Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přátelství psa a divočáka - 1
05.12.
Nádherné přátelství

Strážník zachránil psa před divočákem. Netušil, že je vše jinak!

Policista z Milevska odchytil psa, který u silnice běhal vedle divočáka. Majitele zvířete dokonce znal, takže mu ho chtěl rovnou odvést. Po chvíli zjistil, že zvíře před divočákem zachránit nepotřebovalo. Dojemnou policejní akci sdílelo na Facebooku tisíce lidí.

Karel Gott, Karel Štědrý
aktualizováno 07.11.
smrt karla štědrého

Karel Gott v slzách: Odešel jeden z mých nejbližších přátel, přiznal

Karla Gotta hluboce zasáhl odchod dobrého přítele Karla Štědrého. Ten zemřel dnes ve věku 80 let. S Gottem prožil podstatnou část soukromého i profesního života.

Výměna manželek: Těžká operace páteře a strach z ochrnutí! - 11
12.10.
jak žijí dnes

Jitka z Výměny přiznala osudovou chybu: Kéž by mohla vrátit čas!

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát vše proběhlo v poklidu a z rodin se stali dobří přátelé. Přesto ale Jitka jedné věci hodně lituje. Jak se rodině dnes daří?

Prásk.tv píše:

Šimpanz
čtěte o tématu přátelství na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Výměna manželek – Jirka a Marek
aktualizováno 09.06.
jak žijí dnes

Gayové z Výměny otevřeně: Jirka řekl, jak to bylo s prvním sexem

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát to nebyla úplně klasická Výměna, měnila se jedna žena a jeden muž. Jeden z párů byl totiž homosexuální.

Výměna manželek: Z luxusu na nafukovací matraci! - 2
08.03.
jak žijí dnes

Po Výměně: Danku postihla bolestná ztráta, teď leží ve špitále

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste byli svědky střetu skromných poměrů a pohádkového bohatství. Vyvolalo to mezi rodinami zášť? A jak žijí dnes?

Výměna manželek
27.07.
nečekané vyústění

Život po Výměně: Další dítě a přátelství, které nikdo nečekal

Jedna rodina chvíli neposedí, druhá sotva vytáhne paty z domu. Takový byl středeční díl Výměny manželek. A ani tentokrát nebyla nouze o vyhrocené situace.

Výměna manželek
29.06.
reality show

Život tři roky po Výměně: Velké přátelství a společné dovolené

Před bezmála třemi lety se zúčastnili oblíbené reality show Výměna manželek, dnes nám popovídali o tom, co se za tu dobu změnilo. A ačkoli by se mohlo zdát, že jsou obě rodiny naprosto odlišné, dodnes je pojí veliké přátelství.

Přátelství tučňáka s člověkem
aktualizováno 11.03.
Neobvyklé přátelství

Vděčnost: Tučňák plave každý rok 8000 km za svým zachráncem

Tučňák, nejlepší přítel člověka. Nebo alespoň 71letého rybáře z Brazílie, který před pěti lety zachránil mláděti život. Nečekal ale, že bude tučňák tak vděčný, že každý rok uplave 8000 kilometrů jen proto, aby svého zachránce znovu viděl.

Samota_3
08.01.
Překvapivý výzkum

Šokující studie: Samota zabíjí! Zvyšuje riziko mrtvice i rakoviny

Osamělost zvyšuje riziko srdeční choroby a rakoviny. Vědci zkoumali spojitost mezi vztahy a zdravím v různém věku a zjistili, že samota je stejně nebezpečná jako fyzická neaktivita nebo cukrovka. Lidé, kteří mají partnera nebo alespoň spolubydlící, se tedy dožívají vyššího věku.

Tygr se skamarádil s kozou
aktualizováno 28.11.
Neobvyklé přátelství

VIDEO: Tygr dostal ke svačině kozu. Co s ní provedl, překvapí!

V safari parku v Rusku je k vidění neobvyklé zvířecí přátelství. V jednom výběhu společně žije tygr ussurijský a koza. Skamarádili se při krmení.