Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2233446
20.01.
Nahé fotky

Hasiči nemají peníze na provoz. Museli nafotit hanbatý kalendář

Kvůli nedostatku financí museli dobrovolní hasiči z města San Roque González de Santa Cruz v Paraguayi sáhnout k neobvyklému kroku. Protože od úřadů nedostávají ani tolik, aby zaplatili naftu a údržbu techniky, nafotili muži a ženy z hasičské stanice nahý kalendář.

Dovolená
aktualizováno 02.01.
kdy si vybrat dovolenou?

Naplánujte si letošní volno. Víme, jak z 20 dnů udělat dvojnásobek!

Možná jste se i vy dnes po Vánocích vrátili do práce a už přemýšlíte nad tím, že byste potřebovali další volno. Poradíme vám, jak si z dvaceti dnů dovolené udělat víc než dvojnásobek.

Kalendář Proměny 2019
23.11.
Kalendář Proměny 2019

Poznáte hvězdy z Tváře a další celebrity v unikátní proměně?

Dvanáct slavných tváří se nechalo zvěčnit pro charitativní účely jako slavné postavy nebo obrazy známých umělců v kalendáři Proměny 2019. Dobré věci pomáhaly i hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová, Jan Cina nebo David Kraus. A jak proměny dopadly? Podívejte se v galerii!

Prásk.tv píše:

Nej sestřička - 5
čtěte o tématu kalendář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Prázdniny a škola
aktualizováno 03.09.
termíny prázdnin

Školáky čeká 22 dní volna. Kdy mají letos prázdniny? PŘEHLED

Školáci v pondělí po dvouměsíčních prázdninách poprvé usedli do lavic. Na další volno ale dlouho čekat nebudou, doma zůstanou hned v pátek 28. září. Volných dní si v tomto školním roce užijí hned 22.

Dovolená
02.01.
plán volna kalendář 2018

Jak udělat z čtyř týdnů dovolené 50 dní volna? Přesný návod

První pracovní den nového roku je čas na přemýšlení, jak využít dny dovolené v roce 2018, abychom si užili co nejvíce volna. Některé státní svátky k tomu přímo vybízejí. Naplánujte si tedy dovolenou dřív než vaši kolegové a užívejte si v roce 2018 co nejvíc zaslouženého odpočinku. Z 19 dnů dovolené jde vyčarovat celých 50 volných dnů!

Staré fotografie
17.10.
staročeská jména

Tetka, Myslena nebo Mečislav. Jména, která vymizela z kalendáře

Lámete si hlavu nad tím, jak pojmenovat své dítko a chcete být co nejvíc originální? Nemusíte se uchylovat k cizím nebo exotickým jménům. Stačí nahlédnout do staročeského kalendáře. Jména jako Boleša, Čečen nebo Gluša vašemu dítěti rozhodně zajistí exkluzivitu.

Předvolební billboard Věcí Veřejných
23.02.
osudy političek

Holky z kalendáře VV: Už spolu ani nepromluví, z politiky odešly

Pamatujete ještě na stranu Věci Veřejné? Vít Bárta a Radek John slibovali před šesti lety, že zatočí s politickými dinosaury. Heslo ale zabralo. A s ním nepochybně i billboard s kandidátkami v plavkách a později erotický kalendář se šesti členkami Věcí Veřejných. Jak skončily? Kde jsou dnes?

Přehled státních svátků a prázdnin
03.01.
velký kalendář

Kdy si vzít v roce 2017 dovolenou? Velký PŘEHLED svátků a prázdnin

Dní, kdy nemusíme do práce a děti do školy, není za rok mnoho - v České republice máme státních svátků celkem 13. Dobrou zprávou je, že v roce 2017 jich připadá na víkend daleko méně než letos.

Pátek třináctého
13.05.
pověry

Pátek třináctého je tu! Tohle jsou důvody, proč si dávat pozor

Pátek třináctého může být den jako každý jiný. Ale není. Řada lidí mu přisuzuje doslova magickou moc. A události spojené s tímto datem z minulosti jim dávají za pravdu.

Hasiči se štěňátky - 2
22.04.
dobročinný kalendář

To je charita! Sexy hasiči pózují se štěňátky na dobrou věc! GALERIE

Přispívat na charitu je dobrá věc a když z toho člověk navíc i něco má, je to ještě lepší. A to se o tomto kalendáři rozhodně říct dá, radost vám totiž bude dělat celý rok.