Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
Aktualizováno Včera 12:49
Tisková zpráva

AAA AUTO získalo od CZECH TOP 100 ocenění za 25 let úspěšného podnikání

Největší prodejce ojetých automobilů ve střední a východní Evropě letos v žebříčku nejvýznamnějších firem CZECH TOP 100 skončil na 48. místě s obratem téměř 13,5 miliard korun a umístila se mezi 100 nejvýznamnějšími firmami podle tržeb. AAA AUTO zároveň získalo speciální ocenění za 25 let úspěšného působení na českém trhu.

Helas
Aktualizováno 9.6. 2017 08:55
Tisková zpráva

SOUTĚŽ OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ VYHLÁSILA VÝSLEDKY

Praha, 7. června 2017 – Historicky první ročník soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ zná své vítěze. Porota na základě ekonomických výsledků výhradně českých firem s ročním obratem minimálně 200 milionů korun a více než 50 zaměstnanci ocenila nejlepší společnosti ze všech 14 krajů České republiky. Kritériím projektu odpovídalo v letošním roce 1306 firem, jež vybral odborný garant soutěže, společnost CRIF – Czech Credit Bureau.

Tisková zpráva

Rodiny volí praktické a bezpečné vozy - přijďte si je vyzkoušet na Dětský den do AAA AUTO

Blížící se období letních dovolených je pro většinu z nás také příhodným časem pro pořízení si lepšího automobilu. Rodiny se vydávají na delší vzdálenosti a chtějí svoje nejdražší bezpečně a pohodlně dovézt do cíle. Největší prodejce ojetých automobilů AAA AUTO již eviduje navýšení prodeje rodinných vozů o téměř 5 % a další nárůst lze očekávat i nadále. Lidé si budou moci rodinné vozy prohlédnout i v rámci dětského dne v AAA AUTO, který na pobočkách proběhne v neděli 28. května.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Konec klasických autobazarů – v Plzni se otevírá obří obchodní centrum s ojetými vozy

Obchod s ojetými automobily v České republice prochází v posledních letech výraznými proměnami.

Tisková zpráva

Špindlerův Mlýn o víkendu oficiálně odstartuje letní sezónu. Ve Svatém Petru vypukne Festival úsměvů

Ve Špindlu začíná léto. Nenechte si proto ujít Festival úsměvů se spoustou zábavy pro celou rodinu. Špindlerovské otevírání léta startuje již v sobotu 27. května ve Svatém Petru. Vystoupí David Deyl nebo zpěvák Pokáč a vyzkoušet můžete všechny letní aktivity se slevou v rámci akce 1 1 zdarma. Užijte si den na terénních tříkolkách, koloběžkách nebo zkuste summer tubing.

Tisková zpráva

Mio přichází se zbrusu novou řadou autokamer 700 a prvním zástupcem je funkcemi nabitá MiVue 792 WIFI Pro

Kromě přenosu videí do mobilu přes Wi-Fi je její předností špička mezi senzory pro skvělé záběry

Tisková zpráva

Projektová příprava továrny byla tématem workshopu ve Vídni

Minulý týden uspořádala společnost DELTA, Fraunhofer Austria a step2solution workshop z praxe na téma „Na scéně projekce továrny - Best Practice od první myšlenky po úspěšný provoz.” Workshop se konal v nové centrále vídeňské sítě „Smart Campus“ a na programu byly podnětné přednášky všech tří partnerů projektu. Prezentovaly se zkušenosti od investorů a projektových vedoucích v rámci World Cafés a vedla se panelová diskuze za účelem vzájemné výměny názorů.

Tisková zpráva

Lanovky v harrachovském sportovním areálu

Lanovky v harrachovském sportovním areálu procházejí po úspěšné zimní sezóně rozsáhlou revizí a posezonní kontrolou, aby se už o tomto víkendu znovu rozjela lanová dráha Delta z centra městečka na vrchol Čertovy hory a v rámci prodlouženého víkendu už zase sloužila turistům.

Tisková zpráva

Slevovou akci Černý pátek zavádí prodejci i na jaře, vyprodávají přes 40% skladových zásob

Slevová prodejní akce Black Friday s českým názvem Černý pátek se stala populární již i v České republice.

Tisková zpráva

AAA AUTO letos prodalo už přes 22 500 aut, růst podpoří tuzemskou i mezinárodní expanzí

Největší prodejce ojetých automobilů letos již prodal přes 22 000 vozů, a na základě dosavadního růstu plánuje v roce 2017 ve čtyřech zemích prodat téměř 80 000 aut. Růst prodejů podpoří otvíráním nových poboček v Polsku a svou síť po několika letech posílí i v České republice, kde otevře nové autocentrum v Mladé Boleslavi. Z hlediska situace na trhu je podle AAA AUTO hlavním nešvarem stále stáčení tachometrů, které se navíc stalo masovým jevem i v Německu. To je přitom bohužel dlouhodobě největším zdrojem individuálních dovozů.

Tisková zpráva

DELTA Projektconsult hledá nové projektanty

Architektonicko-projektantská kancelář DELTA sídlící na Vysočině rozšiřuje okruh partnerských firem z oblasti projekce a hledá posily pro rozšíření svého projekčního týmu.