Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelec ohrožuje rodiny s dětmi v Sao Paulu
15.05.
Video pohotový zákrok

Lupič si v Brazílii vybral špatnou školu, jedna z matek ho zastřelila

Lupič si k přepadení vybral nic netušící rodiny u soukromé školy v São Paulu. S namířenou zbraní přišel přímo mezi rodiče a děti, jeho řádění ale velmi rychle ukončila jedna z čekajících matek, když najednou vytasila vlastní zbraň a bez zaváhání ji použila. Jednalo se totiž o policistku, která je nyní oslavována jako hrdinka.

Požár v Brazílii
aktualizováno 01.05.
požár v brazílii

Volali o pomoc, skákali z pater. V ohnivém pekle umírali lidé! VIDEO

Hasiči v brazilském Sao Paulu usilovně prohledávají trosky zřícené vysokopodlažní budovy, kterou předtím pohltily mohutné plameny. Podle svědků lidé v nejvyšších patrech volali o pomoc, někteří dokonce vyskakovali před plameny z oken. Počet obětí zatím není známý.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Prásk.tv píše:

2019228
čtěte o tématu Sao Paulo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Lupiči chtěli vykrást banku vykopaným tunelem
17.10.
Kopali tunel

Policie zhatila největší bankovní loupež, lapkové šli po miliardách!

Brazilští policisté v Sao Paulu pozatýkali šestnáctičlenný gang, který plánoval obří bankovní loupež. Pracovití zločinci se chtěli do bankovního trezoru prokopat, tunel dlouhý půl kilometru hloubili čtyři měsíce.

2019228
07.07.
video 18+ poslední okamžiky

Srdcervoucí záběry: Vrtulník s nevěstou se zřítil cestou na svatbu

Vrtulník, který převážel nevěstu na svatbu, se zřítil do lesa. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva nehodu nepřežila, strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo od kněze. Nyní bylo zveřejněno skličující video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Video obsahuje záběry, které mohou být pro citlivé osoby nevhodné.

Dívka zasažená bleskem
05.01.
Děsivé záběry

VIDEO: Dívku při procházce po pláži zasáhl blesk!

Procházka po pláži by i v dešti měla být především příjemná a povznášející. Jak ovšem dokazuje mrazivé video z brazilského Sao Paula, může se během okamžiku změnit v horor.

Vzrušený muž v metru
aktualizováno 18.10.
to muselo bolet

Muž měl erekci v metru, dveře mu skříply penis! VIDEO

Mladík neuhlídal svoje libido, málem ho to stálo pohlavní úd. Postavil se mu v té nejnevhodnější chvíli, a nejenže to byl trapas roku, ještě to muselo pěkně bolet.

aktualizováno 04.07.
sem nejezděte

ZAKÁZANÉ ÚZEMÍ! Na děsivý ostrov smrtících hadů nikdo nesmí

Nedaleko pobřeží u Sao Paula leží na oceánu ostrov jménem Ilha de Queimada Grande. Známý je ale především jako hadí ostrov. Jsou na něm tisíce plazů, včetně těch nejjedovatějších na světě.