Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouře a studená fronta
aktualizováno dnes 13:53
počasí v Evropě

Tohle se žene na Česko! Přijde studená fronta a prudké ochlazení

Do Česka se žene studená fronta, která začne odpoledne přecházet od západu přes naše území, před ní k nám fouká velmi teplý vzduch, už v noci ale teploty klesnou až k 8 stupňům. To vše doprovodí déšť nebo i bouřky.

První mráz
aktualizováno včera 18:25
kde bude mrznout

Česko čeká brutální ochlazení. Připravte se na mráz, varují experti

Do České republiky dorazí mrazy. Do pátku ještě vydrží tropické teploty, pak ale přijde prudké ochlazení. Přízemních mrazíků se mohou dočkat také v nížinách. Přes den se teploty budou pohybovat kolem 15 stupňů.

Ochlazení
aktualizováno 19.09.
Dorazí i déšť

Tropy vystřídá podzim! Brzy se ochladí o 15 stupňů, varují experti

Ačkoliv se ráno nad některými místy v Česku přehnaly bouřky, odpoledne už bylo většinou jasno a teploty se vyšplhaly až ke 30 stupňům. Slunečné počasí by ale mělo vydržet jen do pátku, pak přijde prudké ochlazení.

Prásk.tv píše:

Spaní v horku
čtěte o tématu ochlazení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Ochlazení
15.09.
Babí léto

POČASÍ NA MĚSÍC: Bude přes 25 stupňů, pak ale přijde ochlazení

Nadprůměrné teploty vydrží do konce září, v některých dnech bude i přes 25 stupňů Celsia. Přechodně se může mírně ochladit. Pršet bude nyní méně, postupně ale bude srážek přibývat. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Déšť
aktualizováno 13.09.
počasí na víkend

Deštníky s sebou! Ochladí se o deset stupňů a bude vydatně pršet

Zatímco ve středu jsme si užívali tropických teplot, následující dva dny už budou připomínat spíše podzim. Ve čtvrtek se začne postupně ochlazovat, v pátek už teploty klesnou k 18 stupňům a přidá se vydatný déšť.

Podzim
aktualizováno 04.09.
Začátek podzimu

Meteorologové vydali předpověď na září! Čeká nás babí léto?

Nadcházející týden bude teplý a deštivý. Mírně teplotně nadprůměrný bude celý nadcházející měsíc, postupně se ochladí na běžnou hodnotu. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Počasí - bouřky
aktualizováno 30.08.
předpověď na víkend

Léto si dává pauzu. Ochladí se o 10 stupňů, přijdou i bouřky

Závěr prázdnin příliš letní nebude. Poslední srpnový víkend se ponese ve znamení přeháněk a místy i bouřek. Posledním skutečně teplým dnem tohoto týdne bude čtvrtek, kdy mohou teploty stoupat až k 29 stupňům.

Auto a podzim
aktualizováno 24.08.
Teplotní skok

Z tropů rovnou do zimy! Bude pršet i mrznout! MAPY SRÁŽEK

Po tropických týdnech se v Česku konečně ochladilo. Ještě méně naměříme o víkendu, kdy bude na západě republiky jen kolem 18 stupňů. Sobota a neděle pak proprší. Podle meteorologů by navíc mohlo ráno na horách mrznout.

Bouřky
aktualizováno 23.08.
ochlazení

Bouřky místo tropů! Část Česka zasypaly kroupy, padaly i stromy

Českou republikou se prohnalo pásmo bouřek. První přišly z jihozápadu a postupně se posouvaly na severovýchod. Na některých místech došlo k silným srážkám doprovázeným kroupami. Kvůli bouřkám také klesly teploty.

Tropy vystřídají bouřky
aktualizováno 23.08.
Poslední tropický den

Meteorologové zpřísnili výstrahu! Bouřky udeří na většinu Česka

Tropy, které trápily Česko v posledních týdnech, zřejmě končí. Ve čtvrtek a v pátek udeří bouřky, provázené přívalovými dešti a krupobitím. Podle meteorologů zasáhnou většinu Česka. Zároveň se ochladí, v neděli teploty klesnou až k 16 stupňům.