Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hořící kamion na D5 - 6
aktualizováno 07.01.
galerie dopravní komplikace

Dálnici D5 do Prahy uzavřel hořící kamion! Ozval se i výbuch

Dálnice D5 ve směru na Prahu byla v neděli ráno uzavřena kvůli požáru kamionu. Hořet začalo od prasknuté pneumatiky, situaci na místě zkomplikoval hlavně fakt, že v návěsu byly dvě propanbutanové lahve. Jedna explodovala, druhou se hasičům podařilo zchladit.

Tragická nehoda u Sebranic
11.12.
neměl šanci

Řidič nedal přednost a srazil se s náklaďákem. Nehodu nepřežil

Tragická nehoda se stala ráno na hlavním tahu z Brna na Svitavy. Podle policie nedal řidič osobního auta na křižovatce u Sebranic přednost a srazil se s nákladním autem. Pravděpodobný viník nehody srážku nepřežil. Obě auta skončila mimo vozovku a hasiči museli přeložit náklad cihel, aby mohli nákladní vůz vyprostit.

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Prásk.tv píše:

Prase seskočilo z náklaďáku 2
čtěte o tématu náklaďák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nehoda Volyně
07.12.
čelní střet

Řidičku blízko Volyně zabila srážka s náklaďákem! Byl plný železa

Tragická dopravní nehoda se stala večer ve Strunkovicích nad Volyňkou v jižních Čechách. Řidička osobního auta tam v protisměru čelně narazila do nákladního auta. Na místě zemřela.

Smrtelná nehoda na dálnici D7 u Středokluk - 5
aktualizováno 29.11.
Srážka náklaďáku a osobáku

Smrtelná nehoda uzavřela D7 u Prahy. Z auta zbyl jen vrak

Vážná nehoda nákladního a osobního auta ve středu brzy ráno výrazně zkomplikovala jízdu řidičům, kteří do hlavního města mířili po dálnici D7. Směr na Prahu byl totiž kvůli smrtelné srážce více než tři hodiny uzavřený.

Nehoda mikrobusu si v Rusku vyžádala 15 životů
16.11.
Děsivá nehoda

Mikrobus se v Rusku srazil s náklaďákem, zemřelo 15 lidí!

Patnáct mrtvých si vyžádala nesmírně tragická nehoda mikrobusu a nákladního auta u obce Vizimyary v Rusku, asi 700 kilometrů východně od Moskvy. Mezi mrtvými je i minimálně jedno dítě.

Těžká práce řidiče kamionu
12.11.
těžká práce

Nadáváte občas řidičům kamionů? Podívejte se, jak vidí svět oni

Nadáváte občas řidičům kamionů? Podívejte se, jak vidí svět oni

Nebezpečné předjíždění kamionu
aktualizováno 27.10.
divoký karambol

Šílený řidič: Předjíždění, prudké brzdy a kruhákem v protisměru

Nebezpečný manévr řidiče náklaďáku nahrála kamera v autě řidiče na Hradecku. Řidič nebezpečně předjížděl těsně před kruhovým objezdem. Po manévru ale nestihl dobrzdit a náklaďák strhl do protisměru. Incidentem se zabývá policie.

Nehoda - ilustrační foto
27.09.
Smrtelná nehoda

Řidič subaru vjel do protisměru, střet s náklaďákem nepřežil

Příliš rychlá jízda na mokré vozovce se stala v úterý večer na Jablonecku osudnou řidiči osobního auta. V katastru obce Držkov totiž vyjel do protisměru, kde ho smetl přijíždějící náklaďák.

Nehoda na přejezdu
aktualizováno 14.09.
Exkluzivní záběry

Řidič vjel přímo pod vlak, u soudu dostal podmínku. VIDEO z nehody

Soud potrestal podmínkou řidiče nákladního auta, který v Letohradě na Orlickoústecku zkraje roku zkřížil cestu osobnímu vlaku - v něm cestovalo sedmnáct lidí. Jako náhradu škody má zaplatit 150 tisíc korun.