Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video 18+ poslední okamžiky

Srdcervoucí záběry: Vrtulník s nevěstou se zřítil cestou na svatbu

Vrtulník, který převážel nevěstu na svatbu, se zřítil do lesa. Brazilka Rosemere do Nascimento Silva nehodu nepřežila, strašlivou zprávu se ženich dozvěděl přímo od kněze. Nyní bylo zveřejněno skličující video, které zachycuje poslední okamžiky před tragédií. Video obsahuje záběry, které mohou být pro citlivé osoby nevhodné.

Hasiči, kteří zahynuli při pád vrtulníku - 2
Aktualizováno 12.5. 2017 14:04
Velké neštěstí

Hasiči truchlí. Vyjeli k nehodě vrtulníku a našli mrtvé kamarády

Velká tragédie zasáhla ve středu slovenské hasiče. Při nehodě policejního vrtulníku Bell zahynuli na prešovském letišti devětačtyřicetiletý Radoslav Lacko a třiačtyřicetiletý Peter Toďor. Oba byli zkušenými hasiči z prešovské základny. Z vraku helikoptéry je vytahovali jejich kamarádi!

Pád vrtulníku slovenské policie
Aktualizováno 10.5. 2017 16:48
Další nehoda vrtulníku

Na Slovensku spadl policejní vrtulník, 2 mrtví, 2 vážně zranění

K další vážné nehodě vrtulníku došlo ve středu odpoledne na Slovensku. Při výcvikovém letu se zřítil policejní vrtulník. Na palubě byli dva policisté a dva hasiči. Dvaačtyřicetiletý hasič na místě zemřel, jeho kolega v košické nemocnici. Dva policisté jsou ve vážném stavu.

Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Následky pádu vrtulníku v Istanbulu
Aktualizováno 10.3. 2017 11:38
Tragédie v Istanbulu

Vrtulník narazil do věže a spadl na dálnici. Minimálně 5 mrtvých!

Nejméně pět lidí zahynulo v pátek dopoledne při tragické nehodě vrtulníku v tureckém hlavním městě Istanbulu. Po startu z mezinárodního Atatürkova letiště narazila helikoptéra do televizní věže a zřítila se na dálnici. Nejméně pět lidí při nehodě zahynulo.

Smutný příběh

Nevěsta chystala pro ženicha překvapení, skončilo to tragédií

Velké překvapení na svůj svatební den si nachystala dvaatřicetiletá Brazilka Rosemere do Nascimento Silva. K oltáři ji měl přepravit vrtulník. Ten se ale necelé dva kilometry od cíle zřítil a Rosemere nehodu nepřežila. Ženich se strašlivou zprávu dozvěděl od kněze přímo u oltáře.

Smutný osud

Manželčin dojemný list záchranáři: "Odešel jsi do nebe..."

Už za pár hodin se celé Slovensko rozloučí s leteckými záchranáři, kteří zahynuli 8. září poté, co se zřítil vrtulník, kterým právě převáželi pacienta. Manželka jednoho z mrtvých všechny dojala srdcervoucím dopisem.

Eurocopter EC225
Aktualizováno 29.4. 2016 18:08
Letecké neštěstí

U norského pobřeží spadl do moře vrtulník! Zahynulo 13 lidí

U norského Bergenu se v pátek před polednem zřítila helikoptéra, na jejíž palubě bylo 13 lidí. Stroj je přepravoval z ropné plošiny v Severním moři zpět na norskou pevninu. Vrtulník se zřítil u ostrova Turoyna. Všech 13 lidí zahynulo

Pád vrtulníku na Šumavě
Aktualizováno 30.3. 2015 06:52
Neštěstí na Modravě

Na Šumavě se zřítil vrtulník! Pilot, otec známého herce, zemřel

Na Šumavě nedaleko Filipovy Hutě u Modravy v neděli spadl soukromý vrtulník, jeho pilot na místě zemřel. Nehodu vyšetřují policisté a letecká inspekce, zasahují tři jednotky hasičů." Šlo o vrtulník pro jednu osobu, model Raven II Robinson," řekl policejní mluvčí Jan Koželuh.

Tragédie vrtulníku v Argentině
Aktualizováno 10.3. 2015 21:05
tragická nehoda

Hvězdy z olympiády nepřežily srážku vrtulníků! 10 mrtvých

Na severozápadě Argentiny se srazily dva vrtulníky, všech 8 cestujících z Francie zemřelo. Byli mezi nimi i známí sportovci. Tragédii nepřežili ani dva piloti.

1660273
Aktualizováno 20.6. 2014 14:17
pád vrtulníku

U obce Hlavenec ráno spadl vrtulník! Dvě osoby jsou zraněné

Mezi obcí Hlavenec v okrese Praha-východ a silnicí R10 kolem deváté hodiny ráno spadl malý dvoumístný vrtulník! Dvě osoby jsou zraněné.