Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

image.cz
včera 00:00
Tisková zpráva

Pochutnejte si na českém kaprovi

Pokud si na kapra vzpomenete jen před Vánocemi, tak děláte chybu. Kapr totiž dokáže překvapit.

AAA AUTO
17.08.
Tisková zpráva

Zájem o alternativní paliva stále roste

Mezi novými auty je i díky státní podpoře znatelný zvýšený zájem o plně elektrické a hybridní vozy nebo vozy na CNG. Na trhu ojetých vozidel jsou ale prodejní trendy odlišné. Zákazníci se alternativních pohonů stále trochu bojí. Ojeté vozy s alternativním pohonem volí zpravidla lidé, kteří už s méně tradičními pohony mají zkušenosti

AAA AUTO
15.08.
Tisková zpráva

Mototechna přichází s flexibilní variantou operativního leasingu na zánovní vozy

Mototechna, značka pro prodej zánovních vozů v rámci skupiny AAA AUTO, nově poskytuje firemním klientům při nákupu vozů do 2 let stáří flexibilní variantu operativního leasingu s kalkulací zůstatkové hodnoty a možností odkupu po doplacení úvěru. Nový produkt Puzzle je nabízen ve spolupráci s Českou spořitelnou a společnost tím chce konkurovat prodejcům nových automobilů.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

AAA AUTO
aktualizováno 14.08.
Tisková zpráva

Značka není rozhodující, při výběru ojetiny hrají roli jiné hodnoty

Nic není jako dříve, ani věrnost řidičů jedné značce. Statistiky potvrzují, že s čestnou výjimkou domácí značky Škoda řidiči necítí takovou spřízněnost se „svou“ značkou automobilu jako ještě před několika lety. A stále větší je i skupina těch, pro něž značka nehraje vůbec žádnou roli. Rekrutují se především z řad mladších ročníků a tvoří dnes už dokonce více než čtvrtinu zákazníků trhu s novými vozy. Podobný trend začíná společnost AAA AUTO registrovat i v případě ojetých vozidel.

Helas
aktualizováno 14.08.
Tisková zpráva

Kvalita je na prvním místě

Jak těžké je dnes najít vhodné kvalifikované zaměstnance ve farmaceutickém průmyslu a jak se prosadit ve velké konkurenci zahraničních výrobců? Nejen to prozrazuje v rozhovoru předseda představenstva společnosti FARMAK Jiří Žák se svými kolegy z managementu.

Helas
31.07.
Tisková zpráva

Technické obory mají budoucnost

„Sehnat do firmy kvalitního a kvalifikovaného pracovníka je v České republice dnes téměř nadlidský výkon“ říká v rozhovoru František Fabičovic, generální ředitel společnosti Alcaplast.

Muž s počítačem
21.07.
Tisková zpráva

10 tipů, jak se vyhnout útoku ransomwaru

Možnost napadení počítače vyděračským programem, který vám znemožní jej používat, je zcela reálná. Naposledy to dokázal virus WannaCry, který v květnu zaútočil na několik set tisíc počítačů po celém světě. Každý, kdo má počítač připojený k internetu, si musí vybrat ze dvou možností, jak k tomuto riziku přistoupit: ignorovat jej, nebo se před ním bránit.

Zlato a.s. - spindoctor
20.07.
Tisková zpráva

V tempu shromažďování zlata vede Rusko. Český poklad se opět zmenšil

Marketingová organizace nejvýznamnějších těžařů zlata World Gold Council (WGC) vydala pravidelnou měsíční zprávu o devizových rezervách ve zlatě jednotlivých států. Redakce serveru Zlato.cz porovnala stavy zlatých rezerv stovky zemí za uplynulý půlrok. „V tempu shromažďování zlata zcela přesvědčivě vede Rusko,“ komentoval nejnovější údaje David Marášek ze společnosti Zlato, která stejnojmenný portál provozuje.

DELTA Projektconsult
12.07.
Tisková zpráva

BIM - nový systém projekce a organizace výstavby, který přináší do projektů úsporu cirka 20%

Realizované projekty v zahraničí hovoří o tom, že Building Information Modeling přináší do rozpočtu stavebního projektu úsporu 20% nákladů díky efektivnější organizaci vývoje a realizace stavebního procesu.

AAA AUTO
30.06.
Tisková zpráva

Největší talent českého fotbalu Patrik Schick prý miluje bezpečnou jízdu – čím jezdí?

Patrně největší český fotbalový talent současnosti, útočník a reprezentační hráč Patrik Schick dle svých slov miluje bezpečnou a klidnou jízdu. Čím tedy jezdí? Nově usedl za volant Škody Superb a spolu s tím se stal tváří značky Mototechna a společnosti AAA AUTO. Zařadil se tak vedle útočníka AC Sparta Praha Václava Kadlece a herců Veroniky Žilkové a Václava Vydry.