Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mladá řidička zemřela při nehodě na Táborsku
aktualizováno 10.10.
Tragické ráno

Dvě ženy běžely na pomoc umírající řidičce, smetl je osobák

V Jihočeském kraji u obce Opařany dnes dopoledne zemřela pod koly nákladního auta mladá řidička vozu Škoda Fabie. Další dvě ženy, které u nehody zastavily, byly zraněny protijedoucím autem.

Myslivec omylem postřelil kolegu
aktualizováno 19.09.
nehoda na lovu

Ve špatnou dobu na špatném místě. Myslivce postřelil kolega

V úterý utrpěl těžká zranění myslivec na Táborsku, když ho při lovu střelil do zad jeden z kolegů. Vrtulník ho převezl do motolské nemocnice v Praze. Soud může poslat střelce až na čtyři roky do vězení.

Chodkyni v Písku smetlo auto, zemřela
aktualizováno 09.09.
Smrtelná nehoda

Černá sobota na jihu Čech: Zemřel motorkář (37) i chodkyně (27)!

Sobota byla na jihočeských silnicích velmi tragická. Policisté evidují v kraji 15 nehod, při nichž dva lidé zemřeli a dalších šest se lehce zranilo.

Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Sražení cyklisty na Táborsku - 2
12.04.
Tragická nehoda

Cyklista (90) přejížděl rušnou silnici na Táborsku, srazilo ho auto

Záchranáři zasahovali ve čtvrtek dopoledne na vytížené silnici I/3 u Tábora. Mezi Sezimovým Ústím a Planou nad Lužnicí srazila bílá toyota cyklistu. Devadesátiletého muže záchranáři převezli do nemocnice, následkům zranění ale podlehl.

Majitele firmy a jeho švagra ubili. Teď jsou u soudu
aktualizováno 08.02.
Přepadení v Horusicích

Za brutální přepadení v motodílně dostali cizinci vysoké tresty!

V Táboře pokračoval soud se dvěma cizinci, kteří byli podezřelí z brutálního loupežného přepadení motodílny v jihočeských Horusicích. Pětičlenný gang tam umlátil majitele firmy a jeho švagra. Ve vězení muži stráví 17, respektive 12, let.

Požár hájenky v Choustníku na Táborsku - 7
05.02.
vlna solidarity

Rodina přišla v ohni o všechno. Požár nepřežil roční syn Gabriel

Rodina z Táborska přišla při požáru o střechu nad hlavou a o milovaného syna Gabriela (1). Matka Věra se musí vyrovnat s velkou tragédií, navíc zůstala úplně bez prostředků a její manžel bojuje v nemocnici o život. Otec utrpěl těžké popáleniny a lékaři mu museli amputovat nohu. Lidé poslali pozůstalým přes tři miliony korun.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
aktualizováno 17.06.
zvýšená pozornost

Neznámý muž se snaží navázat kontakt s malými holčičkami

Rodiče malých dětí na Táborsku by měli být na pozoru. Policisté tam totiž prověřují několik oznámení, podle kterých se muž středního věku snažil navázat kontakt s malými holčičkami. Jedna z nich nechodí ještě ani na základní školu.

Smrtelná nehoda u Tučap - 4
aktualizováno 04.04.
narazil do stromu

Mladý řidič (19) nezvládl auto a zabil sebe i 15letou spolujezdkyni

Tragická dopravní nehoda se stala u Tučap na Táborsku . V neděli večer tam zemřeli mladý muž a žena. Devatenáctiletý řidič i jeho patnáctiletá spolujezdkyně byli na místě mrtví.

Býk
aktualizováno 16.12.
Kdy je chytí?

Stádo býků na Táborsku stále uniká! Ohrožují provoz dálnice

Hasiči, policisté a dobrovolníci už druhý den pátrají po stádu býků, kteří včera zmizeli z farmy na Táborsku. Téměř dvě stovky mladých býčků vyrazily vrata ohrady a utekly. Některá zvířata dokonce ohrožovala provoz na dálnici D3. Většinu se podařilo odchytit, ale v lesích kolem Borotína je stále více než čtyřicet zvířat. Policisté doporučují do lesů raději nechodit.

Býk
aktualizováno 16.12.
STÁDO NA ÚTĚKU

POZOR! Na Táborsku se potuluje 50 býků, utekli majiteli z ohrady

Téměř 200 býků uteklo svému majiteli z ohrady nedaleko obce Borotín. Podle posledních zpráv se podařilo část skotu odchytit, ale v lesích na Táborsku se stále pohybuje 56 býků, které se nepodařilo během dne dopátrat. I když býci nejsou agresivní, úřady doporučily obyvatelům v okolí obce pohyb se zvýšenou opatrností.