Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mráz
aktualizováno 19.09.
Mrazy jsou tu

Ranní mrazy zasáhly Česko: Teploty klesaly pod bod mrazu

Česko zasáhly mrazy, teploty klesly na některých místech i pod bod mrazu. Chladné ráno bylo v úterý na Kvildě, kde bylo naměřeno -0,4 °C. Na dalších místech ČR se teploty pohybovaly od 0 do 5 °C. Chladné počasí nás čeká celý týden.

Déšť - 1
18.09.
Týdenní předpověď

Ranní mlhy a déšť: Do Česka dorazil podzim! PŘEDPOVĚĎ

Babího léta se letos podle meteorologů nedočkáme. Celý týden se budou teploty pohybovat mezi 10 až 17 stupni. Sluníčko vysvitne jen občas, bude vytrvale pršet a obloha převážně zůstane zatažená. Rána budou chladná a objeví se mlhy.

Počasí - ochlazení
14.09.
předpověď na víkend

Na Moravě si užijí letní počasí, pak se prudce ochladí a bude pršet

Ve čtvrtek si na východě republiky užijí letní počasí, možná to úplně poslední. Teploty budou stoupat až k 25 stupňům. Pak se ale prudce ochladí a o víkendu bude jen kolem 17 stupňů, k tomu se navíc přidá déšť.

Prásk.tv píše:

Spaní v horku
čtěte o tématu ochlazení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Babí léto
12.09.
měsíční výhled

Meteorologové řekli, jaký měsíc nás čeká! Přijde ještě babí léto?

Dočkáme se ještě oteplení, nebo už dalo léto definitivní sbohem? Meteorologové vydali předpověď na následující čtyři týdny. Jenže příliš dobře to nevypadá, čeká nás chladné a deštivé období.

Topení - 2
aktualizováno 11.09.
CENY SUROVIN

Topná sezóna začala předčasně, kolik si připlatíme? PŘEHLED

Přestože léto končí až příští týden, na mnoha místech republiky už začala topná sezóna. Je to téměř o dva týdny dřív než loni. Můžou za to teploty, které se pohybují už i přes den okolo 15 stupňů. Topí nejen lidé v rodinných domech, ale plošně začaly přitápět i kotelny.

Déšť
aktualizováno 11.09.
týdenní předpověď

Podzim je tu! Týden proprší, deště se dočkají i tam, kde bylo sucho

Do Česka definitivně dorazil podzim. Začátek pracovního týdne proprší a vydatného deště se konečně dočkají i na Moravě a ve Slezsku. Teploty se budou pohybovat jen kolem dvacítky a lépe nebude ani o víkendu.

Déšť
09.09.
předpověď počasí

Meteorologové čekají zimu a déšť! Na konci měsíce přijde oteplení

Příští týden by mělo často pršet a ochladí se. Teploty v Čechách většinou nepřekročí 20 stupňů, na jihu Moravy se mohou dostat k 22 stupňům Celsia. Teploty i srážky v druhé polovině září a na začátku října by neměly vybočit z dlouhodobého průměru. Vyplývá to z týdenní předpovědi a měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ochlazení - podzim
04.09.
týdenní předpověď

O slovo se hlásí podzim! Bude kolem 20 °C, ve středu se ochladí

Podzim už o sobě začíná dávat vědět. Děti na první cestě do školy po prázdninách doprovázelo chladné počasí. A situace by neměla být lepší ani v dalších dnech. V polovině týdne se dokonce ještě ochladí.

Ochlazení - podzim
01.09.
Měsíční výhled

PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ: Odborníci prozradili, jestli se ještě oteplí!

Meteorologický podzim je tady! Spolu s ním dorazilo do Česka ochlazení a vydatný déšť. Dočkáme se ještě sluníčka a teplého počasí? To meteorologové prozradili ve výhledu počasí na září.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 16.08.
změna počasí

Čeká nás zamračený den s bouřkami. Kdy déšť dorazí k vám?

Česko se probudilo do zamračeného rána. Už během dneška meteorologové očekávají na většině území dešťové srážky. Ty se nejprve objeví na západě území, postupně se budou přesouvat na Moravu a do Slezska. Nejchladněji bude o víkendu.