Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Autobus v Roudnici nad Labem před sebou tlačil několik aut
aktualizováno 10.08.
Hromadná nehoda

Autobus v Roudnici nedobrzdil, tlačil před sebou auta! Dva zranění

Centrum Roudnice nad Labem na Litoměřicku v pátek brzy ráno ucpala hromadná nehoda autobusu a šesti osobních aut. Podle prvních informací to vypadá, že šofér autobusu nedobrzdil a pak před sebou tlačil několik aut. Nejméně dva lidé se zranili.

Týraní psi z Roudnice nad Labem
aktualizováno 12.02.
dům hrůzy

Důchodce trápil smečku 20 psů: Žili ve výkalech a mezi mrtvolami!

V naprosto děsivých podmínkách přežívala smečka dvaceti psů v domě důchodce z Roudnice nad Labem. Kříženci kokršpaněla tam živořili ve vlastních výkalech, špíně a mezi mrtvolami uhynulých psů. Domek je navíc v žalostném stavu a všude zatéká. Zvířata veterináři odebrali a není to poprvé, kdy v domě důchodce zasahovali.

Miminko našli pohozené v poli
aktualizováno 18.04.
tragická smrt

SMRT MIMINKA u Štětí: Bylo mrtvé už dva týdny, narodilo se zdravé

Novorozeně, které policie minulý týden objevila na poli nedaleko Roudnice nad Labem, bylo mrtvé zřejmě už delší dobu. Pitva potvrdila, že po porodu bylo dítě zdravé a zemřelo pravděpodobně až zaviněním matky.

Prásk.tv píše:

Markéta Plecháčová - 1
čtěte o tématu Roudnice nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Myslivec
aktualizováno 23.06.
Podivná smrt

Zbloudilá střela? Policisté kvůli smrti muže u Roudnice vyšetřují myslivce

Severočeští policisté vyšetřují záhadnou smrt postaršího muže nedaleko Roudnice nad Labem. Tam byl objeven mrtvý v poli asi kilometr za okrajem města.