Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
aktualizováno 17.06.
zvýšená pozornost

Neznámý muž se snaží navázat kontakt s malými holčičkami

Rodiče malých dětí na Táborsku by měli být na pozoru. Policisté tam totiž prověřují několik oznámení, podle kterých se muž středního věku snažil navázat kontakt s malými holčičkami. Jedna z nich nechodí ještě ani na základní školu.

Smrtelná nehoda u Tučap - 4
aktualizováno 04.04.
narazil do stromu

Mladý řidič (19) nezvládl auto a zabil sebe i 15letou spolujezdkyni

Tragická dopravní nehoda se stala u Tučap na Táborsku . V neděli večer tam zemřeli mladý muž a žena. Devatenáctiletý řidič i jeho patnáctiletá spolujezdkyně byli na místě mrtví.

Býk
aktualizováno 16.12.
Kdy je chytí?

Stádo býků na Táborsku stále uniká! Ohrožují provoz dálnice

Hasiči, policisté a dobrovolníci už druhý den pátrají po stádu býků, kteří včera zmizeli z farmy na Táborsku. Téměř dvě stovky mladých býčků vyrazily vrata ohrady a utekly. Některá zvířata dokonce ohrožovala provoz na dálnici D3. Většinu se podařilo odchytit, ale v lesích kolem Borotína je stále více než čtyřicet zvířat. Policisté doporučují do lesů raději nechodit.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Býk
aktualizováno 16.12.
STÁDO NA ÚTĚKU

POZOR! Na Táborsku se potuluje 50 býků, utekli majiteli z ohrady

Téměř 200 býků uteklo svému majiteli z ohrady nedaleko obce Borotín. Podle posledních zpráv se podařilo část skotu odchytit, ale v lesích na Táborsku se stále pohybuje 56 býků, které se nepodařilo během dne dopátrat. I když býci nejsou agresivní, úřady doporučily obyvatelům v okolí obce pohyb se zvýšenou opatrností.

Koně na Táborsku trpí
aktualizováno 24.11.
Otřesný případ

Koně nikdy nebyli na pastvě! Majitelé se o ně nemohou postarat

V otřesných podmínkách žijí už několik let dva koně ve Velmovicích na Táborsku. Jejich majitelé mají problém postarat se sami o sebe. Péči o zvířata už nezvládají. Koně sice hlady netrpí, ale jsou ustájení v rozpadlém přístřešku a nikdy nebyli na pastvě. Případem se zabývá veterinární správa.

Dům v Horusicích
aktualizováno 06.10.
Záhadný útok

Druhá oběť brutální loupeže na Táborsku! Zemřel zakladatel firmy

Brutální loupež v Horusicích na Táborsku má už dvě oběti. V neděli ráno zemřel zakladatel atakované firmy František Hadrávek. V nemocnici bojoval od poloviny září, kdy skupina lupičů zranila celkem sedm lidí. Policisté po pachatelích stále pátrají.

Josef Dubský - pátrání
aktualizováno 03.10.
Neviděli jste ho?

Čtrnáctiletý Josef nepřišel domů. Pomozte ho najít!

Táborští kriminalisté pátrají od pátečního večera po pohřešovaném chlapci. Čtrnáctiletý Josef Dubský odešel z domu v Hoštici u Nemyšle po hádce a už nepřišel domů. Odešel přitom v 16 hodin a pouze v letním oblečení.

Lupič s tyčí
18.09.
masakr v horusicích

Brutální útok lupičů: Čtyři lidé vážně zranění, jeden zemřel!

Neznámí útočníci ve středu napadli rodinnou firmu na Táborsku. Zranili přitom sedm lidí, jeden dnes na následky svých zranění zemřel. Vyšetřování probíhá už druhým dnem.

1788220
aktualizováno 17.09.
pomozte s pátráním

Brutální loupež na Táborsku. Otce se synem zbili železnými tyčemi

K brutálnímu loupežnému přepadení došlo v noci ze středy na čtvrtek v Horusicích u Veselí nad Lužnicí. Několik maskovaných mužů tady přepadlo rodinnou firmu a spící manžele a jejich syna zbili železnými tyčemi. Jeden z nich později zemřel.

Smrtelná nehoda motorkáře na Táborsku
15.08.
Smrtelná nehoda

Hrůza v lese! U Tábora ležel mrtvý motorkář, zabil se v noci

Pořádný šok zažil v sobotu brzy ráno člověk, který projížděl lesem mezi obcemi Podolí a Hlasivo na Táborsku. Jen pár metrů od silnice totiž ležela zdemolovaná motorka a vedle ní její nehybný řidič.