Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Silnice v zimě
aktualizováno 05.12.
výstraha

Pozor na namrzající silnice, varuje policie! V Brně bouralo devět aut

Po dvou teplejších dnech a dešti se v úterý večer znovu ochladilo. Právě proto meteorologové vydali výstrahu před náledím, mokré povrchy totiž namrzají. Před namrzajícími silnicemi varovali i policisté, v Brně ve středu ráno vyjeli k nehodě devíti aut.

Zima - 4
aktualizováno 23.11.
týdenní předpověď

Do Česka se vrátí arktické mrazy, příští týden bude opět chumelit

Po krátkém oteplení se do Česka opět vrátí mrazy, příští týden by podle meteorologů mohla teplota v noci klesat až k -10 °C, přes den by pak mělo být kolem nuly. Také bychom se měli připravit na novou sněhovou pokrývku a to nejen ve vyšších polohách.

Ve Vsetíně padá sníh
aktualizováno 19.11.
Přichází zima

Probudili jsme se do chumelenice: Nehody na náledí, uvízlé kamiony

Českou republiku zasypal sníh. V noci na pondělí padal na většině území. Meteorologové varují, že sníh může namrzat. Slabě sněžit by mělo až do čtvrtka.

Prásk.tv píše:

Spaní v horku
čtěte o tématu ochlazení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Dítě v zimě
aktualizováno 16.11.
předpověď na víkend

Náledí i sněhové jazyky! Chumelit začne konečně i v nížinách

Zima o sobě dnes dala naplno vědět i v nížinách. Teploty klesly pod bod mrazu a většina řidičů dnes ráno musela poprvé škrábat námrazu z aut. V pondělí bychom se měli dočkat i prvního sněhu.

Zima - 1
aktualizováno 14.11.
teplý podzim končí

Radikální změna počasí: Prudké ochlazení a sníh! MAPY MRAZU

Babí léto skončilo, teď přijde výrazné ochlazení. Příjemných teplot, na které jsme byli zvyklí, se už v tomto roce nedočkáme. Na území Česka spadnou už od zítřka teploty několik stupňů pod bod mrazu. V neděli by mělo začít na horách sněžit, předpokládají meteorologové.

Podzimní počasí
12.11.
Týdenní předpověď

Ochlazení je tady! Nejdřív bude až 15 stupňů, pak minus pět

Na začátku týdne se v Česku krátce oteplí, už ve čtvrtek ale podle předpovědi teploty klesnou pod nulu. V noci může být až minus pět stupňů. Ráno musí především řidiči počítat s mlhou.

Zima - 2
10.11.
Měsíční předpověď

Teplý podzim je u konce, přijde ochlazení a ranní mrazíky!

Nadprůměrně teplý podzim z posledních dvou týdnů končí, začne se ochlazovat. V příštím týdnu meteorologové očekávají přes den maximální teploty kolem devíti stupňů Celsia. Po polovině listopadu už v noci může mrznout. Srážek bude stále málo.

Zima - 3
aktualizováno 09.11.
Ochlazení na obzoru

Zima přichází! Teploty klesnou o 15 °C. Příští týden začne mrznout

Kalendář sice hlásí podzim a zima se už také pomalu blíží, ale podle počasí to opravdu není poznat. Alespoň zatím. Příští týden totiž meteorologobvé slibují ochlazení s teplotami pod bodem mrazu.

Chladno - 2
aktualizováno 27.10.
Předpověď počasí

Měsíční výhled: Budou příjemné teploty, pak pořádně přituhne!

Nadcházející měsíc bude jako celek teplotně nadprůměrný, i když se ke konci období významně ochladí. Pršet moc nebude, i když mohou přijít ojedinělé přeháňky. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Podzimní ochlazení
25.10.
předpověď počasí

Oteplení si dlouho neužijeme! Bude i sněžit, tvrdí meteorologové

Podzim je v plném proudu a je to znát i na počasí. Zatímco ve čtvrtek a pátek budou teploty v republice přesahovat 10 °C, o víkendu se znatelně ochladí.