Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotná
13.08.
jaká jsou pravidla

Těhotné ženy nemusí pustit do letadla! Co si musejí pohlídat?

Že je žena těhotná neznamená, že se musí vzdát cestování. Musí se na něj ale důkladně připravit a být opatrná. Při létání je třeba počítat s možnými kontrolami zdravotního stavu i zvýšeným rizikem trombózy, při cestě autem zase nesmějí těhotné ženy zapomínat na pitný režim. Obezřetné musejí být nastávající matky i při výběru cílové destinace.

Segwaye v centru Prahy
aktualizováno 31.05.
praha bez segwayů

V centru Prahy na segway už nenarazíme! Město je zakáže

Na segwaye v historickém centru Prahy a přilehlém území si už někteří obyvatelé částečně zvykli. Ale stále platí, že obtežují pěší, místní obyvatele či zahraniční turisty. Komplikují plynulou chůzi a často ohrožují i jejich samotné řidiče. Čerstvý je případ turistky, která se na sewayi srazila s tramvají. Žena nakonec vyvázla s otřesem mozku. Scénář však mohl být mnohem horší.

Prásk.tv píše:

Letuška - 1
čtěte o tématu dopravní prostředek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.