Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

AAA AUTO
včera 00:00
Tisková zpráva

AAA AUTO letos plánuje prodej až 76 000 vozů, otevírá další zahraniční pobočky

Společnost AAA AUTO letos plánuje zvýšení prodejů o více než 10 % na zhruba 76 000 ojetých vozů. V rámci neustále probíhající expanze skupina otevřela novou pobočku v Polsku, další autocentra přijdou na řadu v lednu. Společnost chce být na špičce inovací ve svém oboru, bude to hlavní směr rozvoje pro rok 2018.

image.cz
18.10.
Tisková zpráva

Ryba na talíři stokrát jinak: Tučné ryby patří do udírny!

Udit lze v podstatě jakoukoliv rybu, ovšem čím tučnější rybu použijeme, tím lépe. Pro uzení je tak ideální kapr, tolstolobik nebo úhoř. Vyuzením získávají sladkovodní ryby krom prodloužení trvanlivosti i výborné chuťové vlastnosti. Správným vyuzením získá kůže ryb také krásnou zlatavou barvu.

Spindoctors
13.10.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Z nehody si naštěstí nic nepamatuji, vzpomíná zachráněný záchranář

Jen pár dnů po spuštění webu projektu Poúrazová péče na základě výzvy v médiích poslal vůbec první příběh pan Martin z Moravskoslezského kraje. A nejde o ledajaký příběh. V létě před dvěma lety pracoval u krajské záchranky a řídil sanitku, která byla na cestě k vážně zraněnému pacientovi.

Prásk.tv píše:

Nova 2
čtěte o tématu Tisková zpráva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

image.cz
09.10.
Tisková zpráva

Ryba na talíři stokrát jinak: Kaviár z kapra nebo rybí vnitřnosti v oleji?

Chcete zkusit vynikající extravaganci na váš jídelní stůl?

Spindoctors
06.10.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: Whiplash syndrom - reálná diagnóza, kterou lékaři neuznávají

Pokud máte za sebou autonehodu bez zranění, ale přesto vás pronásledují bolesti, problémy s viděním a rovnováhou, je pravděpodobné, že ho máte: Whiplash syndrom. Na rozdíl od jiných zranění není vidět. Vzniká při nárazu následkem prudkého pohybu hlavy vpřed a hned zase vzad, jako když švihnete bičem. Proto také syndrom biče nebo opěrkový syndrom.

image.cz
02.10.
Tisková zpráva

Ryba na talíři stokrát jinak! Nebo jen kousek smaženého kapra na Vánoce?

Ten, kdo zná jen smaženého kapra a filé, vzpomene si obvykle na rybu jednou do roka, o Vánocích, kdy pouze kvůli tradici sní kousek smaženého kapra. Rybám se také často vytýká, že mají mnoho kostí, někdy také, že zapáchají či že se jimi člověk nezasytí. Jak je to ale doopravdy?

Spindoctors
29.09.
Tisková zpráva

POÚRAZOVÁ PÉČE: V Kladrubech vracejí do života tisícovku lidí ročně. Martina je jednou z nich

Návrat klienta k plnohodnotnému způsobu života, to je hlavní cíl, který při své práci sledují odborníci z Rehabilitačního ústavu Kladruby, který se letos zapojil do projektu Poúrazová péče.

AAA AUTO
29.09.
Tisková zpráva

AAA AUTO po čtvrtstoletí na trhu přivítalo dvoumiliontého zákazníka

V roce, kdy největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě slaví čtvrtstoletí existence, dnes AAA AUTO přivítalo svého dvoumiliontého zákazníka. Během posledních pětadvaceti let zde prodal svůj vůz milion lidí, a stejný počet zde ojetý automobil zakoupil. Celkový počet zákazníků AAA AUTO se tak přiblížil téměř pětině obyvatel celé České republiky, nebo celé populaci Slovinska, Lotyška či Makedonie.

Helas
aktualizováno 27.09.
Tisková zpráva

Lídři na greenu

V duchu hesla LIVE GREEN – GO GREEN – BE ECO se na začátku září uskutečnil již 12. ročník British Golf Cupu 2017 Ocenění českých lídrů. Hráči si porovnali své golfové výkony na 18jamkovém hřišti Greensgate Golf & Leisure Resort Dýšina. Hřišti, na kterém hrají nejlepší evropští i světoví profesionální golfisté.

Eura Ilustrační snímek
27.09.
Tisková zpráva

SMART Office & Companies: Registr skutečných majitelů nemusí splnit očekávání

Praní špinavých peněz a financování terorismu se snaží zákonodárci zcela pochopitelně zabránit neustálým zpřísňováním právních norem. Gangstery a džihádisty ale přitom vlastně házejí do jednoho pytle se slušnými občany, kteří získali majetek poctivě. Ti teď kvůli tomu přemýšlejí, jak se chránit i nadále.