Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krádež kol
30.11.
Krádež v Praze

Zloděj ukradl kola ze sanitky. Nemohla převézt novorozence

Nepříjemné překvapení čekalo na řidiče sanitky, který převáží inkubátory na dětskou kliniku na pražském Karlově. Když chtěl vyrazit pro malého pacienta do Kolína a přišel k vozu, který stál u domu, zjistil, že mu přes noc někdo odmontoval všechna čtyři kola. Pro miminko musela náhradní sanitka. Zloděje hledá policie.

Babybox
aktualizováno 10.03.
už dostala jméno

Po nálezu těla mrtvého chlapečka objevili holčičku! Byla v babyboxu

Po středečním tragickém nálezu mrtvého novorozence v pražských Stodůlkách přišel zakladatel babyboxů Ludvík Hess s dobrou zprávou. V Hloubětíně našli zdravou holčičku. Ta má být podle Hesse důkazem, že i maminka v tíživé situaci se může zachovat správně.

Žena obviněná ze smrti miminka jde do vazby
09.03.
smrt ve stodůlkách

Matce zavražděného dítěte hrozí i výjimečný trest! Skončila ve vazbě

Soud poslal do vazby ženu (34) z Prahy, kterou policisté podezírají z vraždy miminka nalezeného ve středu na chodbě panelového domu ve Stodůlkách. Podle informací TV Nova jde o matku dítěte, které za vraždu hrozí i výjimečný trest.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Nález těla novorozence - 6
aktualizováno 09.03.
vražda ve stodůlkách

Smrt miminka ve Stodůlkách byla vražda. Policie už má podezřelou

Novorozenec, jehož tělíčko v igelitové tašce našli včera lidé na chodbě panelového domu v pražských Stodůlkách, zemřel násilnou smrtí. Po pitvě to ve čtvrtek potvrdili policisté. Už včera zadrželi 34letou ženu, dnes dopoledne ji obvinili z vraždy. Jestli jde o matku dítěte, ale odmítli komentovat.

Nález těla novorozence - 5
aktualizováno 08.03.
Vražda ve Stodůlkách

Chlapeček, kterého našli v igelitce, byl zavražděn! Obvinili ženu (34)

Novorozenec, kterého našli v domě v pražských Stodůlkách mrtvého, byl zavražděn. Potvrdila to nařízená soudní pitva. Policisté v souvislosti se smrtí chlapečka obvinili 34letou ženou.

Nález těla novorozence - 4
aktualizováno 07.03.
mrtvý novorozenec

Hrůzný nález v paneláku: Tělo miminka našli zabalené v igelitce

Otřesný pohled se naskytl obyvatelům pražských Stodůlek. Na chodbě jednoho z domů na sídlišti Velká Ohrada našli tělo novorozence zabalené v igelitové tašce.

Policisté okolí místa činu uzavřeli
aktualizováno 15.05.
Nález těla

V pražských Stodůlkách našli mrtvolu! Nejspíš šlo o vraždu

Lesík v pražských Stodůlkách za zličínským obchodním centrem uzavřeli v neděli večer policisté. Poblíž Líšnické ulice nedaleko hřbitova se našlo mrtvé tělo. Podle všeho šlo o vraždu. Policisté zadrželi pravděpodobného pachatele.

Pád z okna ve Stodůlkách
aktualizováno 14.06.
zemřela na místě

Tragédie v Praze: Žena vyskočila z okna, nikdo jí nedokázal pomoct

K tragické události došlo dnes ráno v Mohylové ulici v pražských Stodůlkách. Žena středního věku tady vyskočila z okna a byla na místě mrtvá.

Dalibor Škopán
aktualizováno 04.11.
Výjimečný trest

Vrah ubodal historika se ženou, byt zkusil odpálit! Kolik dostal?

Za loňskou brutální vraždu historika a jeho manželky v pražských Stodůlkách si třicetiletý Dalibor Škopán odpyká výjimečný trest 28 let vězení. Rozhodl o tom dnes pražský vrchní soud, který potvrdil původní verdikt.

Žena útočila prázdnou lahví vodky
aktualizováno 21.06.
Brutálně je napadla

Tátu s macechou napadla lahví vodky! Zůstali ležet v kaluži krve

Na tísňovou linku se v sobotu nad ránem ozvala rozrušená žena, která tvrdila, že našla doma své mrtvé rodiče. Na místo ihned vyjeli policisté i záchranáři.