadla na Táborsku
aktualizováno 09.04.
Tragická nehoda

Na Táborsku se zřítilo malé letadlo. Dva lidé ve vraku zemřeli

Malé letadlo se v pondělí okolo 15. hodiny zřítilo u Kundratic na Českobudějovicku. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Hořící vrak se rychle podařilo uhasit, v letadla ale zemřeli dva lidé.

Truchlící děti po Natálii, která zahynula při leteckém neštěstí u Moskvy
13.02.
smutný příběh

Natálie zemřela v ruském letadle. Její tři dcery chtějí úřady rozdělit!

V Moskvě se večer konala pieta za oběti leteckého neštěstí v Rusku, při kterém v neděli zemřelo 71 lidí. Na místě tragédie stále pracují pátrací týmy. Na veřejnost se dostávají srdceryvné příběhy lidí, kteří přišli o své blízké.

Hydroplán DHC-2 Beaver
aktualizováno 31.12.
Tragédie v Sydney

Výlet skončil katastrofou. Při pádu hydroplánu zemřelo šest lidí

Šest lidí zemřelo v neděli při nehodě hydroplánu v australském Sydney. Stroj měl podle prvotních informací patřit společnosti, která nabízela vyhlídkové lety. Mezi oběťmi má být i teprve jedenáctiletý chlapec.

Nehoda malého letadla
aktualizováno 24.10.
Letecké neštěstí

Na Vysočině se zřítilo malé letadlo, dva lidé se vážně zranili

U obce Nížkov na Žďársku se v úterý po poledni zřítilo malé sportovní letadlo. Stroj dopadl na louku u lesa, oba lidé, kteří byli na palubě, se vážně zranili.