Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - BUREŠ LEOŠ
aktualizováno 22.11.
Záhadné zmizení

V chatce se svítilo, muž zevnitř zmizel! Policie nemá žádnou stopu

Záhadné zmizení 53letého muže vyšetřuje chrudimská policie. Na případ upozornili sousedé, protože v jeho chatě se dva týdny nepřetržitě svítilo a dveře byly otevřené. Nic o něm nevědí ani příbuzní.

Zloděj u chrudimského soudu
aktualizováno 07.11.
Zloděj vtipálek

Jsem strážný anděl a hlídám tady, tvrdil zloděj majiteli garáže

U chrudimského soudu asi tak upovídaný podezřelý ještě nebyl. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezavřel pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravil příbuzné.

Zloděj u chrudimského soudu
07.11.

VIDEO: Mluvnějšího podezřelého u chrudimského soudu ještě neměli

Mluvnějšího podezřelého u chrudimského soudu pravděpodobně ještě neměli. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezastavil pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravoval příbuzné.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

V Chrudimi vznikla petice kvůli koberci
01.11.
Poprask v Chrudimi

Koberec nám znemožňuje taneček, píší senioři v unikátní petici!

V Chrudimi vznikla petice kvůli koberci. Už ji podepsalo 50 lidí. Sepsali ji senioři, kteří chodí léta tančit do jedné tamní restaurace a právě tamní koberec jim prý vadí. Provozovatel podniku ho tam dal teprve nedávno, aby ulevil nohám servírek a číšníků.

Onanoval na veřejnosti
18.10.
Postrach Chrudimi

Policisté chytili údajného onanistu, soud rozhodne o vazbě!

Chrudimský okresní soud ve čtvrtek odpoledne rozhodne o vazbě pro muže, který měl minimálně v pěti případech obtěžovat ženy. Obviněný už byl podle policie v minulosti odsouzený za podobné delikty.

Důchodce - ilustrační foto
06.09.
vylákal z nich 100 tisíc

Mladík měl podvést 70 důchodců. Za mříže ho dostal 87letý děda

Ve vazbě skončil 25letý nezaměstnaný muž, který podvedl desítky seniorů z Pardubic a Chrudimi. Policisté ho obvinili z více než 70 podvodů, při kterých z lidí vylákal přes 100 tisíc korun.

Tomáš Dušek u soudu
aktualizováno 31.08.
Pozdvižení v Chrudimi

Zabarikádoval se na střeše. Soud teď rozhodl, co bude s mužem dál

Soud v pátek dopoledne poslal do vazby pětapadesátiletého Tomáše Duška, který se v úterý zabarikádoval na střeše domu na okraji Chrudimi a podle policie vyhrožoval bombou. Drama skončilo až po několika hodinách.

Muž se zabarikádoval v domě v Chrudimi - 1
29.08.
Extempore v Chrudimi

Zabarikádovaný muž nechtěl znovu do vězení. Obvinili ho

Muži, který v úterý strávil zabarikádovaný na střeše svého domu v Chrudimi šest hodin, hrozí další trest. Policisté ho obvinili z přečinu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Z domu ho dostala až zásahová jednotka.

Muž se zabarikádoval v domě v Chrudimi - 2
aktualizováno 28.08.
Policejní zásah

Zabarikádovaného muže dopadli. Volal do TV Nova, proč se nevzdá

Velké policejní manévry se dnes odehrávaly na okraji Chrudimi. Policisté zasahovali u případu pětapadesátiletého muže, který se odmítl vydat policii, zabarikádoval se ve svém domě a následně vylezl na střechu. Na místo kromě vyjednavačů dorazila také zásahová jednotka. Po několika hodinách muže zadrželi.

Policie dopadla muže, který chtěl uprchnout oknem ve sklepě
21.05.
Nenastoupil do vězení

VIDEO: Hledaný muž policii neunikl, na kontě má mít řadu činů

Když se chrudimští policisté snažili dopadnout zdatného pachatele, museli nejprve přelézt po žebřících vysoký plot. Pak se muž před nimi schoval ve sklepě a snažil se protáhnout malým okénkem. Vyhýbal se tak nástupu do vězení. Kromě jiné trestné činnosti měl už před dvěma lety v Chrudimi ujíždět v kradeném autě.