Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prodej vánočních kaprů
aktualizováno 22.12.
Tradice pomíjí

Zájem o živé kapry klesá! Češi na Vánoce sahají častěji po exotice

Přestože jsme vloni snědli mnohem více ryb než rok předtím, zájem o nákup živých kaprů na ulici klesá. Oblíbeným vánočním trendem se tak stávají porcované ryby. Navíc si ke sváteční večeři stále více lidí častěji pořizuje kromě kapra i jiné druhy ryb, včetně těch mořských.

Nebezpeční komáři
aktualizováno 11.08.
Malárie či dengue

Exotickou nemocí se nakazíte i v Česku! Případů dál přibývá

Exotická dovolená je snem asi každého Čecha. Jenže sen končí v případě, kdy se v zahraničí nakazíte nějakou nezvyklou nemocí. A právě takových případů přibývá. Například nakažených malárií nebo horečkou dengue je třikrát víc než před deseti lety. A kvůli oteplování se stává, že se lidé nakazí exotickou nemocí už i v Evropě a dokonce u nás v Česku.

Jarní prázdniny
aktualizováno 01.02.
termíny 2018

Jarní prázdniny jsou tu! Kdy začnou u vás? PŘEHLED

Jarní prázdniny jsou za dveřmi a české rodiny s dětmi už plánují výlety a dovolené. Velká část Čechů dokonce míří do zahraničí a velmi oblíbené jsou letos i exotické destinace. Podívejte se na následující přehled prázdnin v jednotlivých okresech.

Prásk.tv píše:

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - 1
čtěte o tématu exotika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Elise Dallemangeová
29.06.
Tragédie na ostrově

Žena jela za exotikou. Našli ji oběšenou a ohlodanou ještěrkami

Dovolenkový ráj se mění na prokletý ostrov. V poslední době tam našli už několikátou oběť. Poslední smrt mladé ženy je opředena hrůzostrašným tajemstvím.

Pracovní cesty poslanců
15.01.
hrazené "výlety"

PRACOVNÍ CESTY: Podívejte, kam poletí poslanci za naše peníze!

Luxusní cestovní kancelář za peníze daňových poplatníků. Takovou pověst má díky cestám po celém světě Sněmovna. I v roce 2017 čekají zákonodárce pracovní cesty do exotických zemí. A jak ukazuje štědrý rozpočet, špatně se mít nebudou.

Ubytování v zahraničí
01.01.
výhodná dovolená

Letní zájezdy už se prodávají! Ušetřete včasným nákupem

Blíží se konec roku, už teď se ale objevují nabídky výhodných "1. moment" zájezdů, které kromě zajímavé ceny nabízí také množství dalších výhod. Ty se mezi cestovními kancelářemi mnohdy liší, je tak vhodné se mezi nabídkami trochu zorientovat a možná vybrat tu nejvhodnější letní dovolenou už teď.

Chorvatsko
24.07.
úchvatná galerie

Exotika v Chorvatsku! Poznejte místa, která čekají na objevení

Chorvatsko je i v letošním roce favoritem mezi českými dovolenkáři. Není se tedy čemu divit, že překrásná Plitivcká jezera či čisté moře a malebné pláže Makarské riviéry zná už kdekdo. Podívejte se na místa, která se od hlavního proudu turistů drží tak trochu stranou.

Dovolená
aktualizováno 18.04.
tipy na prázdniny

Zapomeňte na Chorvatsko! Tyhle dovolené vás vyjdou ještě levněji

Milujete dovolenou u moře, ale jediná destinace, kterou si podle vás můžete dovolit, je Chorvatsko? Omyl! Za stejné peníze si můžete dopřát daleko větší exotiku.

Ilustrační foto
18.01.
first minute

Láká vás exotika? Zájezdy teď pořídíte za hubičku! PŘEHLED

Plánujete letos dovolenou v zahraničí, ale ještě nikdy vám nevyšly peníze na to, abyste si užili trochu té exotiky? Tradičně nejoblíbenější destinace Čechů, jako je Egypt, Tunisko nebo Turecko, jsou letos rekordně levné.

Želvy
13.11.

VÍKEND: Češi přivezli z Aldabry rodinný film

Chtěli natočit dokument o ostrově, na který je vstup zakázán. Chtěli mít záběry, jaké před nimi natočil jen legendární filmař a námořník Jacques Cousteau. Chtěli poznat člověkem nedotčenou přírodu.