Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
aktualizováno 14.02.
Tisková zpráva

Mobilní výkup ojetin je stále populárnější, vloni ho využilo přes 10 000 zákazníků

Mobilní výkup poprvé nabídla společnost AAA AUTO v České republice již roku 1999. Od té doby se služba mobilních výkupčích rozrostla do všech zemí, kde společnost působí. Tímto způsobem je vykoupeno přibližně 25% z celkového počtu vykoupených vozů.

Harrachov
09.02.
Tisková zpráva

Děti si užívají v Harrachově jarní prázdniny

Ideální podmínky pro lyžování lákají do střediska tisíce návštěvníků, v těchto dnech mezi nimi převažují především rodiče s dětmi ve školním věku z celé republiky, které si na harrachovských kopcích užívají jarní prázdniny.

AAA AUTO
01.02.
Tisková zpráva

AAA AUTO založilo inovační laboratoř, která rozšíří služby zákazníkům

Skupina AAA AUTO, která v minulém roce zobchodovala ve střední Evropě 75 400 automobilů, chce zákazníkům přinést větší komfort při nákupu a prodeji vozů prostřednictvím inovací. Program sjednotí pod hlavičkou inovační laboratoře AuresLab.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

AAA AUTO
26.01.
Tisková zpráva

Lukáš Kvapil se chce na Dakar Rallye 2019 vrátit na čtyřech kolech

Motocyklový závodník Lukáš Kvapil má za sebou Dakar Rallye 2018, které se účastnil s vozy z Mototechny v rámci doprovodného media týmu, aby bezprostředně po jejím skončení nabídl prostřednictvím reportáží pohled do zákulisí a pocity jezdců.

image.cz
aktualizováno 19.01.
Tisková zpráva

JEN DŘEVU NEUBÍRAJÍ LÉTA NA KRÁSE

Dřevo je magické. Věda již samozřejmě vysvětlila, proč má pozitivní vliv na naše rozpoložení, proč je schopno dobíjet životní baterky.

AAA AUTO
11.01.
Tisková zpráva

Zánovní vozy na českém trhu dále mládnou, mají méně kilometrů a stabilní ceny

V tuzemsku bylo vloni v nabídce na 80 000 automobilů do dvou let stáří. Nejdražší a nejnovější zánovní ojeté vozy nabízejí firmy v Karlovarském kraji, polovina z nich byla loni v ceně přes 605 tisíc korun. Nejlevnější naopak nabízí podnikatelé v Plzeňském a Olomouckém kraji a překvapivě také v Praze (s cenou 425 tisíc korun). Fyzické osoby tvoří jen asi šest procent prodávajících v tomto segmentu vozidel. Vyplynulo to z kontinuálního sledování trhu, které provedla společnost Mototechna.

AAA AUTO
09.01.
Tisková zpráva

Nejprodávanější ojetinou za rok 2017 je stříbrný hatchback s manuální převodovkou

Největší tuzemský prodejce ojetých vozů AAA AUTO International vloni prodal 75 372 vozů, z toho 46 744 v České republice. Po tuzemské Škoda Auto je tak nadále druhým největším prodejcem automobilů v tuzemsku.

Harrachov
aktualizováno 05.01.
Tisková zpráva

Zimní sezóna v Harrachově běží naplno, hory se připravují na silvestrovské návštěvníky

Vánoční svátky si v harrachovském skiareálu užívají stovky návštěvníků z Česka i ze zahraničí.

generali
22.12.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Nehoda s úrazem? Finanční kompenzace většinou nestačí

Špičková lékařská pracoviště, lázeňská a rehabilitační zařízení se letos zapojila do projektu Poúrazová péče. Společně s jeho organizátory chtějí pomáhat lidem, kterým akutní medicína sice umí po vážných úrazech zachránit život, k jeho někdejší kvalitě ale ještě hodně chybí. Svým novým produktem přispěla k následné poúrazové péči i pojišťovna Generali.

skiáreal Špindlerův mlýn
aktualizováno 05.01.
Tisková zpráva

Skiareál ve Špindlu otvírá novou lanovku a unikátní ledárium

Novou čtyřsedačkovou lanovku vedoucí z Horních Míseček na Medvědín slavnostně otevřel ve čtvrtek 21. prosince Skiareál Špindlerův Mlýn. Sochaři zároveň finišují práce na ledových sochách ve Špindlerovském Ledáriu, které se veřejnosti letos poprvé otevře 23. prosince. Od pátku pak skiareál plánuje zpřístupnit lyžařům další sjezdovky.