Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vyhořelá oblast v Kalifornii
aktualizováno 16.11.
lesní požáry

Ráj zničily plameny, kalifornští záchranáři pohřešují přes 600 lidí!

Počet pohřešovaných během požárů v Kalifornii dramaticky stoupl. Podle americké CNN úřady nemají informace o více než šesti stech lidech. Zvýšil se také počet obětí, celkem už při strašlivých požárech zemřelo 63 lidí.

Lesní požár v Kalifornii
14.11.
lesní požáry

Drama v plamenech: Táta uklidňoval dceru cestou hořícím peklem

Málokdo si umí představit strach a chaos, který může provázet útěk před běsnícím živlem. Lidé se nyní dojímají nad úžasným videem, kde Joe Allen dělá vše pro to, aby udržel svou malou dcerku v klidu. Při projíždění kolem plamenů v kalifornském městě Paradise ji i zazpívá.

Letadlo hasící lesní požár v Kalifornii
aktualizováno 13.11.
požáry v Kalifornii

Já tu umřu, volala žena svému manželovi z ohnivého pekla

Přežila ohnivé peklo v Kalifornii, zdravotní sestra Nichole Jollyová unikla smrti jen o vlásek. Po telefonu už se loučila s manželem a se životem, její muž jí ale dodal odvahy k tomu, aby bojovala se smrtelným nebezpečím a nevzdávala se a nakonec se zachránila, aby se hned pustila do pomáhání zraněným.

Prásk.tv píše:

svatba v lesním požáru
čtěte o tématu lesní požár na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Ničivé požáry v Kalifornii
aktualizováno 13.11.
44 obětí

Hasiči našli další těla! Kalifornii stále spalují ničivé požáry

Počet obětí požárů v Kalifornii stoupl na 44. V okolí města Paradise severně od metropole Sacramenta se našlo dalších 13 obětí, oznámil dnes podle agentury AP šerif okresu Butte. Obětí požáru na severu Kalifornie je tedy celkem již 42, a je tak co do počtu mrtvých nejhorším v dějinách tohoto státu na západním pobřeží USA. Dvě zbylé oběti si vyžádal požár v okolí Malibu na jihu Kalifornie.

Lesní požáry v Kalifornii
aktualizováno 12.11.
ničivé požáry

Ohnivé peklo v Kalifornii: V plamenech zemřelo už 31 lidí!

Ničivé požáry v Kalifornii si vyžádaly už nejméně 31 životů a na dvě stě lidí se pohřešuje. Je možné, že počet mrtvých ještě poroste. Jedná se o jeden z nejničivějších požárů v dějinách státu.

Požáry v Kalifornii mají už nejméně 25 obětí
aktualizováno 11.11.
Rozsáhlé požáry

Ohnivé peklo v Kalifornii! V plamenech zemřelo už 25 lidí

Na severu Kalifornie objevili záchranáři těla dalších 14 obětí rozsáhlých požárů, které tuto oblast již několik dní sužují. Dva další mrtvé také nalezli na jihu Kalifornie nedaleko přístavu Malibu u Los Angeles, napsal dnes server BBC News.

Hořící dům v Malibu
aktualizováno 10.11.
Kalifornie v ohrožení

Plameny devastují slavné Malibu, požáry zabily už devět lidí!

Ničivé lesní požáry, které sužují hned na několika místech Kalifornii, se nedaří zkrotit. Plameny se zakously už i do slavného přímořského letoviska Malibu, kde stojí domy řady hollywoodských hvězd. Celkem už v ohni zemřelo nejméně devět lidí.

Obří lesní požár devastuje Kalifornii
aktualizováno 09.11.
Poplach v Kalifornii

Obří lesní požáry postupují, úřady evakuují známé město Malibu!

Americký stát Kalifornie bojuje se třemi rychle se šířícími požáry. Jeden z nich na severu Kalifornie zničil téměř jedno celé město. Dramatická je situace také na jihu, kde úřady podle agentury AP nařídily evakuovat celé přímořské město Malibu s 13 tisíci obyvateli.

Požáry v Kalifornii
aktualizováno 09.11.
Desetitisíce lidí na útěku

Sever Kalifornie zachvátil velký požár. Plameny zničily celé město

Desetitisíce lidí utíkají před rozsáhlým lesním požárem v Kalifornii. Oheň už zachvátil plochu o velikosti 69 kilometrů čtverečních. Plameny úplně zničily město Paradise. Při boji s požárem se zranili nejméně dva hasiči. Plameny zranili také několik civilistů.

Požár u Děčínského sněžníku
aktualizováno 11.10.
lesní požár

V nepřístupném terénu u Sněžníku hoří les! Hasit pomáhají i Němci

Rozsáhlý požár lesa u Sněžníku ve velmi špatně přístupném terénu zaměstnává ústecké hasiče. Hoří na ploše 500 na 500 metrů. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu, hasiči nasadili vrtulník i hasící letadlo, do akce se zapojili také jejich němečtí kolegové.