Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
06.04.
Tisková zpráva

Autocentra skupiny AURES Holdings letos už prodala 20 000 vozů, růst táhnou inovace

Letošní sezóna je z hlediska objemů prodeje ojetých vozů pro autocentra AAA AUTO, provozovaná společností AURES Holdings, rekordní. Za první čtvrtletí a začátek dubna si zákazníci odvezli již přes 20 000 vozů a v březnu poprvé skupina překonala hranici 7 000 aut prodaných za jeden kalendářní měsíc.

skiáreal Špindlerův mlýn
20.03.
Tisková zpráva

Jezdíte rádi lyžovat do Špindlu? Pořiďte si již nyní výhodnou CHYTROU SEZÓNKU a lyžujte s ní od března až do konce příští zimy!

Skiareál Špindlerův Mlýn spouští již 19. března 2018 předprodej nejlevnějších celosezónních skipasů, tzv. CHYTRÉ SEZÓNKY, na příští zimní sezónu 2018/19. Předplatné 990 korun je dokonce levnější než zakoupení klasického dvoudenního skipasu. Pokud se chystáte vyrazit do Špindlu ještě na jaře, třeba jen na víkend, určitě se vám vyplatí. Lyžovat s tímto předplatným totiž můžete hned od 19.3. až do konce zimní sezóny, včetně Velikonoc. Navíc s ní můžete čerpat i spoustu dalších výhod.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

AAA AUTO
aktualizováno 04.04.
Tisková zpráva

Velkým hitem u žen jsou SUV, zájem vzrostl za pět let téměř dvojnásobně

Ženy stále častěji vyhledávají pohodlné a bezpečné vozy a za posledních pět let zvýšily svoji investici do ojetých aut o více než 25 tisíc korun, a to až na průměrných 177 460 korun.

harrachov
01.03.
Tisková zpráva

Mrazivé dny přinesly horám ideální lyžařské podmínky

V silných mrazech, které v Krkonoších dosahovaly až -20 stupňů a teplota se ani přes den za slunce nevyšplhala přes mínus desítku, se na sjezdovky vydávali jen skutečně odolní lyžaři s vynikající výbavou.

AAA AUTO
19.02.
Tisková zpráva

Na 130 firem a podnikatelů diskutovalo v Mototechně o podnikání v Praze a středních Čechách

Na regionálním setkání pro významné podnikatelské subjekty a podnikatele ze středních Čech a Prahy, připraveném sdružením CZECH TOP 100, se sešlo na 130 zástupců firem i jednotlivých podnikatelů z obou krajů. Hostitelem setkání byl prodejce zánovních automobilů Mototechna, který patří do skupiny AAA AUTO. Jelikož v regionu středních Čech a Prahy sídlí nejvýznamnější zástupci oboru Automotive byla hlavním tématem mobilita firem.

AAA AUTO
aktualizováno 14.02.
Tisková zpráva

Mobilní výkup ojetin je stále populárnější, vloni ho využilo přes 10 000 zákazníků

Mobilní výkup poprvé nabídla společnost AAA AUTO v České republice již roku 1999. Od té doby se služba mobilních výkupčích rozrostla do všech zemí, kde společnost působí. Tímto způsobem je vykoupeno přibližně 25% z celkového počtu vykoupených vozů.

Harrachov
09.02.
Tisková zpráva

Děti si užívají v Harrachově jarní prázdniny

Ideální podmínky pro lyžování lákají do střediska tisíce návštěvníků, v těchto dnech mezi nimi převažují především rodiče s dětmi ve školním věku z celé republiky, které si na harrachovských kopcích užívají jarní prázdniny.

AAA AUTO
01.02.
Tisková zpráva

AAA AUTO založilo inovační laboratoř, která rozšíří služby zákazníkům

Skupina AAA AUTO, která v minulém roce zobchodovala ve střední Evropě 75 400 automobilů, chce zákazníkům přinést větší komfort při nákupu a prodeji vozů prostřednictvím inovací. Program sjednotí pod hlavičkou inovační laboratoře AuresLab.

AAA AUTO
26.01.
Tisková zpráva

Lukáš Kvapil se chce na Dakar Rallye 2019 vrátit na čtyřech kolech

Motocyklový závodník Lukáš Kvapil má za sebou Dakar Rallye 2018, které se účastnil s vozy z Mototechny v rámci doprovodného media týmu, aby bezprostředně po jejím skončení nabídl prostřednictvím reportáží pohled do zákulisí a pocity jezdců.