Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sražení cyklisty na Táborsku - 2
12.04.
Tragická nehoda

Cyklista (90) přejížděl rušnou silnici na Táborsku, srazilo ho auto

Záchranáři zasahovali ve čtvrtek dopoledne na vytížené silnici I/3 u Tábora. Mezi Sezimovým Ústím a Planou nad Lužnicí srazila bílá toyota cyklistu. Devadesátiletého muže záchranáři převezli do nemocnice, následkům zranění ale podlehl.

Majitele firmy a jeho švagra ubili. Teď jsou u soudu
aktualizováno 08.02.
Přepadení v Horusicích

Za brutální přepadení v motodílně dostali cizinci vysoké tresty!

V Táboře pokračoval soud se dvěma cizinci, kteří byli podezřelí z brutálního loupežného přepadení motodílny v jihočeských Horusicích. Pětičlenný gang tam umlátil majitele firmy a jeho švagra. Ve vězení muži stráví 17, respektive 12, let.

Požár hájenky v Choustníku na Táborsku - 7
05.02.
vlna solidarity

Rodina přišla v ohni o všechno. Požár nepřežil roční syn Gabriel

Rodina z Táborska přišla při požáru o střechu nad hlavou a o milovaného syna Gabriela (1). Matka Věra se musí vyrovnat s velkou tragédií, navíc zůstala úplně bez prostředků a její manžel bojuje v nemocnici o život. Otec utrpěl těžké popáleniny a lékaři mu museli amputovat nohu. Lidé poslali pozůstalým přes tři miliony korun.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
aktualizováno 17.06.
zvýšená pozornost

Neznámý muž se snaží navázat kontakt s malými holčičkami

Rodiče malých dětí na Táborsku by měli být na pozoru. Policisté tam totiž prověřují několik oznámení, podle kterých se muž středního věku snažil navázat kontakt s malými holčičkami. Jedna z nich nechodí ještě ani na základní školu.

Smrtelná nehoda u Tučap - 4
aktualizováno 04.04.
narazil do stromu

Mladý řidič (19) nezvládl auto a zabil sebe i 15letou spolujezdkyni

Tragická dopravní nehoda se stala u Tučap na Táborsku . V neděli večer tam zemřeli mladý muž a žena. Devatenáctiletý řidič i jeho patnáctiletá spolujezdkyně byli na místě mrtví.

Býk
aktualizováno 16.12.
Kdy je chytí?

Stádo býků na Táborsku stále uniká! Ohrožují provoz dálnice

Hasiči, policisté a dobrovolníci už druhý den pátrají po stádu býků, kteří včera zmizeli z farmy na Táborsku. Téměř dvě stovky mladých býčků vyrazily vrata ohrady a utekly. Některá zvířata dokonce ohrožovala provoz na dálnici D3. Většinu se podařilo odchytit, ale v lesích kolem Borotína je stále více než čtyřicet zvířat. Policisté doporučují do lesů raději nechodit.

Býk
aktualizováno 16.12.
STÁDO NA ÚTĚKU

POZOR! Na Táborsku se potuluje 50 býků, utekli majiteli z ohrady

Téměř 200 býků uteklo svému majiteli z ohrady nedaleko obce Borotín. Podle posledních zpráv se podařilo část skotu odchytit, ale v lesích na Táborsku se stále pohybuje 56 býků, které se nepodařilo během dne dopátrat. I když býci nejsou agresivní, úřady doporučily obyvatelům v okolí obce pohyb se zvýšenou opatrností.

Koně na Táborsku trpí
aktualizováno 24.11.
Otřesný případ

Koně nikdy nebyli na pastvě! Majitelé se o ně nemohou postarat

V otřesných podmínkách žijí už několik let dva koně ve Velmovicích na Táborsku. Jejich majitelé mají problém postarat se sami o sebe. Péči o zvířata už nezvládají. Koně sice hlady netrpí, ale jsou ustájení v rozpadlém přístřešku a nikdy nebyli na pastvě. Případem se zabývá veterinární správa.

Dům v Horusicích
aktualizováno 06.10.
Záhadný útok

Druhá oběť brutální loupeže na Táborsku! Zemřel zakladatel firmy

Brutální loupež v Horusicích na Táborsku má už dvě oběti. V neděli ráno zemřel zakladatel atakované firmy František Hadrávek. V nemocnici bojoval od poloviny září, kdy skupina lupičů zranila celkem sedm lidí. Policisté po pachatelích stále pátrají.

Josef Dubský - pátrání
aktualizováno 03.10.
Neviděli jste ho?

Čtrnáctiletý Josef nepřišel domů. Pomozte ho najít!

Táborští kriminalisté pátrají od pátečního večera po pohřešovaném chlapci. Čtrnáctiletý Josef Dubský odešel z domu v Hoštici u Nemyšle po hádce a už nepřišel domů. Odešel přitom v 16 hodin a pouze v letním oblečení.