Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

zlato.cz
07.12.
Tisková zpráva

ZLATO.CZ: Češi už mají doma víc zlata, než národní banka v trezorech

Který národ vede v nákupech investičního zlata? Němci, kteří v přepočtu na osobu vládnou světovému žebříčku. Podle nejnovějšího přehledu marketingové organizace World Gold Council (WGC), která sdružuje nejvýznamnější těžaře zlata, na jednoho Němce včetně kojenců připadl vloni nákup přes 1,4 gramu zlata.

Alexandria
06.12.
Tisková zpráva

Obrat Alexandria Group dosáhl dvou miliard korun

Česká skupina Alexandria Group podnikatele Alexandra Pavlova, jejíž vlajkovou lodí je CK Alexandria, dosáhla po loňské akvizici polské Net Holiday plánovaného obratu dvou miliard korun.

AAA AUTO
05.12.
Tisková zpráva

Mototechna letos do konce listopadu prodala již 7000 zánovních aut

Za prvních jedenáct měsíců letošního roku značka zánovních vozů Mototechna prodala již téměř 7000 aut a její podíl na celkových prodejích skupiny AAA AUTO vzrostl na 16 %. Mototechna, která byla znovu uvedena na trh v roce 2012, v současné době nabízí 1200 zánovních vozů prakticky všech značek přítomných na českém trhu. Na rozdíl od dlouhých čekacích dob na nové vozy, které mohou být delší než rok, jsou téměř nové vozy z Mototechny k dispozici okamžitě.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Špindlerův mlýn
27.11.
Tisková zpráva

Skiareál ve Špindlerově Mlýně oficiálně zahájí lyžařskou sezónu 8. prosince.

Lyžařům nabídne třídenní víkendový skipas za cenu jednodenního. Od pátku 8.12. do neděle 10.12. se tak bude dát lyžovat tři dny jen za 730 korun. Tradiční Ski opening nabídne o druhém prosincovém víkendu koncert Janka Ledeckého, lyžařské závody nebo exkluzivní předpremiéru nového filmu Špindl včetně autogramiády herců. Lákadlem bude ale především lyžovačka za zvýhodněné ceny. Třídenní skipasy pořídíte v rámci openingu jen za cenu jednodenního.

Helas
22.11.
Tisková zpráva

O úspěchu, odhodlání a víře

Hostem listopadového setkání Klubu lídrů v historických prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba byl český podnikatel, zakladatel developerské společnosti Passerinvest Group pan Radim Passer. V rozhovoru nám prozradil nejen to, jak se na začátku 90. let rozjížděla developerská firma, ale i to, jak se mu podniká s vírou.

Špindlerův mlýn
21.11.
Tisková zpráva

Skiareál ve Špindlu opět zabodoval na prestižních World Ski Awards. Titul Nejlepší lyžařský resort 2017 získalo francouzské středisko Val Thorens

Prestižní World Ski Awards mají své letošní vítěze. Výsledky zveřejnili o víkendu přední odborníci na lyžařskou turistiku. Cenu za nejlepší lyžařské středisko České republiky získal již potřetí Skiareál Špindlerův Mlýn. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil tradičně v rakouském Kitzbühelu a ocenění osobně převzala delegace v čele s ředitelem špindlerovského skiareálu Čeňkem Jílkem.

image.cz
aktualizováno 20.11.
Tisková zpráva

Nastává doba dřevěná! Dejte jí prostor, dáte ho i sobě

Můžete namítnout, že doba dřevěná nikdy neskončila. Je to pravda, ale i není. Poslední desetiletí zatlačila dřevo do pozadí. Popularitě se těšily plasty, kovy, beton, lisované recykláty a podobně. Někdy i z nutnosti, protože si řada zemí lesy v průběhu své historie vyplenila, a dřevo se tak pro ně stalo nedostatkovým materiálem. Někdy pouze z touhy po něčem „zaručeně“ lepším, modernějším, odolnějším. Doba však nazrála k návratu dřeva jako materiálu vhodného k výrobě prakticky čehokoli. V České republice obzvláště. Proč?

Spindoctors
16.11.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: České řidiče nejvíc děsí ostatní motoristé, ale na následky autonehody s vážným zraněním jich není připravena téměř polovina

Denně nebo téměř denně v České republice řídí 63 % z celkem 6,7 milionů registrovaných držitelů řidičského oprávnění. Podle průzkumu, který nechal zpracovat projekt Poúrazová péče, má 14 % řidičů a řidiček před každou jízdou obavy z možné nehody. Patnáct procent z nich si naopak takovou možnost vůbec nepřipouští.

image.cz
13.11.
Tisková zpráva

Vyberte si rybí recept z dílny našich předků

Kapr pečený s brambory nebo candát po domácku? Máme pro vás zajímavé recepty, které používali naši předci.

Spindoctors
aktualizováno 10.11.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Jako dítě zázrakem přežila nehodu. Dnes sbírá životní příběhy známých i neznámých

Přecházela silnici, když do ní u nich v Tetěticích narazilo auto. Později se dověděla, že žena za volantem byla opilá a navíc pod vlivem léků. Už v bezvědomí zažila zástavu dechu, krvácení do mozku, naštěstí i včasný transport vrtulníkem. Tehdy jí bylo 11 let.