Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněhová bouře v USA
aktualizováno 11.12.
Extrémní počasí

USA drtí sněhová bouře! Úřady hlásí 3 mrtví, tisíce lidí bez proudu

Jihovýchod Spojených států překvapila sněhová bouře, na 300 tisíc lidí je bez proudu. Nepříznivé počasí si už vyžádalo tři oběti. Letecké společnosti zrušily tisícovku spojů v Severní Karolíně a Virginii.

Messenger
aktualizováno 19.11.
Facebooková služba

Messenger měl výpadek! Zprávy nešly posílat po celém světě

Tisíce lidí z celého světa zaznamenaly kolaps aplikace Messenger. Přestala fungovat před devátou hodinou večerní, výpadek trval asi 30 minut. Nefungovala počítačová verze ani mobilní aplikace.

Kolaps internetu
aktualizováno 11.10.
odborníci varují

Internetu hrozí výpadek na celém světě. Chystá se oprava registrů

Uživatelé internetu po celém světě mohou od čtvrtka zanamenávat výpadky webového připojení. Problém se týká především majitelů starších počítačů.

Prásk.tv píše:

Google Chrome
čtěte o tématu výpadek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Lékárník
aktualizováno 10.10.
Velké výpadky

V lékárnách schází lék na rakovinu, navíc se nedá nahradit!

V lékárnách v Plzeňském kraji i v jiných částech republiky chybí lék Tamoxifen, který je důležitým preparátem pro onkologické pacienty. Výpadek je o to horší, že se tento lék nedá nahradit a jeho jediný výrobce má dlouhodobé problémy.

Naštvaná žena s telefonem
05.10.
Šok po ránu

Výpadek! Klienty České spořitelny vyděsil chybný zůstatek

Některé majitele účtů u České spořitelny dnes ráno vyděsila částka, která se jim zobrazila v jejich internetovém bankovnictví, popřípadě jim přišla na mobil esemeskou. IT systém České spořitelny totiž včera zaznamenal výpadek.

Smutná matka
aktualizováno 05.10.
Krize na ministerstvu

Rodinám hrozí problém! Od ledna možná nedostanou dávky

Nezaměstnaným, lidem v hmotné nouzi a maminkám na mateřských dovolených hrozí, že od ledna příštího roku nedostanou své peníze. Může za to možný kolaps systému, který dávky přerozděluje a na který upozorňuje Pirátská strana. Systém provozuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Ministryně možný problém ale odmítá.

Instagram
aktualizováno 03.10.
Zoufalí uživatelé

Instagram postihl výpadek! Síť nefungovala lidem po celém světě

Sociální síť Instagram postihl ve středu ráno rozsáhlý výpadek. Problémy hlásili uživatelé po celém světě. Instagram nefungoval tisícům lidí přes mobilní aplikaci ani webový prohlížeč. Asi po třech hodinách byly problémy odstraněny.

Svíčka ilustrační snímek
08.09.
Utrpěla vážná zranění

Při výpadku proudu sáhla žena po svíčce, osudově se ale spletla!

Když vypadne proud, většina lidí sáhne po baterce nebo svíčce. Stejně se ve čtvrtek zachovala i nejmenovaná žena z amerického Connecticutu. Jenže udělala strašlivou chybu a místo světla se dočkala vážných zranění.

Výpadek proudu na Českolipsku
aktualizováno 28.08.
Několik hodin

Českolipsko postihl blackout! Lidé si svítili mobily, tma děsila řidiče

Totální blackout zažili obyvatelé celého českolipského okresu. Potmě zůstala i státní a městská policie a přestalo fungovat veřejné osvětlení. Lidé se po ulicích pohybovali jen pomocí světel mobilních telefonů.

Internet
aktualizováno 09.07.
technická odstávka

Klienti dvou velkých bank zuří. Nefungoval jim internetbanking

Výpadek internetového bankovnictví potrápil klienty ČSOB a Poštovní spořitelny. Proč k poruše došlo, banky neprozradily. Klienti začali mít problémy už v dopoledních hodinách. Obnovit funkčnost se podařilo kolem 17. hodiny.