Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Benátek nad Jizerou - 1
aktualizováno 14.09.
Vážná nehoda

Na Mladoboleslavsku se srazilo pět aut, pro ženu letěl vrtulník

Vážná nehoda uzavřela ve čtvrtek v podvečer silnici II. třídy 272 z Benátek nad Jizerou do Lysé nad Labem. Kousek za sjezdem z dálnice D10 se srazilo pět aut. Tři lidé byli zraněni, jednu ženu převezl do liberecké nemocnice vrtulník.

Pátrání - PÁLA MARTIN
17.08.
Hledaný muž

Vězeň na útěku! Nezkoušejte ho zadržet, varuje policie

Policisté pátrají po třicetiletém vězni, který utekl z pracoviště na Mladoboleslavsku. Martin Pála by neměl být nebezpečný, i přesto se ho lidé nemají pokoušet sami zadržet. Může se pohybovat po celé republice.

Nehoda u Bakova nad Jizerou - 2
aktualizováno 19.07.
zpověď zachránce nehoda u bakova

Žena při nehodě vypadla z auta. Zemřela, v obilí ji nenašli včas!

Mladý muž byl svědkem tragické nehody, při které zemřela žena. Ta při havárii vypadla z auta, ale v porostu její tělo nikdo neviděl. Našli ji až po dvaceti minutách.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nehoda u Bakova nad Jizerou - 2
aktualizováno 16.07.
Smrtelné nehody

Náraz do stromu nepřežili dva lidé, muž i dítě bojují o život!

Neděle začala na českých silnicích tragicky. Třicetiletý řidič na Litoměřicku vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Sám nehodu nepřežil, v autě navíc zůstal zaklíněný osmiletý chlapec. Do stromu narazil i řidič u Bakova nad Jizerou na Mladoboleslavsku. Jeho spolujezdkyně zemřela, muž skončil s vážným zraněním v nemocnici.

Pátrání - Alex Průša
aktualizováno 05.07.
Pomozte s pátráním

Z léčebny utekla žena (20), může se chtít zabít nebo být agresivní!

Od úterního odpoledne pátrají středočeští policisté po mladé ženě, která na mladoboleslavsku utekla z psychiatrické léčebny. Pohřešovaná Alex Průša se cítí být mužem. V léčebně byla dobrovolně na doporučení lékaře, protože má sebevražedné sklony. Policie varuje, že může být k okolí agresivní.

Masakr v Bělé pod Bezdězem
aktualizováno 14.06.
Konflikty ukončila zbraň

Detaily z Bělé: Matku a syna zabil soused, s nímž měli spory

Za úterní střelbu v Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku mohou podle policie dlouhodobější sousedské spory. Muž narozený v roce 1967 zastřelil své dva sousedy - ženu narozenou v roce 1945 a muže, který se narodil v roce 1977. Zastřelenými jsou podle policie matka se synem.

Nouzové přistání letadla
aktualizováno 13.05.
kuriózní incident

VIDEO: Letadlo nouzově přistálo u Mladé Boleslavi, tlačili ho vesnicí

Nouzově přistát dnes muselo malé soukromé letadlo u obce Brodce na Mladoboleslavsku. Incident se obešel bez zranění.

Nález mrtvoly v Sojovicích - 1
12.05.
GALERIE tragické úmrtí

To je neštěstí! Muž vezl pivo do hospody, spadl do šachty a zemřel

Dvaapadesátiletý muž zemřel při vážném pracovním úrazu. Zavážel pivo do restaurace v Sojovicích na Mladoboleslavsku a spadl do výtahové šachty. Zraněním na místě podlehl.

Nehoda autobusu s dětmi - 1
aktualizováno 02.05.
galerie vážná nehoda

Autobus plný dětí se převrátil na bok! Na místě je osm zraněných

Vážná dopravní nehoda autobusu se stala v úterý dopoledne u Vlkavy ve Středočeském kraji. V autobusu bylo podle dostupných informací 41 dětí. Vůz skončil na boku. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného sboru, silnice bude až do odpoledních hodin uzavřena.

Nález ženského těla v řece Jizeře u Mladé Boleslavi - 1
aktualizováno 04.04.
hrůzný nález

V Jizeře plavalo tělo ženy, policie pátrá po její totožnosti

Středočeští policisté se od úterý zabývají nálezem ženského těla v řece Jizeře. K případu vyrazili nejen kriminalisté, ale i hasiči, koroner a lékař. Při bližším ohledání nebylo zjištěno cizí zavinění, i přes to byla nařízena soudní pitva.